РУБРИКИ
Реклама

ВІВСЯНА СОЛОМА І ЛАВРОВИЙ ЛИСТ ВІД БОЛЮ В СУГЛОБАХ

ВІВСЯНА СОЛОМА І ЛАВРОВИЙ ЛИСТ ВІД БОЛЮ В СУГЛОБАХ

Надрукуйте, будь ласка, анонсований рецепт від артрозу з лавровим листом.
З повагою Галина Іванівна.
м. Київ.

Лист коментує завідувач кафедри фармакології з курсом клінічної фармакології Національного медичного університету ім.. О.О. Богомольця професор Іван ЧЕКМАН.
Біль у суглобах, хребті, кістках та м’язах надзвичайно поширений, має переважно хронічний характер з частим загостренням. Він потребує тривалого лікування, і суттєвим доповненням до медичних препаратів є лікарські рослини, які виявляють протизапальну, антиоксидантну та знеболювальну дію.
Настій листків лавра благородного на соняшниковій олії: подрібнені листочки (30 г) залити 200 г олії, настояти 10 днів, періодично помішуючи. Втирати в болісні місця. У разі остеоартрозу, який супроводжується хрустінням суглобів, можна робити ванночки з вівсяної соломи: 200-300 г соломи залити 5 л окропу, кип’ятити 20 хв, охолодити до 37 градусів. Занурити у відвар руки (ноги) на 30 хв. Курс – 10 процедур. 

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Наш сайт - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття". З кожного номера газети на сайті публікується тільки один матеріал. Повну версію Ви можете отримати, передплативши газету у будь-якому відділенні Укрпошти (передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання) або оформивши передплату на електронну версію газети.