СТРІЛЕЦЬ - БОРЕЦЬ ЗА ПРАВДУ

Поділитися:

Стрільці — абсолютно невгамовні особистості: вони постійно прагнуть до нових відкриттів і пригод, хочуть усе побачити, пізнати і встигнути. Народжені під цим знаком вирізняються великодушністю, товариськістю і незалежністю. Це благородні, хоробрі й добрі люди. Вони відчувають будь-яку несправедливість і завжди стають на бік слабких і скривджених.

НЕВИПРАВНІ ІДЕАЛІСТИ

Із самого народження Стрільці надзвичайно активні й допитливі. Наділені воістину невичерпним оптимізмом і дружелюбністю, вони перебувають завжди в активному пошуку друзів, дуже комунікабельні та відкриті. Маючи живий розум і тонку чутливу натуру, Стрілець входить до трійки найемоційніших знаків Зодіаку, що зрештою негативно позначається на його здоров’ї, оскільки він украй близько до серця приймає все, що відбувається не тільки з ним, а й з близькими і навіть просто знайомими йому людьми. Зазвичай представники цього знака прямолінійні й відважні, проте іноді деякі Стрільці схильні більше до обачності, ніж до навіженої хоробрості, до холоднокровності, ніж до відвертості, до сидіння вдома, ніж навпаки. Та в цілому це експансивні люди, які прагнуть до незвіданого. Їх неможливо прив’язати до одного місця. Усі такі спроби виявляться невдалими. Одноманітна діяльність і рутина їм абсолютно протипоказані. Вони добре зарекомендують себе в якості журналіста, театрального та кінодіяча, лікаря, менеджера, торгового і рекламного агента. Зазвичай Стрілець щасливий і веселий. Але його настрій може трансформуватися, якщо він перебуває в середовищі людей, що зловживають його дружелюбністю або виявляють зайву фамільярність. Стрільцю не сподобається нав’язування чужої волі. Він чудово зможе постояти за себе. Незважаючи на те, що його розум урівноважує емоції, в разі прояву несправедливості Стрілець здатний на палке обурення і необдумані вчинки. Народжені під цим гороскопічним знаком зазвичай мають чудову пам’ять, вони добре пам’ятають дати, історію, імена, адреси, номери телефонів тощо, проте можуть забути, де залишили свої шкарпетки. Люди-Стрільці вирізняються прямолінійністю та відсутністю дипломатії і, висловлюючи свою особисту думку, не зважають ні на що і ні на кого. Спостережливі за своєю природою, вони рідко можуть втриматися від зауважень щодо навколишньої дійсності — іноді досить образливих. Сміливий дослідник глибинних процесів підсвідомості, Стрілець, не замислюючись, може поставити на собі найризикованіший експеримент. З часом у нього навіть можуть розвинутися яснобачення та телепатичні здібності. Сприймаючи світ через призму своєї філософії, Стрілець довірливо дивиться в майбутнє. Він відкритий для всього, що пропонує йому таке непередбачуване життя. Незважаючи на свою товариськість, Стрільці часто бувають дуже самотніми, оскільки вони невиправні ідеалісти. Навіть розчарування не здатні підірвати їхню віру в любов і дружбу, вони довірятимуть людям знову і знову. Така віра в краще, яка зазвичай щедро винагороджується, — один із секретів успіху народжених під цим знаком. Головною метою Стрільця має бути виховання в собі почуття відповідальності за суспільство і за себе. До того ж він буде щасливішим сам і принесе у світ більше добра, якщо навчиться терпінню.

ЩОБ НЕ ХВОРІТИ – ЦІНУЙТЕ КОЖНУ МИТЬ

Головна проблема Стрільців — відсутність міри. Практично всі їхні хвороби мають у своїй основі саме цю причину: переїдання, нервове перенапруження, переоцінення своїх сил. Найуразливіший орган у Стрільців — печінка. До того ж вони часто страждають від захворювань крові, куприкових хребців, ішіасу, ревматизму, гіпертонії, подагри, інсульту, інфаркту, ожиріння. Крім того, чутливими у них є стегна, руки, плечі, легені й кишечник. У них часто бувають переломи, розтягнення та синці. Людина-Стрілець повинна остерігатися вродженого прагнення до швидкості й пригод, яке може реалізуватися в керуванні автомобілем та різних екстремальних видах спорту. Ці імпульсивні тенденції, буває, згубно позначаються на представниках цього знака, оскільки за своєю природою вони схильні до нещасних випадків. Як правило, ушкодження трапляються в ділянці тазостегнової кістки, ногах, крижах, сідницях, м’язах стегон і таза. З роками небезпека падіння збільшується, тож слід уникати мокрих і крижаних поверхонь, крутих підйомів і т. п. Стрільцям більшою мірою, ніж представникам інших знаків, потрібні відпочинок і фізичне навантаження, та все повинно бути в міру. Крім того, їм слід уникати спекотного сонця і дужого вітру, оскільки їхня шкіра занадто тонка й ніжна. Представники цього знака зазвичай не затримуються на лікарняному ліжку, оскільки одужання відбувається на диво швидко. Та важливим чинником для Стрільця під час лікування будь-якої недуги є почуття поваги до лікаря. Інакше його буде складно переконати виконувати рекомендації лікаря. Люди-Стрільці за мінімальної уваги до свого здоров’я живуть до глибокої старості. Серед них дуже багато довгожителів. І ще одне: щоб уникнути типових недуг, Стрільцю насамперед треба навчитися жити теперішнім, а не минулим чи майбутнім, і цінувати кожну мить.

КОРИСНИЙ ЧАЙ ІЗ ЛИСТЯ БРУСНИЦІ

Дерево Стрільця — береза. Крім того, джерелом енергії для представників цього знака є сосна, дуб та каштан. Для отримання біоенергії від контакту з березою велике значення має поза людини і положення її рук. Існують 2 пози. Перша: стати до берези обличчям, ліву руку покласти вище голови на стовбур берези, праву — на потилицю або хворий орган (серце, нирки, печінку). Друга поза: стати до берези спиною, притулившись до неї потилицею, руки вільно опущені вздовж тулуба. Прийнявши одну з цих поз, потрібно спрямувати погляд на сонячний диск і дивитися на нього протягом 20—30 секунд. Потім заплющити очі й подумки чи вголос вимовити дві фрази (3—5 разів кожну): «Я наповнююся потужною силою життя», «Життєва сила наповнює мене». Трави Стрільця — кропива, ялівець, шавлія, чебрець, шафран, буквиця лікарська, огіркова трава, фіалка триколірна, польовий хвощ, суниця, полуниця, лопух, цикорій, бузина, смородина, м’ята, мальва, липа. У разі депресивних станів корисно застосовувати відвар огіркової трави: 1 ст. л. трави залити склянкою окропу, настояти в теплому місці протягом 1—2 годин, вживати перед їдою. Для очищення крові Стрільці можуть скористатися таким збором: 3 частини фіалки триколірної, 2 частини череди, 3 частини листя суниці, 2 частини хвоща польового (дітям не рекомендується через імовірне подразнення нирок), 2 частини трави деревію, 3 частини кореня лопуха. Суміш добре перемішати, 1 ст. л. збору залити 0,5 л окропу, настояти не менше години. Пити по 0,5 склянки тричі на день протягом 3 місяців. Брусничний чай. Сухе листя брусниці заливають охолодженою перевареною водою, після чого доводять до кипіння і кілька хвилин кип’ятять. Чай корисний у разі подагри. Якщо за постійного пиття такого напою виникає різь під час сечовипускання, потрібно змішати брусничне листя з липовим цвітом і листям смородини й заварювати як звичайний чай. Пити не більше чотирьох склянок на день.

ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ – АКТИВОВАНЕ ВУГІЛЛЯ Й ГОРІХИ

Для рухливих Стрільців важливо правильно харчуватися. Раціон, обтяжений жирами, крохмалем та алкоголем, лягає тягарем на їхню чутливу печінку. Клітинна сіль Стрільця – двоокис кремнію, зміцнює сполучні тканини мозку й запобігає онімінню пальців рук, литок і ступень. Брак цієї речовини в організмі виявляється стоншенням волосся, слабкістю і крихкістю нігтів, запаленням очей, хворими яснами, блідістю шкіри. Джерелом двоокису кремнію є шкірка фруктів та овочів, свіжі салати, зелений перець, інжир, чорнослив, полуниці, суниці, груші, яблука, картопля, овес, висівки, яєчний жовток, пастернак, неочищений рис і стиглі вишні. Для збереження оптимальної маси тіла Стрільці повинні дотримуватися білкового раціону, вживати побільше вареної птиці, риби, свіжих овочів і фруктів (брюссельської капусти, буряків, помідорів, аспарагуса, слив, спаржі, редьки, полуниць, груш, апельсинів і лимонів), яєць, молока, йогурту, рису. Особливо шкідливі для Стрільця жири, соуси, вершки, масло, цукерки і шоколад. Крім того, їм варто утримуватися від спиртного, щоб не завдавати шкоди печінці та шкірі, яка грубшає і старіє під впливом алкоголю. Із м’ясних продуктів найліпше — теляча печінка. Листя і корінь петрушки регулюють травлення і є джерелом вітамінів, тому практично всі гарячі страви і супи слід приправляти свіжою зеленню петрушки, а також ароматними травами, наприклад: майораном, шавлією, м’ятою і базиліком. Корисна також мінеральна вода, яка містить калій, і фіточаї, зокрема з листя суниці та полуниці. А ось споживання цукру ліпше скоротити до мінімуму. Екзотичні страви та десерти зумовлюють у крові Стрільців надмір кислототворних елементів, а також жирних кислот і холестерину, які, осідаючи на стінках артерій, призводять до порушення кровопостачання ніг і ступень. Важливо для Стрільця не перевантажувати печінку, для цього насамперед слід дотримуватися помірності в харчуванні, ліпше їсти часто та помалу (4—5 разів на день) і задовго до сну. Як профілактичний засіб представникам цього знака рекомендується перед вечерею або обідом приймати активоване вугілля і щодня з’їдати 5—6 волоських горіхів. До того ж легкі сніданки в середині дня для Стрільців ліпші за звичайні обіди. Дуже корисні прогулянки після вечері. ДІТИ-СТРІЛЬЦІ ДОПИТЛИВІ І ТОВАРИСЬКІ Дитина-Стрілець із самого народження надзвичайно активна, допитлива і товариська. Коли малюк трохи підросте і почне ходити, він буде проявляти неймовірну активність вдома і скрізь. Для нього важливо більше часу проводити на дитячому майданчику, в парку: прогулянки для цієї дитини є найліпшим способом зняти стрес, позбутися роздратування. Якщо поведінка малюка залишає бажати ліпшого, перевірте, чи не одягли ви на нього занадто тісний одяг. Для дітей, що народилися під цим знаком, це важливо! Маленьким Стрільцям дуже швидко все набридає, вони хапаються то за одне, то за інше. Безлад може панувати як у голові, так і в кімнаті малюка. Його помисли завжди спрямовані в майбутнє — що б ще сотворити, куди б ще податися. Проте якщо кожен день малюка буде заповнений цікавими справами — клопоту в батьків з ним не буде. Дуже важливо зі Стрільцем поводитися справедливо й чесно, інакше можна втратити його повагу. Стрільцям властива вроджена чесність і правдивість. Батьки повинні пам’ятати, що дитина-Стрілець не пробачає неправди, навіть від власних батьків. У той же час виховувати цих дітей легше, ніж інших, адже вони зовсім не вміють брехати. Крім того, такі діти ліпше реагують на прямі й конкретні вказівки. А якщо ви запитаєте у малюка поради або прислухаєтеся до його пропозицій, ви будете приємно здивовані цікавими рішеннями! Що старшою стає дитина, то важче її втримати вдома. Посидючість Стрільцям не властива. Вам доведеться проявити багато терпіння й винахідливості, щоб привчити малюка до порядку, чистоти та дисциплінованості. Хвалити і підтримувати успіхи дитини треба, але куди важливіше вказувати на її прорахунки і недоробки. Та робити це треба максимально доброзичливо, весело, спокійно і, головне, — аргументовано. Стрільці зазвичай чесні, відкриті, доброзичливі, але при цьому можуть бути вкрай нетактовними, тому їм треба пояснювати, над чим можна жартувати, а над чим або над ким ні. Діти-Стрільці в цілому чудово вчаться в підлітковому та юнацькому віці, коли в них з’являється конкретна мета. Наприклад, якщо дитина вирішить стати юристом чи лікарем, вона буде посилено вчити ті предмети, які потрібні їй для досягнення мети. Щодо здоров’я, то Дітям-Стрільцям, як і всім вогняним знакам, шкідливо перемерзати або перегріватися. Також у них можуть бути неприємності з печінкою. Хоча основна проблема — це синці та ґулі.

Підготувала Алла ГРІШИЛО.