РУБРИКИ

ВІД ЧОЛОВІЧИХ ХВОРОБ ПРИЙМАЮТЬ І СУШЕНЕ ЛИСТЯ ЛІЩИНИ

ВІД ЧОЛОВІЧИХ ХВОРОБ ПРИЙМАЮТЬ І СУШЕНЕ ЛИСТЯ ЛІЩИНИ

Як приймати свіже листя ліщини від чоловічих хвороб, чи треба робити перерву і чи можна взимку використовувати сушене листя? Іван Павлович. м. Ірпінь Київської обл.

Лист коментують фітотерапевти із м. Суми Любов і Володимир САЛІЇ.

Оскільки листя ліщини належить до фітопрепаратів, які не мають токсичної дії, то його можна приймати протягом 2-3 місяців, а потім зробити перерву щонайменше на 14 днів. Узимку також можна використовувати сушене листя. Для цього висушену сировину ліпше подрібнити до фракції тютюну й зберігати в скляних банках. Термін придатності – не менш як 2 роки. Також за монотерапії для лікування запальних процесів у передміхуровій залозі та за інших «чоловічих» хвороб радимо скористатися коренем латаття жовтого (рос. – кубишка желтая) . Відвар: 1 ст. л. подрібненого кореня залити 0,5 л води. Кип’ятити 10 хв на слабкому вогні, настояти ніч. Уранці процідити. Випити впродовж дня, перед їдою. Вживати1 місяць. Якщо людина не має підвищеного тиску, можна скористатися відваром суміші коренів латаття жовтого (2 частини) та аїру тростинового (1 частина). Спосіб приготування такий, як і попередній. Гарний лікувальний ефект має і наш, авторський, трав’яний збір, який ми використовуємо за хронічного простатиту та за початкових стадій аденоми передміхурової залози.

 

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Наш сайт - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття", що виходить з 2004 року і розповідає про здоровий спосіб життя, про збереження та відновлення здоров'я методами народної медицини. З кожного номера газети, що виходить по вівторках, на сайті публікується тільки один матеріал. Повну версію Ви можете отримати, передплативши газету на пошті: передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання, або передплативши електронну версію, що відповідає друкованій, на сторінці ПЕРЕДПЛАТА.