ЯК ВИЖИТИ В МЕГАПОЛІСІ

Поділитися:
ЯК ВИЖИТИ В МЕГАПОЛІСІ

Як убезпечити себе від усіляких негативних енергій, геопатогенних зон, впливу стільникового зв'язку та постчорнобильськоїй радіації, розповідає біоенерготерапевт міжнародної категорії, академік Міжнародної академії альтернативної медицини та валеології, гемолог Олена ЄРЬОМІНА.
 

Намисто з бурштину захистить щитоподібну залозу

Позаяк я пережила чорнобильський вибух у свідомому стані, на початку 90-х я подалася в нетрадиційну медицину. І мене вразило те, що відбувається з дітьми. У них утворювалися кісткові нарости на ногах, і я розуміла, що діти ходять по радіоактивній пилюці. Кістки робилися крихкими не лише через те, що в організмі накопичено багато стронцію.
Радіація справила вельми тяжкий вплив і на надниркові залози. Вони просто-напросто почали «вилітати». А засвоєння кальцію багато в чому залежить від роботи надниркових залоз. А що він став погано засвоюватися, то різко «помолодшав» і остеопороз. Дірчастість кісток виявляють сьогодні навіть у підлітків. Тому про залози слід постійно дбати й відновлювати їхню роботу.
Для цього можна використовувати такий трав'яний збір: ретельно подрібнити траву медунки, листя подорожника, траву шавлії та полину гіркого, траву золототисячнику. 1 ст. л. цього збору залити 1 склянкою окропу та додати 20-25 г меду, кип'ятити 5-10 хв. Остудити, перецідити й пити по 1 ст. л. до їди 3 рази на день.
Також стала особливо актуальною проблема зі щитоподібною залозою. Усіх почали «підсаджувати» на йод. Жінки, любі мої, купуйте намисто з необробленого бурштину чи з сердоліку. Зробіть його за розміром шиї й носіть. І нічого не станеться зі щитоподібною залозою.
Сьогодні передбачення лікарів та вчених щодо наслідків чорнобильського вибуху стають надзвичайно актуальними. Епідемія онкології — одна з проблем, що турбують українців. Ось навесні цвістиме чистотіл. Не полінуйтеся, знайдіть екологічно чисту місцину й, коли він зацвіте, разом із корінням (а в ньому концентрація активних речовин значно вища, ніж у трав'янистій частині) повисмикуйте, гарно промийте й усю рослину змеліть на млинку для м'яса. Цей сік законсервуйте горілкою (на 0,5 л соку — 2 ст. л. горілки, вживати можна відразу, зберігати в холодильнику). На 200 мл води (1 склянка) дати 0,5 ч. л. соку чистотілу. Приймати за 15 - 20 хв до їди (скільки разів .... (???). Це — надзвичайно дієва профілактика онкології. А коли вже вона вас спіткала — також дуже добра допомога.

Цибулина й шунгіт очистять геопатогенну зону

У нас зараз неймовірна кількість різноманітних хвороб. І з'являються вони там, де будівлі стоять у геопатогенних зонах. І не має значення, чи проходить під будинком траншея метро, чи текла під будинком річка, ви — вже у патогенній зоні. Якщо біля житла є цвинтар, уся його енергія — на вашому будинку.
Дуже багато захворювань виникають у зв'язку з вежами стільникового зв'язку. І ось коли людина потрапляє в цю хвилю вежі, відбувається занепад сил, з'являється депресія, а потім — і різні пухлинні захворювання.
Усе це можна ліквідувати. І для цього існують різні захисні засоби. Треба перевірити помешкання на наявність геопатогенних зон. Для цього берете звичайну обручку, яку носите, підвішуєте її на червоній вовняній нитці й робите з неї маятник. Розслабляєтеся й, тримаючи нитку в руці, проносите скрізь, де полюбляєте відпочивати. І ось у якійсь точці ви бачите, що обручка починає обертатися. Байдуже — в який бік. Це йде або висхідний, або спадний потік енергій.
Наприклад, ви перебуваєте в місці перетину ліній Гартмана, тоді вранці, прокидаючись, ви завжди почуватиметеся розбитим, болітиме те чи се. І з допомогою обручки визначаєте, де вона більше обертається — наприклад, у зоні, де ви лежите головою. Ви аналізуєте, від чого страждаєте: тиск підвищений чи знижений, можуть бути головний біль, погіршення зору чи слуху.
Якщо обручка починає коливатися в зоні, де ви лежите органами травного тракту, — це означає, що у вас проблеми зі шлунком, підшлунковою залозою, кишківником. Якщо в ногах— отже, можуть бути проблеми з ногами, венами тощо. Річ у тім, що, коли ви спите, організм розслабляється, й ваша енергія просто марно виходить.
Але всьому можна зарадити. Перше, що завжди є у вас напохваті, — це цибулина  чи головка часнику. Кладете під ліжко в зоні посиленого коливання маятника один із цих засобів. Там він може лежати три тижні, потім його слід викинути.
Можна використовувати звичайну черепашку ротанг чи спіралеподібну морську, мармур чи мармурове кришиво, камінь шунгіт. Це один із моїх улюблених мінералів, він чинить просто фантастичні речі. У воду шунгіт виділяє протиракові компоненти — фулерени, а шунгітові піраміди повністю блокують будь-який геопатогенний вплив. Їх можна придбати в езотеричних крамницях. За компасом перевіряєте сторони світу й гострими кутами до них ставите піраміду в будь-якому місці, але вище узголів'я. І негативну енергетику у вашій кімнаті буде цілковито заблоковано — навіть від стільникового зв'язку, від п'яниць, скандалістів, чи від тяжко хворих сусідів — вони теж випромінюють негативну енергію.
Піраміда з основою  4 см працює на площу 13-15 кв. м,  6-7 см — на кімнату  17-18 кв. м, і з основою  10 см — на 20 - 24 кв. м. Ставити піраміду можна в будь-якому місці, де вам до вподоби.
Можна навіть в аптеці купити дрібні камінці для настоювання води й розсипати їх під ліжком. Почуватиметеся нормально, не буде занепаду сил та депресії...