ЦІЛЮЩА СИЛА ГРИБІВ - ПРОТИ ПУХЛИН

Поділитися:
ЦІЛЮЩА СИЛА ГРИБІВ - ПРОТИ ПУХЛИН

Пацієнт із Білорусі Віктор Н. (52 р.) звернувся до Київського центру фунготерапії, біорегуляції та аюрведи у 2010 році з діагнозом «аденокарцинома сигмоподібної кишки, метастази в печінку». На момент звернення йому було зроблено операцію (виведено стому) й виконано 2 курси хіміотерапії. Протягом 6 місяців Віктор Н. проходив натуропатичне лікування, призначене фахівцями Центру. Зокрема, застосовувалися фунгопрепарати (Веселка, Агарик, Рейші, Трутовик, Кордицепс, Дощовик) та фітопрепарати аюрведи (Лівомап, Гарнін, Трифала, Нім та ін.), а також антипаразитарні комплекси (Лисички, Дідан Жадід, Антикрім) і пептидні комплекси (Гепатамін, Тимусамін, Вазаламін). Використовувалися німецькі гомеопатичні препарати Heel. Після трьох курсів лікування в Центрі пацієнтові провели відновну операцію: видалили стому.
Протягом 2 років регулярно 1 раз на 3-6 місяців Віктор Н. проходив реабілітаційні курси терапії натуропатичними препаратами. Пацієнт повернувся до нормального режиму життя та трудової діяльності. Почувається добре. Регулярно проходить контрольне обстеження в онкологів за місцем проживання й у Центрі на діагностичному комплексі «Маджерік-біотест».

БЕТА-ГЛЮКАНИ АКТИВІЗУЮТЬ ІМУННУ СИСТЕМУ

Подібних випадків зцілення тяжких захворювань, і пухлинних зокрема, після застосування натуропатичних препаратів у Київському центрі фунготерапії, біорегуляції та аюрведи можна навести дуже багато. Сьогодні вже доведено, що багато вищих грибів мають протипухлинні властивості. Одні гриби – слабші, інші сильніші, треті мають настільки виражені протиракові властивості, що світові фармацевтичні корпорації виготовляють із них лікарські препарати. Дослідження в галузі фармацевтичної мікології (фунготерапії) завершилися відкриттями, які дали надію на успішні результати лікування онкологічним хворим і лікарям, котрі працюють у цій галузі.
Першу скрипку в механізмі протипухлинної дії грибних екстрактів відіграють полісахариди – бета-глюкани, виявлені лише в грибах. Бета-глюкан активізує імунну систему організму, створюючи захисну систему від пухлинних клітин, вірусів, бактерій, грибків, паразитів і канцерогенів. Це також потужний антиоксидант – нейтралізатор вільних радикалів.

ВІД НАРОДНОГО – ДО ОФІЦІЙНОГО МЕТОДУ

Лікарські гриби пройшли довгий тисячолітній шлях від народного засобу до сучасних високоефективних ліків. Люди приймають їх здавна – більш як 2,5 тисячі років, і така тривала історія вживання виявила безліч корисних властивостей вищих грибів і жодного шкідливого. Сьогодні їх застосовують у повсякденній онкологічній практиці, їх обов’язково мають призначати лікарі в терапії ракових пухлин в онкологічних медичних установах Японії, Сингапуру, Південної Кореї, Китаю, В’єтнаму та США. У багатьох країнах під часлікування раку, поряд із хірургією, опроміненням і хіміотерапією, офіційно прийнято до застосування методику, яка включає в себе такі важливі положення:
- гриби використовують тільки у вигляді витяжок-екстрактів (після заміни дрібномелених грибів (борошна) на екстракти ракові пухлини в пацієнтів почали розсмоктуватися);
- у схему завжди входить не менш як два гриби, що посилює загальну протипухлинну дію;
- важлива умова: один і той само гриб застосовують не більш як три місяці, щоб не було звикання;
- для гарантованого досягнення результату потрібно збільшувати дозування грибних екстрактів.
Препарати з грибів, які мають потужні протипухлинні властивості, застосовують і в Київському центрі фунготерапії, біорегуляції та аюрведи.

ПЕРЕВАГИ ПРИЙОМУ ЛІКАРСЬКИХ ГРИБІВ?

У разі лікування раку грибними екстрактами досягнення потрібного результату ймовірніше, вплив на пухлину набагато повніший і потужніший за рахунок того, що кожен гриб має щонайменше 2 протипухлинних механізми дії.
Лікування грибами проводиться навіть на пізніх стадіях захворювання – позитивний вплив доведено вченими, які вивчають їхню дію.
Немає небезпеки непередбачених реакцій від прийому грибів, адже це особливо чистий і перевірений фармацевтичний засіб.
Не треба боятися, що якась форма раку піддається чи не піддається лікуванню: вплив системний і поширюється на всі форми злоякісних пухлин.
Цими грибами не можна отруїтися, тому що в них немає токсинів, отрути, галюциногенів і психотропних речовин.
Скорочується термін лікування, тому що екстракт швидко надходить у кров і відразу починає діяти: він очищений від незасвоюваного хітину.
Під час прийому не подразнюється слизова оболонка шлунка, оскільки екстракт розфасовано в спеціальні пакетики.
Максимально потужна дія досягається за рахунок великої концентрації полісахаридів – головних протипухлинних агентів. Знижується рівень болю завдяки зниженню об’єму пухлини й, відповідно, меншому тиску на тканини.
Методику можна застосовувати в будь-якій обстановці, де є півсклянки води, вона не потребує спеціальних знань і навичок.
Екстракти мають 100% оздоровчий вплив: у цих грибах є всі речовини для лікування раку, тому що їх вирощено в спеціальних умовах.
Не потрібно витрачати час на попереднє очищення організму, тому що екстракти грибів роблять це одночасно з лікуванням пухлини: вони виводять з організму токсини пухлини, яка руйнується. Не треба боятися за наслідки застосування додаткових протипухлинних засобів, адже гриби добре поєднуються з будь-якими травами й звичайними ліками.

Із листів пацієнтів
Після народження дітей (а вони в мене погодки) замучили кісти на яєчниках – і гормонами мене лікували (тільки поповніла від цього), і якісь дефіцитні уколи призначали: деякі кісти зникають, відразу нові утворюються, діагноз – «полікістоз». Навіть пропонували операцію – видалити правий яєчник. Але ж мені всього -34. Я ще, може, народити хочу. Тому почала шукати рецепти трав, ходити до травознаїв. І знайшла свій засіб: травознай із Сочі порекомендував трутовий гриб порію, ледве його дістала, вислали із Забайкалля знайомі. Настояла в термосі й пила по 50 мл на добу тривалий час – десь півроку. Відразу помітила поліпшення — залишилися тільки дві великі (до сантиметра) кісти. Маленькі зникли. А тепер прочитала про те, що у вас з’явився новий БАД із порії. Обов’язково замовлю.
О.Б. Кірсанова, м. Калінінград.

ЧИ МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТИ ГРИБИ ОДНОЧАСНО З ХІМІОТЕРАПІЄЮ Й ОПРОМІНЕННЯМ?

Необхідно. Доведено, що одночасний прийом екстрактів із грибів і цитостатиків приводить до достовірного збільшення тривалості життя пацієнта більш як у 2,2 разу. Гриби й хіміотерапія не суперечать один одному, їхня дія в організмі не перетинається. Кожен виконує свою функцію. Крім того, гриби чинять захисну дію на організм, під час хімії не ушкоджуються слизова оболонка кишечнику й клітини печінки, швидко відновлюються функції печінки й формула крові. Хіміотерапія переноситься значно легше: немає болісного блювання, нудоти, проносу, депресії після неї. Під час клінічних випробувань в онкоклініках з’ясувалося: що раніше починається прийом грибів під час хіміотерапії, то кращий ефект!
Перший раз про траметес я почула, коли мамі робили хіміотерапію в зв’язку з раком молочної залози. Грудь не оперували – пізно було, вирішили хіміотерапію провести, а потім подивитися, наскільки пухлина розсмокталася – можна операцію робити чи ні. Провели п’ять курсів – результатів практично ніяких, стоїть пухлина на місці, тільки лімфовузли трохи зменшилися. Мама зі слізьми приходила, розповідала, що в її знайомої пухлина вдвічі зменшилася від хіміотерапії, але вона приймає якийсь гриб між ін’єкціями. Розпитали, дізналися – це траметес, деревний трутовик, привезли його з Японії. І ще є трутовик санхван, він за дією ще ефективніший і застосовується навіть за пухлин мозку й раку крові. Довідатися довідалися, а купити – ніде. За півроку нам пощастило: оказією з Японії привезли кілька упаковок біодобавки траметесу. Заплатила я багато, але це варте того. Другу хіміотерапію ми провели саме із траметесом. І успіхи виявилися набагато кращими. Операцію вдалося зробити. Зараз мама приймає цілий грибний комплекс. І живе. Рак не розвивається. А це вже – успіх.
А.Л. Рибинська, м. Москва.
Чи можна застосовувати гриби разом з опроміненням? Як і у випадку з хіміотерапією – необхідно. Гриби роблять клітини пухлини більш чутливими до впливу радіації й захищають здорові тканини від променевої хвороби. У результаті значно менше ускладнень: набряк тканини навколо опроміненої ділянки тримається вдвічі менше. Більш ефективне лікування пухлин у разі комплексного впливу хіміотерапії, опромінення й імунотерапії грибами.

ЯКЩО ПЛАНУЄТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ

У разі прийому грибів заздалегідь операція частіше проходить без ускладнень – нагноєнь і розходження швів, а найголовніше – знижується можливий ризик післяопераційного метастазування.
Купуючи екстракти з лікарських грибів у нашому Центрі, ви одержуєте безкоштовну консультацію.
Наші лікарі підберуть для вас індивідуально найбільш дієву схему лікування, точні дозування, час і тривалість прийому, порадять, яких продуктів потрібно уникати. Приймаючи гриби, ви завжди зможете зателефонувати й порадитися з нашими лікарями. Адже ми маємо успішний практичний досвід лікування грибами.
Видатний китайський мудрець Лао Цзи сказав: «Шлях у тисячу лі починається з першого кроку». Нині – ваша черга прийняти рішення: зробити перший крок.
Зателефонуйте нам зараз – і якомога швидше ставайте на шлях одужання!
Чи принесе користь цей продукт саме вам? Ви нізащо не дізнаєтеся, якщо не спробуєте його самі. Якщо, звісно ж, не буде занадто пізно. Інвестуйте у своє здоров’я – найцінніше, що в нас є.
Смородиновий чай із чагою
Березовий гриб чага посилює захисні реакції організму, поглиблює обмін речовин тканини мозку, діє як протизапальний і загальнозміцнювальний засіб за порушень роботи й захворювань органів травного тракту, а також як симптоматичний засіб у разі пухлинних процесів різної локалізації.
Сьогодні загальновизнано: березовий гриб чага оживляє клітини крові, омолоджує такі органи, як серце, печінка, нирки, тобто органи, які передусім страждають за різноманітних хвороб. За допомогою чаги досягається позитивний ефект під час терапії деяких видів онкологічних пухлин. Чага нормалізує обмін речовин, діяльність ендокринної системи. А саме від роботи залоз внутрішньої секреції залежить сила життєвого тонусу.
Здавна слов’яни використовували гриб чагу для відновлення сил, підвищення життєвого тонусу. І дотепер мисливці, пастухи, всі ті, хто подовгу змушений перебувати далеко від дому без відповідного харчування, готують чай із чаги. По можливості його роблять із листям смородини, бажано зеленим. Можна готувати такий чай і з сушеним листям або з гілочками смородинового куща (сухими або свіжозрізаними). Запарюється він окропом у вільній пропорції – на смак, тільки чаги беруть небагато.

Сергій ХОДУН,

керівник Київського центру фунготерапії, біорегуляції и аюрведи.