ЦИБУЛИННЯ, ОВЕС ТА ГЛІД ОЗДОРОВЛЯТЬ, ПОДОВЖАТЬ ЖИТТЯ І ВІДКРИЮТЬ МУДРІСТЬ РОДУ

Поділитися:
ЦИБУЛИННЯ, ОВЕС ТА ГЛІД  ОЗДОРОВЛЯТЬ, ПОДОВЖАТЬ ЖИТТЯ І ВІДКРИЮТЬ МУДРІСТЬ РОДУ

Після перегляду відеовиступу академіка М. Рулькова, у якому він розповідає про свій 20-літній пошук стародавніх народних засобів довголіття, а також ділиться трьома рецептами, що, на його думку, здатні подовжувати життя на багато років, я вирішив перевірити їхню дію на собі.
Першим засобом, який він запропонував, був настій лушпиння цибулі: жменю цибулиння залити окропом у дволітровому термосі, настояти й пити (дозування він не вказував). Щоб поспостерігати, яким чином Космос впливає на людину через лушпиння цибулі, я помістив його в мідну трубку (резонатор) завдовжки 5,17 см, діаметром 16,18 (число кратне числу золотого перетину). Цей резонатор збільшив біополе цибулиння до розмірів людського. Поклавши його до кишені, я відчув, що з космічного простору на мене пішов потік інформаційної енергії та почалось очищення генів від негативу, який своєю чергою забирало енергоінформаційне поле Землі. Воно трансформувало його в життєву силу й повертало до мене, таким чином подовжуючи моє життя.
Далі я став досліджувати настій цибулиння і з’ясував, що коли його вживати, то очищення генів відбувається також.
Потім я вирішив перевірити інформаційну дію цілих цибулин. Узяв 12 шт. діаметром 3 - 4 см, не очищаючи від лушпиння, поклав у торбинку із марлі й розмістив біля свого робочого місця. Біополе цибулі при цьому збільшилося до біополя людини-цілителя (8 метрів). Якщо людина перебуватиме в зоні його дії, то насамперед почне отримувати інформаційну енергію, яка спрямовуватиметься на очищення генів. Опісля підключається друга планета, яка сприятиме відновлюванню всіх клітин. Далі - третя планета, яка позитивно діятимете вже на органи людини, очищаючи їх. Потім стає до дії творча частина енергоінформаційного поля Землі, що продовжує очищати органи. За нею підключається руйнівна частина енергоінформаційного поля Землі, яка очищає людину від усіляких агресій, отриманих від інших людей. Цей процес загалом триває близько 5 хв. І потім повторюється все спочатку.
Другим засобом довголіття М. Рулькова було необдиране зерно вівса. Овес посівний має зв'язок з двома планетами: одна - випромінює інформаційну енергію мудрості, призначену для людей і деяких дерев; друга - сприяє відновленню клітин усіх живих істот на Землі. Якщо купити 448 г необдираного вівса й покласти в бавовняну торбинку, яку потім розмістити біля узголів'я, то насамперед з енергоінформаційного поля Землі через овес надходитиме енергія, що очищатиме людину від різних хвороб. Але це відбуватиметься лише тоді, якщо вона чесна й не чинить жодній живій істоті шкоди.
Потім підключається перша планета й починає наповнювати енергією центри мудрості, які розміщені на передпліччях. З них вона надходить  у центр свідомості людини, що міститься між бровами, а звідти  меридіанами передається у різні структури мозку. Таким чином відбувається розширення свідомість: людина «згадує» надбання пращурів, зашифроване у генетичній пам'яті, а також досвід своєї душі, отриманий у минулих життях.
Ще через деякий час підключається друга планета, яка свою інформаційну енергію спрямовує на відновлення клітин людини, тим самим подовжуючи її молодість. Адже старість - це не здатність клітин відновлюватися.
Коні, яких годують вівсом, майже не хворіють і доживають до своєї природної смерті. Не дарма ж кажуть: «Здоровий, як кінь». З вівсяних крупів добре варити кашу: на 1 склянку сировини узяти 2 склянки води, додати дрібку солі за смаком. Їсти вівсянку слід повільно, ретельно пережовуючи її в роті протягом 20 секунд, таким чином інформація з неї повною мірою проникає в центри. Ложка має бути з іржостійкої сталі чи дерев'яна. Ефект від уживання каші буде слабшим, ніж від «живого» зерна, але мудрості обов’язково додасть. Не випадково ж малочисельна нація англійців посіла провідне місце у світі, адже вівсянка – це їхній традиційний сніданок.
Третій засіб довголіття  - це ягоди глоду. Якщо 19 ягід  помістити в марлеву торбинку, то їхнє біополе зросте до 8 метрів. Торбинку слід покласти поблизу свого робочого місця. Якщо людина перебуває в біополі ягід, то починає діяти планета, яка сприяє очищенню від різних отрут в органах, клітинах і навіть у генах. Потім підключається друга планета, котра спрямовує свою енергію на відновлення органів, клітин та генів. Далі енергоінформаційне поле Землі допомагає позбутися людині усіляких захворювань й забезпечує її життєвою силою.
Таким чином, я пересвідчився на своєму досвіді, що академік М. Рульков був  правий, стверджуючи, що ці стародавні засоби можуть відновлювати здоров'я людини й подовжувати її життя.

Віктор РОМАНЕНКО.