УЧІТЬСЯ БРАТИ, А ВІДДАВАЙТЕ ЗАВЖДИ ТРОШКИ БІЛЬШЕ, НІЖ УЗЯЛИ

Поділитися:
УЧІТЬСЯ БРАТИ, а віддавайте завжди трошки більше, ніж узяли

Четвертий закон Роду — закон Балансу. Скільки енергії ми в родову систему вкладаємо, стільки з неї й отримуємо. Хочемо отримувати більше — маємо більше віддавати. Нижче розглянемо найпоширеніші життєві ситуації, за яких порушується обмін внутрішньої родової енергії, внаслідок чого страждають усі члени Роду.

На жаль, на своїх консультаціях я не один раз стикалася з ситуацією, коли кожен у родині «тягне ковдру на себе», вважає першочерговими свої власні «хотілки». Особливо це виявляється під час розподілу спадщини, коли найближчі та найрідніші люди не можуть дійти згоди, втрачаючи дружбу, повагу одне до одного, навіть стають ворогами, передаючи цей тягар нерозв'язаної ситуації своїм дітям.
Порушення балансу відбувається й тоді, коли ми починаємо забагато давати в родову систему. Наприклад, жінка повністю розчиняється в своїх дітях, проживає разом із ними їхнє життя, бере участь у їхніх життєвих ситуаціях, забуваючи при цьому абсолютно про себе, не розкриваючи свого потенціалу, не виконуючи своєї місії, свого призначення. Це рано чи пізно призводить до розчарування в житті, до втрати радості, до спустошеності.

Енергія Роду не може нормально циркулювати, якщо діти не цінують того, що для них роблять батьки.
Енергетичний потік перекривається й тоді, коли жінка цілковито сконцентрована на собі, на своїй роботі, своїх проектах і не приділяє належної уваги сім'ї, близьким, не готує смачну їжу.
Негативно позначається на сім'ї й відсутність спільних вечер та обідів (бодай по вихідних), коли всі разом збираються за столом, спільних розмов, прогулянок вечорами.
Буквально три дні тому була консультація, коли вродлива, енергійна жінка прийшла зі своєю життєвою проблемою: вона організувала свій бізнес, побудувала величезний будинок, гарно облаштувала ділянку, а жити в тому будинку нема кому. Син одружився й чомусь не схотів жити під одним дахом із мамою, переїхав до тещі у квартиру. Добре, коли люди приходять, шукають виходу, й ми разом розбираємо ситуацію, намагаємося виправити. Адже головне для людини — усвідомити, чому це сталося, та не повторювати помилок. А виправити завжди можна, було б бажання.
У цьому випадку енергія витікала з родової системи в іншому напрямку — в бізнес.
Якщо людина тільки бере, керується в усьому своєю вигодою, взаємини в родині теж приречені на провал. Рано чи пізно іншій людині набридне, що її використовують у своїх цілях, і тоді почнуться образи, вимоги, може дійти до розриву стосунків.
І навпаки — якщо людина лише віддає й нічого не бере, це теж погано для підтримання балансу. Адже в такому разі той, хто дає, робить іншого своїм боржником. І тому часом легше піти, ніж віддавати борги. Так часто вчиняють чоловіки з жінками, які постійно прагнули їм догодити.
Що ж потрібно робити, щоб досягти енергетичної рівноваги в сім'ї, а отже, й в інших сферах життя.

Потрібно виконувати просте ПРАВИЛО. Якщо ми отримуємо від когось щось добре, нам важливо віддати йому трохи більше, ніж ми отримали від нього. Наприклад, чоловік купив квіти, а дружина приготувала йому його улюблену страву й гарно накрила стіл. Отримавши трохи більше, ніж дав сам, він прагнутиме й далі радувати свою половинку.
Це правило слід застосовувати в стосунках з усіма членами сім'ї, а також на роботі, в стосунках із друзями та будь-якими іншими людьми.
Відновити внутрішньородову енергію допомагають молитви, звернення до святих, відвідування святих місць. Запрошую всіх охочих у паломницьку поїздку на Святу Землю. Це дуже потужний внесок у всю родову систему. Після цих поїздок у багатьох відбуваються величезні позитивні зміни в долі, про які вони раніше й не мріяли.
Наприклад, я з радістю спостерігаю за однією зі слухачок нашої Академії, яка прийшла до мене на консультацію з приводу важких життєвих та сімейних обставин, що постійно виникали в неї. «Діагностуючи» її рід, я виявила негативні родові програми й дала поради щодо їх подолання. Вона старанно почала їх виконувати. Три роки тому побувала з нами на Святій Землі. Її праця увінчалася успіхом: не тільки розв'язалися життєві проблеми, а й відкрилися надзвичайні здібності: вона стала цілителькою і тепер надає допомогу іншим.

Наталія Бензионович,
виконавчий директор Академії цілісного світогляду, психолог.