У РАЗІ БІЧНОГО АМІОТРОФІЧНОГО СКЛЕРОЗУ ДОПОМОЖУТЬ ДИХАЛЬНІ ВПРАВИ І ТРАВИ

Поділитися:
У РАЗІ БІЧНОГО АМІОТРОФІЧНОГО СКЛЕРОЗУ ДОПОМОЖУТЬ ДИХАЛЬНІ ВПРАВИ І ТРАВИ

 Розкажіть, будь ласка, чи можна вилікувати бічний аміотрофічний склероз. На даний момент уже повністю відмовила права рука. Чи є народні методи її (руки? Чи його – склероз?) лікування?
 З повагою Галина.
Чернівецька обл.

Лист коментує лікар-невропатолог Володимир БОЛСУН.
Бічний аміотрофічний склероз (хвороба БАС) — це нейродегенеративне ушкодження центральних мотонейронів спинного мозку. Як і в разі розсіяного склерозу власний імунітет спинномозкової рідини атакує мембрани нервових клітин. Це автоімунне захворювання. Пусковим механізмом може бути і стрес, і вірусна інфекція, і переохолодження, але причина цього інформаційного збою криється глибше. Є думка, що сприяти хворобі може перенесена в дитинстві інфекція кору.
Важливо усвідомити, що лікування лікарськими препаратами усуває лише наслідки захворювання, яке прогресує, і тому малоефективне.
Як же зупинити цю внутрішню імунну війну?
1. Потрібно відновити імунний гомеостаз головного мозку за допомогою енергетичних дихальних вправ (пранаями). Якщо такий хворий заплющить очі, то побачить темне внутрішнє тло. За допомогою дихальної енергетичної гімнастики потрібно домогтися і постаратися побачити небесно-блакитне, внутрішнє Небо. Обов'язково потрібно відчувати під час дихання потік білого світла (прани). Ліпше ці вправи робити з досвідченим інструктором. Але можна почати і самостійно. Під час наповнення високоінформаціонним потоком відбувається активація головного енергетичного центру Аджна-чакра й імунітет приходить у норму.
2. Також може допомогти медитація, молитва, глибокий лікувальний сон. Усе те, що усуває внутрішній конфлікт, зменшує психічну напругу і збільшує гармонію психіки. Під час медитації потрібно, не розмірковуючи, відкинути, зробити незначущими всі внутрішні конфліктні ситуації (в основному це образи).
3.Також я рекомендую приймати теплу (не гарячу!) ванну з морською сіллю з наступним медовим масажем.
4. Перед сном потрібно зробити легку гімнастику і прогулянку на свіжому повітрі. Для того щоб був глибокий цілющий сон, можна прийняти 2 таблетки валеріани. Я вважаю, що саме сон є важливим під час лікування цього важкого захворювання. Вранці натщесерце випити 1 склянку перевареної води і знову зробити пранаяму і легку гімнастику.
 Крім того, корисно приймати трав'яні збори.
 Збір № 1: листя подорожника (1 ст. л.), багно (1 ч. л.).
 Збір № 2: аїр, солодка (по 1 ч. л.), квітки календули (1 ст. л.).
 Збір № 3: материнка (1 ч. л.), шавлія, квітки календули (по 1 ст. л.).
 Готується кожен збір таким чином: сировину залити 1 л окропу. Заварювати на ніч і випивати літр протягом дня. Приймати кожен збір 1 тиждень, потім міняти на наступний. Четвертий тиждень приймати тільки гадючник в’язолистий (1 ст. л. на 1 л окропу).
 У раціон обов'язково вводити вівсяну кашу з родзинками і курагою.