СПІВАТИ, ЩОБ ЖИТИ

Поділитися:
Співати, щоб жити

Біль зник - як і не було

Про те, що мелодіями пісень можна притягнути енергії зцілення й лікувати себе, з різних джерел знав давно. Проте ніяк не сподівався, що зможу переконатися в цьому на власному досвіді.
Кілька років тому, коли в мене розболівся зуб, та так, що не можна було вже терпіти, я вирішив цю інформацію перевірити на собі. Інтуїтивно вибрав один із варіантів пісні «Многая літа», в якому висловлювалася вдячність Господу за прожиті літа та одночасно висловлювалася любов і до Господа, й до самого себе. Співав довго – дома, в транспорті. Біль зник раптово, в одну мить, так, ніби його ніколи й не було.
  Подібних фактів зцілення піснями від хвороб не так вже й мало. Неймовірні історії про зцілення піснями розповідав  письменник Іван Просяник. …Фронтовик, який повернувся з війни німим після контузії, за порадою лікаря почав подумки співати. Співав пісні не десятками  – сотнями. І сталося диво. Через три місяці, коли молодь заспівала в нього під вікнами, він і незчувся, як заспівав їм услід «Злітайтеся, орли сизі, в степу погуляти». І аж закам’янів, не вірячи в те, що сталося. А тоді кинувся співати вголос, бо боявся, що знову стане німим.

Куди думка – туди й енергія

«Ну й дива» - сказав я собі й з тих пір розпочав цілеспрямований пошук  і відбір пісень, мелодій, здатних зцілювати так, як пісня «Многая літа», які ніби спеціально створено для того, щоб, співаючи, легко й без затрат грошей можна було позбутися хворобливого стану, просто відкриваючись невидимим енергіям зцілення.
Отримавши цей перший досвід самозцілення оспівуванням, я залишився незадоволений тим, що зцілення тривало аж надто довго: десь близько семи годин
Проаналізувавши ситуацію, я знайшов-таки спосіб скорочення часу зцілення. Просто зрозумів виняткову роль енергій Любові під час зцілення, яка зводиться до глибокого сканування ними хворих місць і самостійного притягнення для зцілення інших - спеціальних енергій, зрозумів значення зосередження уваги на хворому органі (куди думка, туди й енергії), а також значення подяки за всі притягнуті піснями енергії, та те, що всі ці енергії  завжди слід віддавати  Господу. Самі ми розпоряджатися цими енергіями ще не вміємо. Тому, коли в мене через біль почала сигналізувати про проблеми вже підшлункова залоза, співаючи «Многая літа»,  на хворому органі я зосередився цілком. А це справа непроста, тому що думки мають здатність постійно перескакувати з однієї теми на іншу…
Я подякував Господові за проявлення причин хвороби в моїх тонких структурах і в моїх фізичних органах енергіями Любові й почав співати. Через півгодини біль почав ущухати, і я відчув, що сканування піснею «Многая літа» як свого роду ехолотом  (пристрій для виявлення різних предметів під водою)   закінчилося й далі мене вже потрібно очищати від причин хвороби спеціальними енергіями Архангелів.
Я подякував енергіям Любові за притягнення для зцілення спеціальних енергій і звернувся в молитві «Отче наш» до Господа з подякою за повне зцілення підшлункової залози. На обмолювання пішло близько 20 хвилин, після чого біль почав відчутно вщухати,  доки й зовсім ущух.

Причину хворого органа  шукаймо в   тонких структурах

Звісно, є й інші пісні-молитви, які діють як магніти енергій, як ехолоти, але пісня «Многая літа», яка притягує  енергії Любові, а також колядка «По всьому світу», яка притягує Святий Дух, за будь-якого сканування залишаються основними…
Усі вони мають яскраво виражену енергетичну природу. Пісні здавна були елементами зовнішнього енергетичного впливу на внутрішній світ людей за допомогою надприродних сил (духів вогню, води…) в процесі ритуального дійства, обрядів, під час яких із внутрішнього світу людини, Душі витісняється все те чуже, яке у своїй основі має енергії низьких вібрацій.
Завжди, коли через пісні ми відкриваємося потрібним нам енергіям високих вібрацій, Ангели створюють до нас канали проходження цих енергій і спрямовують у наші проблемні невидимі тонкі структури.  При цьому проблемна тонка структура починає зцілюватися, а сам фізичний орган, який через біль давав нам сигнал про це, перестає боліти.
Дуже важливо знати, що коли захворів якийсь фізичний орган, то це ще не означає, що хворий саме він. У більшості випадків хворою буде саме якась тонка структура – Душа, одне з тонких тіл, невидимі кристали, тощо.

Обов’язкова умова – сердечна інтуїція

  Щоб виявити, яка саме тонка структура є проблемною, потрібно робити діагностику деякими піснями й молитвами. Видів її є кілька. Проте без сердечної інтуїції тому, хто хоче самостійно проводити діагностику піснями, неможливо буде дізнатися, чи є дозвіл Ангела-охоронця на проведення діагностики та чи є прохання Душі людини за неї. Прохання Душі та дозвіл Ангела-охоронця – це дві основні передумови проведення будь-якої діагностики тонких структур. Без сердечної інтуїції буде також важко зрозуміти, що хворе - чи сам фізичний орган, а чи тонка структура.
Із досвіду мені відомо, що причини хвороб на 70 відсотків містяться в наших тонких структурах і лише на 30 відсотків – у наших фізичних органах і структурах.
Людина створена так, що їй постійно потрібно вбирати в себе цілющу енергію, вона потребує постійного енергетичного наповнення із зовнішнього світу за допомогою вібрацій звукових хвиль лісу, поля, моря, птахів… А про спів уже й говорити нічого! Як спосіб енергетичного наповнення власний спів чинить на Душу, її тонкі структури терапевтично найглибшу дію й до нього підсвідомо тягнуться всі люди.
Шопену, всесвітньо відомому композиторові та піаністу, в якого була важка форма туберкульозу, лікарі прогнозували прожити не більш як рік - півтора. Проте він прожив ще 20 років. Як він сам помітив, напади хвороби в нього зникали  під час виконання імпровізацій,  створення нових мелодій, а коли творчий порив закінчувався, напади поверталися. Єдиним порятунком було звучання музики, але не всякої, а тієї, що наповнювала його енергіями життя. Мелодії Шопена благотворно впливають і на нас, особливо на наші інтуїтивні тіла. 

Про пісні та зуби

У людей, у яких є карма, пов’язана із зубами, вирощення нових зубів можливе, але іншим шляхом.
На першому етапі слід очистити від усього чужого, демонічного  всі фізичні органи й системи, всі тонкі структури, бо в енергетично брудної  людини нові зуби рости не будуть.
І причина тут  ось у чому. Основним акумулятором енергій в людині є кістково-опорний апарат, елементом якого є  наші зуби. У багатьох людей цей апарат із різних причин акумулював багато енергій низьких вібрацій, які з енергіями творення нового – енергіями Любові – несумісні.
Тому всім тим, хто хоче виростити нові зуби, можна порадити одне  -  очистіть від всіх нашарувань демонічних енергій весь кістково-опорний апарат, а на це піде не один місяць, і лише тоді через оспівування своєї підсвідомості (права частина маківки голови) притягніть у щелепи енергії Любові, які (й лише які) здатні запустити процес утворення нових зубів.

Про пісні та воду…

Відомий дослідник води з Японії доктор Імото стверджує, що в його дослідах вода під дією гармонійних мелодій  після заморожування перетворювалася в кристали сніжинок із надзвичайно витонченими формами, які нагадують фантастичні квіти. Ці довершені форми були різними  залежно від характеру музики – потужної, енергійної чи ніжно-мрійливої,  яку вони «прослуховували»…
І навпаки: сніжинки з дистильованої води, які «не чули» цієї музики, мали форму простих шестикутників
. Із води ж, біля якої вмикали негармонійні звуки, мелодії, утворювалися неправильні, покалічені форми сніжинок.
На переконання вченого, такі досліди показують, що вібрації  гармонійної музики – це насамперед зцілювальний чинник і лише далі -   мистецтво…
Виконання рок-музики з її величезною силою звуку зводиться до того, що люди отупіло звикають до важких ритмів, енергій низьких вібрацій, і не знають, що цим допомагають темним силам пробивати енергетичний захист тонких структур і вампірити енергії.
Співаючи зцілювальні пісні,  людина не вираховує  зовнішніх загроз, не аналізує складні життєві обставини, не самоізолюється. Вона розчиняється, розкривається в співі, змінює негативні внутрішні програми на позитивні,   стає тою, якою вона є насправді. Позитивне мислення та позитивний настрій з’являються автоматично, без спеціальних тренувань.
За допомогою співу ми знаходимо силу в собі, довір’я до себе, впевненість у своїх силах.  Це й процес самопізнання через пісню, який розкриває нас ізсередини, спрямований на те, щоб дати можливість у фізичному тілі проявитися всім енергіям, вібраціям і власного Духа,  Божественних сил Землі й  Неба.
Заради зцілення нам потрібні постійно чисті, потужні канали надходження Господніх енергій. Цими каналами були, є та будуть деякі пісні, мелодії, які дають можливість уникати щупалець темряви й наблизитися до світла та які темна ієрархія прагне відібрати в нас за допомогою так званого технічного прогресу.

Темні сили не люблять пісень Любові

Енергетично негатив темряви в наших тонких структурах розміщується шарами. Цих шарів не один і не два. За кілька сеансів професійні цілителі можуть очистити вас лише поверхово. Для глибокого очищення потрібно не менше десяти сеансів. Чи вистачить у вас коштів на таке зцілення?
Тож, якщо фізичні органи через хвороби, біль, знаки на тілі сигналізують про критичний стан тонких структур, починайте співати. І співайте скрізь – удома, в транспорті, коли є вільна хвилинка; співайте вголос і подумки. Але не все підряд. Народ  протягом тисячоліть створив тисячі мелодій, проте реально зцілюють, очищають не так уже й багато – десь 30-35. Наприклад, «Місяць на небі», «Многая літа» (варіант),  колядка  «По всьому світу», «Їхав козак за Дунай», «Ой чий то кінь стоїть» «Ой у вишневому саду», «Човен хитається серед води», «Ніч яка місячна»...  І дуже важливо, що серед них знайшлися пісні, за допомогою яких можна робити й професійну діагностику, тобто виявляти присутність у наших тонких структурах , фізичних органах, системах чужих нашій природі невидимих демонічних енергій, сутностей, істот. Це й потрібно на першому етапі будь-якої діагностики, яка проводиться на прохання Душі хворого, з благословення його Ангела-охоронця.
Свою присутність темні сили часто виявляють самі. Наприклад, якщо людині неприємне звучання пісень, які зцілюють, вона дратується, - то це перша ознака, що до неї є підселення на тонкому плані демонічних сутностей, істот темної ієрархії, яких цей спів руйнує. Своє роздратування вони передають людині, зумовлюючи  в неї неадекватну реакцію на пісню.
Серед пісень, які використовують із метою зцілення, обов’язково мають бути такі, в яких прямо чи опосередковано висловлюється вдячність Господові за все, що людина має в житті, за все, чим себе оточує.
Вдячність, висловлена в співі й просто словами – це не одне й те ж, бо в співі ми можемо притягнути до себе значно потужніші потоки енергії Любові Всесвіту.

(Практичні рекомендації - в наступному номері.)

 

Олександр Петросюк.
м. Київ.

 

Многая літа
Многая літа, літа, многая літа!
Многая літа, літа, многая літа!
Во здравіє, во спасеніє!
Многая літа!