ТУГА НАБАГАТО НЕБЕЗПЕЧНІША, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ

ТУГА НАБАГАТО НЕБЕЗПЕЧНІША, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ

Зовсім нещодавно британські вчені дійшли висновку, що туга здатна обірвати  життя людини. Ідеться не про смерть унаслідок туги, але нудьга, життєва незадоволеність, депресія в довгостроковій перспективі можуть зумовити захворювання іншого роду, які здатні спричинити летальний результат.
Присвятивши 25 років дослідженням державних службовців, британці виявили, що особи, для яких туга — це нормальний стан, набагато більше схильні до серцево-судинних захворювань.
За період дослідження частина піддослідних унаслідок тих чи тих обставин померла, проте серед померлих кількість тих, хто тужив, на 40% більша, ніж осіб, які не відчували подібних песимістичних настроїв.
 За припущеннями британських учених, до причин, які спричиняють руйнівні настрої, можна віднести алкоголь, куріння, наркоманію, а також душевну порожнечу, яка утворюється через зловживання шкідливими звичками й дистанціювання від близьких людей.
Для того щоб впоратися з непомітним ворогом, медики радять таким людям (найчастіше вони займаються нудною та рутинною роботою) додати у своє життя трохи розваг, але слід остерігатися й не плутати розваги та препарати, які «звеселяють».
Багатьом людям, позбавленим мотивації, схильним постійно жаліти самого себе, вчені радять зосередитися на ближніх. Психолог Грем Прайс порекомендувала таким людям почати піклуватися про друзів, рідних і близьких чи завести домашню тваринку.
Примітно, що жінки більш схильні до нудьги, ніж чоловіки. Крім того, в потенційну «групу ризику» входять обслуговчий персонал і молоді фахівці, схильні думати, що їх недооцінюють.

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Газета "Здоров'я і Довголіття"

У номері:

  • Оздоровлюйте ендокринні залози, щоб омолодити організм.
  • Усуваємо головний біль.
  • Бруньки тополі для нирок.
  • Невралгія трійчастого нерва.
  • "Кров рослин" відновлює печінку.
  • Весняна профілактика пухлин.

Щоби читати та завантажувати газету, увійдіть в систему на сторінці Кабінет передплатника.

Ви можете оформити передплату на газету у будь-якому відділенні Укрпошти (передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання) або оформити передплату на електронну версію газети.