ВІДНОВИТИ ВНУТРІШНЮ СИЛУ МОЖНА ЗА ДОПОМОГОЮ "КИЛИМА-ЛІТАКА"

Поділитися:
ВІДНОВИТИ ВНУТРІШНЮ СИЛУ МОЖНА ЗА ДОПОМОГОЮ

Літають лише щасливі діти

Ми всі пам’ятаємо, як у дитинстві літали уві сні. Пам’ятаємо неземне щастя вільного польоту. Навіть є приказка: «Дитина літає уві сні — отже, росте!»
Коли в дитині багато світлої сили, її ефірне тіло стає легким, розум — відкритим і радісним, земні тривоги залишаються внизу, й дитина злітає. Плаває над землею. Потім прокидається здоровенькою та радісною.
Літають лише щасливі діти — це ознака фізичного й психічного здоров’я, надмір позитиву. Дитина, в яку поселився страх (це дуже важка вібрація) — злетіти не може!

Щоб відновити внутрішню силу

Христос нам говорить: «Люди! Будьте, як діти!..»
Дорослі не літають — у них багато тривоги, у них багато печалі. Люди страждають і уві сні, тому майже не відпочивають... Часто виникає почуття незадоволення, в глибині душі клубочиться образа: «Усе не так, хлопці...»
Займаючись оздоровленням (голковколювання, трави, китайська гімнастика, пранаяма), я помітив, що хвора людина не може повноцінно відреагувати на лікувальний вплив. У неї просто недостатньо для цього внутрішньої сили. Для відновлення внутрішнього потенціалу людини й був створений «килим-літак»!
Сам килим, звісно ж, не літає — але він наповнює ефірне тіло людини Світлом, підноситься свідомість над земним рівнем. Деякі люди навіть відчувають, що вони ніби піднімають над килимом.

Будматеріал — пляшка з-під шампанського

Як же створити «килим-літак»? Структурна одиниця цього пристрою — пляшка з-під шампанського. Відмита від наклейок пляшка наповнюється перевареною водою й виставляється на добу на вулицю (наприклад, на балкон) для поповнення енергії. Небо й Земля її заряджають своєю енергією. Я ще заряджаю її білим пранічним променем. Після цього сім пляшок зв’язуються в пакет скотчем, можна (щоб вони не ковзали) перекласти їх білим папером. Виходить правильний шестигранник — структурна цеглинка. Із них, щільно зістикувавши, ми отримаємо рівну поверхню ліжка. Зверху рівного строю порожніх пляшок, горлечка догори — кладемо красивий килим, якщо широкий — перегнути вдвоє, вчетверо. Можна — тонкий матрац.
Пляшка з-під шампанського має форму ракети. Дно пляшки втиснуте, а довге горлечко сприяє спрямованій течії прани. Людина ніби літатиме на струменях білої енергії. Її ефірне тіло переповниться, й вона, як у дитинстві, літатиме над квітнучою землею.
На цьому «килимі-літаку» добре відпочивати після роботи, медитувати та здійснювати астральні польоти в казковий світ. Пам’ятаєте, як у казці про Попелюшку, коли придворний звіздар відправив їх у світлий світ?

Володимир БОЛСУН,
лікар-невропатолог.