ЯК ЛІКУВАТИСЯ МАГНІТНИМ ПОЛЕМ

Поділитися:
ЯК ЛІКУВАТИСЯ МАГНІТНИМ ПОЛЕМ


Шукати ефективний спосіб оздоровлення я почав з 70-х років, коли лікар поставив мені діагноз «ознаки ішемічної хвороби серця» і в ультимативній формі наказав стати на лижі (діло було взимку) й узагалі зайнятися фізкультурою. З того часу я шукав для себе прийнятні способи оздоровлення: бігав підтюпцем, плавав, моржував (зараз лише обливаюся холодною водою), вправлявся з гирею й на перекладині, парився в руській лазні.

Мій досвід оздоровлення

Зрештою я зупинився на гирі й перекладині — на тих знаряддях, які мені подобаються і які можна використовувати в домашніх умовах. Займаюся інтенсивно, але не більше 30 хв. З гирею намагаюся опрацювати якомога більше груп м’язів, а на перекладині — підтягування 10 разів і по 10 разів — вправи для черевних і спинних м’язів.
Перекладина щодня вранці, після сніданку. Принцип: ніколи не переходити до іншої вправи, поки серце не набуде нормального пульсу; й друге — постійність.
Із гирею займався 2—3 рази на тиждень, із віком почав займатися 1—2 рази й з меншим навантаженням. Результат хороший: ішемії немає, а під час 12 (норма) присідань із гирею вагою 24 кг на плечах пульс відновлюється менш як за 1,5 хв, хоча мені вже 70.
Але болячки, тим не менш, виникають. У молодості після війни я мав другу групу інвалідності з травматичного радикуліту, перехворів на туберкульоз у відкритій формі — вилікували стрептоміцином, який з’явився після війни. Зараз я лікую всілякі простріли, міозити, поперековий біль, коліт, ГРЗ, головний біль від перепадів атмосферного тиску та інші постійним магнітним полем: погладжуванням чи просто прикладанням до хворого місця.
Магніт беру від динаміків радіоприймачів із таким розрахунком: якщо до магніту прикласти залізну пластину, то сила відриву її має бути близько 300 г. У магніту з меншою силою магнітне поле слабеньке й проникає в тканини організму неглибоко. З магнітних кілець зібрав магнітний пояс для попереку під час загострення радикуліту — з ним я сплю іноді.

Тепер кілька практичних порад

• Коли стягує потилицю від зміни атмосферного тиску, гладжу магнітом сонні артерії праворуч і ліворуч шиї до припинення стягування.
• У разі ГРЗ гладжу горло до припинення болю під час ковтання, і так кілька разів. Біль минає, залишається лише інтоксикація організму й тільки.
• Зуби теж піддаються лікуванню магнітним полем, потрібно лише не згаяти часу, оскільки лікування тривале (до кількох годин). Я таким чином зберіг два своїх зуби. Суб’єктивно я вважаю: якщо регулярно обробляти зуби магнітним полем для профілактики, то не було б карієсної хвороби й не потрібна була б реклама «blend-a-med».
• Хвороби носа лікуються погладжуванням магнітом бічних пластин носа й лобової частини носа.
• У разі поколювання очей гладжу магнітом очі. У мене зір залишився на одному рівні, з 80-х років окулярів не мав.
• Для поліпшення кровообігу в ступнях ніг гладжу їх магнітом, іноді вони (стопи) розігріваються до неприємності.
• Забиття гладжу магнітом, щоб не було синців.
• Магнітне поле знижує частоту серцевого пульсу.
Я взяв собі за правило: щойно встаю з ліжка вранці, одразу прогладжую магнітом (для профілактики) всього себе, починаючи з голови й закінчуючи пальцями рук і ніг.

Як діє магнітне поле

Чому я застосовую постійне магнітне поле (ПМП) і чому ПМП має такий благотворний вплив на хворий орган чи тканину?
По-перше, ми живемо від зачаття й до кончини в ПМП Землі й наш організм прозорий для магнітних полів.
По-друге, ПМП не вносить додаткової енергії в іонізоване середовище організму, чого не скажеш про поля змінні та електричні, а це важливо, тому що додаткова енергія не завжди потрібна організмові. Сказане підтверджується змінами ПМП Землі: магнітні бурі, які негативно впливають на організм людини, а магнітні бурі — це не що інше, як накладення змінного магнітного поля випромінювання Сонця на ПМП Землі. Думаю, що корисно використовувати змінне магнітне поле з частотою від 0—3 Гц — це частоти ритму головного мозку під час сну.

Людина як біосистема 

До людини, як біологічної системи, я підходжу з позицій кібернетики, а кібернетика як система управління передбачає наявність трьох складових:
1. Керівна система (мозок).
2. Керована система (орган, тканина — далі орган).
3. Передавальна система (нервова мережа), є сполучною ланкою систем (1) і (2).
Але головна, принципова, відмінність кібернетики від інших систем управління — наявність прямого й зворотного зв’язку між системами (1) і (2) за допомогою системи (3).
Організм людини буквально пронизаний нервовими волокнами. Ці волокна в органі мають нервові закінчення — рецептори (датчики). Принципово важливо, що  прямим нервовим зв’язком нервові імпульси йдуть тільки від мозку до органа, а  зворотним — тільки від органа до мозку. Мозок постійно порівнює ці імпульси й таким чином набуває повну інформацію про стан органа, і в разі відхилення органа від норми він сам його «лікує». Такий жорсткий контроль організму мозком дає змогу людині прожити довге життя. Але можливості мозку в підтриманні здоров’я людини небезмежні.
Перша ознака захворювання — це біль. Біль проявляється по-різному: це може бути біль, свербіж, стягування м’язів тощо. У цьому стані мозок інформує про те, що орган вийшов з-під його контролю й потрібні інші дії. У разі виникнення болю й для його усунення слід використовувати ПМП, яке, впливаючи на рецептори органа, відновлює їх роботу, й регуляція мозку  унормовується. Біль потрібно зняти якомога швидше, використовуючи ПМП, а не медичні препарати, оскільки препарат тільки блокує проходження нервового імпульсу, а сам орган не лікує.
Такий дуже короткий і спрощений кібернетичний механізм лікування ПМП.
До викладеного слід додати, що регуляція в основному виходить від підкірки головного мозку. Кора й підкірка головного мозку пов’язані нервовою мережею, тому на лікування має потужний вплив і психоемоційний стан пацієнта.
Хочу попередити читачів, що лікування за допомогою ПМП — не панацея від усіх хвороб, але дуже ефективний метод.
Про воду. Вживаю її багато — і так, і з чаєм, у всякому разі, не менше 3-х л на день, ще й омагнічену.
Адреса: 115522, Москва, Пролетарський пр-т, буд. 4, кв.94,
Лобков Іван Якимович

Примітка редакції

Повний текст публікується з дозволу автора. Скорочений варіант статті опубліковано в "ЗОЖ" N23/24 (131/132), 1998 р.
Сьогодні, на прилавках наших магазинів, можна зустріти різні пристрої для домашньої магнітотерапії. Це магнітні браслети, намисто, кліпси, устілки і пояси. Продаються пристрої для магнітної обробки води.
Хотілося б попередити наших читачів, що ствердження нібито про те, що омагнічена вода стає біологічно активною, дуже перебільшене. Ще в 80-ті роки в МЕІ була створена лабораторія для вивчення цього феномена. Результати досліджень показали, що питна вода подається в наші будинки по залізних трубах і по дорозі дуже насичується частками заліза. І якщо ви ставите магнітний «фільтр», то частки заліза затримуються на ньому і вода, таким чином, очищається. Ну, а те, що така очищена вода корисна для людини і рослин, це поза всяким сумнівом.
Нагадаємо також, що існують і протипоказання під час застосування магнітних пристроїв. Це: • вагітність (будь-які терміни);
• гіпотонія;
• системні захворювання крові;
• гострий інфаркт міокарда, інсульт;
• інфекційні захворювання;
• пухлини;
• остеомієліт;
• індивідуальна непереносимість.

Іван Якимович ЛОБКОВ.
© Здоровье—МЭИ 2000г.