СЯЙЛИВА ШКІРА ЗА ТРИ ДНІ

Поділитися:
СЯЙЛИВА ШКІРА ЗА ТРИ ДНІ

Зима й сухе повітря опалювальних приміщень досить жорстко позначаються на нашій шкірі. Вона стає сухою, грубою та подразненою. Тепле весняне сонечко, звісно ж, із часом прибере всі ці неприємності, але жінкам, зазвичай, не сила чекати. Їм хочеться вже зараз бути красивими й чарівними.
Як усього за три дні поліпшити стан своєї шкіри без дорогущих салонних процедур, розповідає Віктор Картавенко.

• Почніть із харчової соди: 1 ч. л. розведіть у 200 мл води кімнатної температури й рясно зволожте цим розчином вуха, обличчя, шию спереду та ззаду. Протягом 1 години виконуйте цю процедуру двічі-тричі.
• Потім розведіть 1 ч. л. морської солі в склянці вже теплої води (23—25°С), нанесіть на обличчя та шию «соляну решітку» ваткою чи м’яким пензликом і залиште хвилин на 20—25.
• За цей час зробіть «заливку» для свого обличчя, шиї та декольте: 1 ч. л. рапсової чи лляної олії змішайте з 1/3 ч. л. яблучного оцту. Вмийтеся після «соляної решітки» й дочекайтеся природного висихання шкіри. Протріть обличчя, шию та зону декольте цією «заливкою» двічі-тричі протягом 1 години. Після цього зніміть маску паперовою серветкою.
• Перед сном на 20—30 хвилин нанесіть на обличчя, шию та декольте гарбузово-сметанний крем: змішати 1 ст. л. гарбузового пюре й 1 ч. л. 10—15% сметани.
Через три дні таких процедур ваша шкіра стане сяйливою.
А для того щоб поліпшити шкіру стоп, я рекомендую такий рецепт: змішайте 0,5 л огіркового розсолу з 2 ст. л. меду, ретельно змочіть у них бавовняні шкарпетки й одягніть їх на ноги. Побудьте так 1,5—2 години. Кращого скрабу для шкіри стоп поки не відкрили.

Віктор КАРТАВЕНКО,
лікар-рефлексолог вищої категорії,
доктор медичних наук, професор,
академік, автор багатьох винаходів, книг і публікацій.
http://www.doktor-kartavenko.ru/