ТУРБУЮТЬ ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ?

Поділитися:
Турбують  проблеми зі здоров’ям?

Продовження статті Олександра Петросюка "Співати, щоби жити":

Наші душі відкриваються лиш до певних  мелодій

Деякі народні пісні й   мелодії класичної музики мають дивовижну здатність, як і молитви, притягувати з тонкого плану енергії  Архангелів – Архей (жіноча половина архангелів), Святого Духа. Тобто енергії від Христової свідомості – свідомості Любові. Під час виконання цих пісень створюються  енергетичні канали до Світлих Сил, які темні сили заблокувати, знищити не здатні. Очевидно, що ці пісні слід називати й піснями-молитвами,  піснями-магнітами енергій зцілення.
Наші душі розкриваються не до всіх мелодій, а лише до тих, які наповнюють нас потрібними на дану мить Господніми енергіями.  Із їх допомогою ми активізуємо енергетичні центри – чакри, подібно до того, як це відбувається під час  проспівування  деяких мантр. Таким чином ми відновлюємо вібраційну частоту наших тонких структур, фізичних органів та систем - тобто зцілюємо себе.
  Відомі семичакрова й тринадцятичакрова системи енергетичних центрів (див. малюнок). Тринадцятичакрова  відповідає музичній хроматичній гамі з тринадцяти нот і двох напівнот.  У ній відстань між чакрами однакова й становить близько 7,2 см.  Не всі чакри, з різних причин, мають правильні вібрації, тож час від часу їх частоту потрібно коригувати.

Активізація мелодіями пісень енергетичних центрів

Аби активізувати й цілеспрямовано використовувати тринадцятичакрову систему для відновлення  звучання чакр,   знайдеться достатньо українських пісень, мелодій інших народів, класичної та церковної музики.
Обов’язкова умова відновлення частоти вібрацій чакр піснями - це зосередження, повна концентрація уваги на проблемній чакрі.
Загальна картина використання пісень-молитов, які притягують енергії Архангелів – Архей до чакр і активізують їх, виглядає так.
Існують пісні, універсальні для активізації всіх чакр без винятку. Це, зокрема, «Місяць на небі», «Многая літа» (варіант),  колядка  «По всьому світу», «Їхав козак за Дунай».
А є ще пісні вузького застосування. Їх призначення – активізувати лише окремі чакри та напівчакри.

Першу чакру  (розташована на рівні нижньої частини куприка) активізує пісня «Ой, дівчино, шумить гай», із універсальних пісень -  «Їхав козак за Дунай». Чудове виконання останньої пісні В. Зарковим і О. Таранцем можна знайти в Інтернеті.
Ці  пісні активізують і саму чакру, й усе те, що енергетично під’єднане до неї – енергетичний «хвостик», нервову систему, ефірне тіло, енергетичні вікна на підошвах ніг, під колінами… Вони посилюють вогняний захист, імунну систему.      
        Перша чакра є ключовою для другої та третьої чакр. А це означає, що, обспівуючи першу чакру універсальними піснями, одночасно активізуємо також другу та третю чакри.

Другу чакру (зона верхньої частини лобка) активізують пісні «А вже весна, а вже красна», «Тихо над річкою», «Тohno tone» (японська),  «Вальс квітів», «Осінній вальс» Шопена, мелодія «Гопак», обрядова пісня «Кругом Мареноньки», яка ніби спеціально створена, щоб активізувати нижні чакри жінок. Неперевершено звучить вона у виконанні хору Верьовки. Із універсальних пісень - «Многая літа».
          До другої чакри під’єднані сечостатева система, нирки, емоційне тіло, кістки ніг, пряма кишка, два Тіла Світла (вони сформовані не в усіх людей).

Третю чакру (на рівні пупка) активізує пісня «Ой чий то кінь стоїть». Подібна за дією пісня «Аничка» (лемківська), вальс Шопена № 7 «До дієз мінор».  До третьої чакри під’єднані кістково-опорний апарат вище ніг, нирки, селезінка, дитинець (матка) в жінок, кристал дитинця, який притягує енергії тонкого плану,  матриця,  меридіани, ментальне тіло.

Четверту чакру (на 7,2 см вище від пупка) активізують пісні «Тиша навкруги», «Ой у гаю, при Дунаю». Останню пісню варто слухати у виконанні тріо «Мареничі».  До четвертої чакри під’єднані шлунок, травна система, печінка, селезінка, підшлункова залоза, ще одне Тіло Світла, яке розташоване в ділянці четвертої чакри.

Для п’ятої чакри, як нижньої сердечної (вище діафрагми), можна порадити «Український танок» з опери «Запорожець за Дунаєм», пісню «Тиша навкруги», колядку «Нова радість стала», пісні «Цвіте терен», «Ой у вишневому саду», «Човен хитається серед води», «Ніч яка місячна», «Суліко» (грузинську), щедрівку «Щедрик», пісню «Колыбельная» Гагаріної.  Із універсальних пісень – «Місяць на небі», «Многая літа». 
  До цієї чакри під’єднані серце, серцево-судинна система, всі м’язи, нервова система, молочні залози, тонке Тіло Любові, меридіани, кристал сонячного сплетення (відповідає за механізм природного самозцілення), енергетичний промінь з якого здатний знищувати демонічних сутностей.
          Ця чакра є також магнітом енергій матеріального добробуту.
Напівчакру 5/6 (енергетичне вікно) активізує лише універсальна пісня «Місяць на небі», яка притягує енергії всіх променів Господа Вседержителя та наповнює ними кристал серця, весь кістково-опорний апарат.

Шосту чакру, як верхню серцеву (розташована на рівні верхньої частини грудної клітки),  активізують  мелодія «Аве Марія» Шуберта, вальс «Мелодія раю», мелодії «Mariage d’Fmor» Сенневіля, «Мелодія ангелів» Моцарта, «Місячна соната» Бетховена, мелодія з опери Глюка «Орфей і Евридіка».  Із універсальних пісень – «Місяць на небі», «Многая літа».
               Ця  чакра є ключовою для четвертої, п’ятої та сьомої чакр.   Шосту чакру потрібно активізувати щодня. До неї під’єднані кристал серця, серцева інтуїція, Душа, меридіани від кристалу серця, а також органи грудної клітки, спіралі ДНК, спіралі Кундаліні, Інтуїтивне тіло.   

Для сьомої чакри (розташована на рівні «адамового яблука» горла), яка здатна сканувати навколишній простір, можна порадити пісні «Ой, дівчино, шумить гай», «Цвіте терен», «Сольвейг» Гріга, «Вальс квітів» Чайковського. Із універсальних пісень – «Многая літа».
         До цієї чакри під’єднані горло, голосові зв’язки, лімфатична система, несвідоме, щитоподібна залоза, меридіани, тіло Істини.
З її допомогою виявляється все зло, яке впливає на нас зовні з будь-якої відстані - темні сутності, істоти, енергетичні  форми, програми темних сил.

Восьму чакру (на рівні підборіддя) активізують пісні «По той бік гора»,  «Тихий місяць» (японська), мелодія «Віденський вальс» Штрауса, а також універсальні  пісні  «Многая літа», «Їхав козак за Дунай».  До цієї чакри під’єднані щелепи, зуби, несвідоме.

Для дев’ятої чакри (кінчик носа) пропонуються пісні «Ой, дівчино, шумить гай», «Чом ти не прийшов» (виконують тріо «Мареничі», Н. Бучинська), універсальні пісні «Многая літа» та «Їхав козак за Дунай». 
До цієї чакри під’єднані органи нюху, слуху, кристали вух, вогняний захист, свідомість, підсвідомість, несвідоме, меридіани. У системі цієї чакри нижче від ніздрів носа є два кристали тонкого плану, які сканують астральні запахи.

Активізація десятої чакри (між бровами) здійснюється вальсом Штрауса «Голубий Дунай», піснями «Time to say «Good bye», «Santa Mariа», з універсальних пісень - колядкою «По всьому світу».   Десята чакра є ключовою для восьмої, дев’ятої, одинадцятої чакр, тобто, активізуючи її, ми активізуємо й ці чакри.
  До цієї чакри під’єднані фізичні очі, третє око, свідомість, підсвідомість, несвідоме, «уста Бога», меридіани.

Для активізації одинадцятої чакри (розташована на рівні верхньої частини чола) пропонується колядка «Нова радість стала», пісня «Черемшина» (чудово виконує К. Цісик), з універсальних пісень цю чакру активізує пісня «Многая літа».   До чакри під’єднані свідомість, підсвідомість, несвідоме, енергетичне вікно, меридіани, кристали  тонкого плану.

Дванадцяту чакру (маківка голови) активізують універсальні пісні «Місяць на небі», «Многая літа». До чакри під’єднані  шкірний покрив із волоссям, інформаційно-енергетичний канал, меридіани до всіх інших чакр, до всіх тонких тіл, серця, душі.
Напівчакру 12/13 над маківкою голови активізує універсальна пісня «Місяць на небі».

Тринадцята чакра – це чакра переходу в інший вимір буття.

Щодня обспівувати всі чакри потреби немає. Активізувати варто ту чакру, в системі якої з’явилася якась проблема, що проявляє себе через біль, кашель тощо.    Таку чакру слід зосереджено обспівати спочатку вузько спеціалізованими піснями, а згодом універсальною піснею «Многая літа». Останню співати не менш як 30 хвилин. Потім звернутися до Господа в молитві св. Кипріана з проханням про повне зцілення системи проблемної чакри, хворого органа від усього чужого, прихованого, демонічного.

Олександр Петросюк.
м. Київ.