ЯК ЗАПОБІГТИ ПЕРЕДЧАСНІЙ СТАРОСТІ

Поділитися:
ЯК ЗАПОБІГТИ ПЕРЕДЧАСНІЙ СТАРОСТІ

Василь ТКАЧЕНКО відомий нашим читачам завдяки своїм винаходам, і зокрема, активатору води, чи, точніше, приладу біологічної активації води Ткаченка. Із 1996 року він працює завідувачем відділу біоінформатики Українського інституту екології людини. Понад 28 років займається дослідженнями інформаційного захисту організму людини від негативної енергетики будь-якого походження. Василь Андрійович - автор пристроїв для енергозахисту від негативного впливу електропобутових, медичних приладів та установок, комп’ютерів, телевізорів, стільникових, радіотелефонів та іншої електронної апаратури.
Крім того, він особисто розформовує інграмми (програми мам до і після народження дитини); негативну інформацію в прямокутних дверних отворах приміщень, проводить енергоінформаційне очищення будь-яких приміщень. Як зауважив Василь Андрійович, він сам «принципово» не хворіє вже понад 20 років. Своїм баченням і порадами про те, як стати здоровим, Василь Андрійович поділився з читачами «ЗіД».

Щоб уникнути хаосу та руйнування

Усе суще в цьому світі має свою вібрацію, і саме життя людини теж є вібрацією. Людина випромінює на себе і в простір вібрації, які залежать від психоемоційного стану й здоров’я. За словами Василя Ткаченка, гармонійні вібрації - це норма, розвиток і порядок. Відхилення від норми - це початок хаосу та руйнації. Щоб уникнути хаосу й руйнування у своєму організмі, потрібні мінімальні знання, закріплені практичним досвідом. І це єдиний шлях повернути себе до гармонії, до норми. Віра у свої сили й бажання жити без страждань прикрасять життя в будь-якому віці - це перевірено й доведено особистим життєвим досвідом ученого, якому навесні виповнилося 89 років.
«Безглузда й передчасна смерть моєї дружини Олі, - розповідає Василь Андрійович, - змусила мене замислитися: чому ми рано вмираємо? У процесі набуття знань і освоєння різних методик оздоровлення я дійшов висновку: знаєш - роби й тоді отримаєш результат. А відповідь на це запитання я отримав лише через 30 років - у 2008 році після поїздки в Індію в Ашрам Саї Баби ».
Учений переконаний, що є п’ять причин передчасної старості: людський чинник; рідини, які людина п’є; харчування (що й коли людина їсть, як пережовує їжу); зовнішні чинники (житло, місце роботи, взаємини з людьми, геопатогенні зони, сучасна електроніка), а також недостатні фізичні навантаження.

Будьте уважні до своїх думок

Відомо, що в природі є важка вода, в молекулі якої місце водню займає важкий ізотоп - дейтерій. Така вода, з підвищеним вмістом дейтерію, є в тканинах людини, вона повільно виводиться з організму, руйнуючи його. На думку деяких учених, це спричинено інформаційним отруєнням води - важкими думками. Академік І.С. Филимоненко відкрив в організмі людини радіоактивний ізотоп калій-40 і назвав його радіоактивним монстром для живих клітин. Підраховано, що якщо людина накопичить своїми негативними думками в організмі 245 г калію-40, вона проживе 61 рік і 7 місяців. Чим менше калію-40, тим людина довше живе. Учені зафіксували 65 видів негативних емоцій, слів, думок і дій, котрі людина використовує в спілкуванні з іншими людьми, і які органи при цьому руйнуються.
Що ж робити, як жити? Відповідь проста: полюбіть себе й тих, хто оточує вас, відмовтеся від негативних думок і звичок, полюбіть воду й навчіться нею користуватися. Наші думки, особливо слова та почуття, емоції здатні впливати на воду. Магічну силу кристалів води описав і сфотографував Масару Емото. Усі наші органи мають свою форму кристала води, це пов’язано з тим, що клітинна система органів має свої вібрації. Для поліпшення здоров’я, життя й душевної рівноваги він рекомендує щодня приймати сиру воду супроводжуючи мислеформами (докладніше про це читайте нижче).
Але, як зауважив Василь Андрійович, на жаль, зараз у торговій мережі спостерігається так званий харчовий терор, а питна вода з водогону (та й зі свердловин, багатьох колодязів) фізично та інформаційно брудна, що загрожує людям різними захворюваннями. Тому, вважає вчений, треба пити сиру воду, інформаційно й фізично очищену за допомогою активатора Ткаченка (чи, в крайньому разі, за допомогою фільтра, мінералів тощо), готувати на ній їжу, різні напої. Цим же пристроєм треба інформаційно очищати всі продукти, овочі, фрукти, ягоди, куплені в будь-яких торгових точках. Відомо, що м’ясо тварин і птиці містить у крові страх смерті, який завдає шкоди організмові людини. Активатор Ткаченка (УТ) цю негативну інформацію знімає (в християнстві таку силу має молитва).

У гармонії з ритмами наших органів

Вуглекислий газ (СО2) в організмі людини відіграє роль електроліту для клітин. Якщо в організмі міститься 10-12% СО2, людина здорова, якщо нижче 4% і вище 13% може настати смерть. Індуси придумали дуже просту методику його накопичення: вдень, зі сходу сонця до заходу, подихати лівою ніздрею кілька хвилин, закривши праву ваткою. А із заходом сонця і до його сходу - навпаки.
Для оздоровлення всього організму, подовження життя та повноцінного функціонування наших органів Василь Андрійович розробив цілу систему. Так, він вважає, що людям вкрай потрібно змінити режим харчування відповідно до добовим ритмів органів.
Із 7 до 9-ї активно працює шлунок. Рекомендується повноцінна білкова їжа та чай із трав.
Із 9 до 11-ї активно працюють селезінка, підшлункова залоза. У цей час небажано вживати солодощі.
З 11 до 13-ї - час активної роботи серця. Не рекомендується приймати будь-яку їжу, каву. Краще випити сирої води.
З 13 до 15-ї активно працює тонкий кишечник. Після прийняття їжі, особливо після ситного обіду, долають втома, лінь. Не противтеся - відпочиньте не менше 30 хвилин.
Із 15 до 17-ї - час сечового міхура. Рекомендація: пити (за спадного Місяця) воду та чай, що очищає кров.
Із 17 до 19-ї працюють нирки. У цей час бажано менше пити, особливо шкідливі какао, молоко.
Із 19 до 21-ї - посилюється кровообіг. Дітей укладайте спати після 21-ї.
Із 21 до 23-ї - якщо людина в ці години мерзне, це означає, що їй бракує фізичної та душевної рівноваги. Важливо мати при собі активатор Ткаченка (УТ).
Із 23. до 1-ї - це час роботи жовчного міхура. Отрутою є робота в нічну зміну.
Із 1 до 3-ї працює печінка. Слід добре прогріватися в ліжку (в будь-яку пору року, навіть влітку). Очищається й відновлюється організм тільки вві сні.
Із 3 до 5-ї працюють легені. Якщо людина регулярно прокидається в цей час, то в неї, найімовірніше, є проблеми з легенями.
Із 5 до 7-ї працює товстий кишечник. Це найкращий час для його очищення. Слід випити склянку теплої, інформаційно чистої води й з’їсти кілька сухофруктів.
Багато лікарів, зокрема Юрій Чумак із Києва, впевнені: якщо кожен дотримуватиметься добового ритму органів і в ці години на органах триматиме активатор Ткаченка, питиме чисту воду, одужання настане через 90 діб. Уже на 15-25 день налагоджується робота травного тракту, щитоподібної залози. Зникнуть кишкові паразити. Через 25-40 днів очищаються судини головного мозку, поліпшуються пам’ять в астматиків. І це далеко не повний перелік порушень в організмі, з якими допомагає впоратися інформаційно чиста вода Ткаченка.

Розслабитися, сказати: «я тут і зараз!»

Але все ж головна умова подовження життя - це не тільки інформаційно та фізично чиста вода, але й позитивні думки та слова, які здатні руйнувати навіть радіоактивні ізотопи як у себе, так і в тієї людини, якій вони адресовані. Василь Андрійович розробив методику, яка допоможе кожному зберегти здоров’я.
Узяти біологічно активну воду Ткаченка (в крайньому разі, можна будь-яку очищену), 0,3-0,5 л, й малими ковтками пити, подумки, коли вода в роті, проговорити, для якого органа призначена, й ковтнути. Пити воду не поспішаючи, сидячи, й не відволікатися. Спочатку зробити один ковток - я люблю себе й усе людство. Другий ковток - я зцілююся любов’ю до себе, третій ковток - моє щастя - в резонансі дейтерію та калію-40.
Потім робити ковтки для кожного органа: 1-й ковток - від закрепу (є він чи ні), 2-й - для правої нирки й надниркової залози, 3-й - для лівої нирки й надниркової залози, 4-й - для гіпофіза, 5-й - для епіфіза, 6-й - для головного мозку, 7-й - для легень, 8-й - для серця, 9-й - для кровоносних судин, 10-й - для кровообігу, 11-й - для крові, 12-й - для нервової системи, 13-й - для печінки та жовчного міхура, 14-й - для жовчогінних шляхів, 15-й - для підшлункової залози, 16-й - для дванадцятипалої кишки, 17-й - для шлунка, 18-й - для кишечнику, 19-й - для залоз ендокринної системи, 20-й - для шкіри, 21-й - для вилочкової залози, 22-й - для щитоподібної залози, 23-й - для спинного мозку, 24-й - для кісткового мозку, 25-й - для очей, 26-й - для суглобів і сухожиль, 27-й - для слизової оболонки, 28-й - для шкіри обличчя, 29-й - для слуху, 30-й - для дітородних органів, яєчників , яєчок, 31-й - для матки, простати, 32-й - для молочних залоз, 33-й - для ніг, 34-й - для волосся, 35-й - для зубів, 36-й ковток - для нігтів. Цю інформацію прийме ваша внутрішня вода.
 Крім того, Василь Ткаченко радить усім: «Не дивіться на погане, дивіться на хороше. Не кажіть про погане, говоріть про хороше. Не думайте про погане, думайте про хороше. Не робіть поганого, робіть хороше - такий шлях до Бога ».
А вранці й перед сном, радить винахідник, стоячи обличчям на схід, добре б розслабитися, сказати: «Я тут і зараз!» І почитати вітання землі, повітрю, воді, сонцю:
Хай буде Світло й Мир усім Світам,
Хай буде Мир воді,
Хай буде Мир землі,
Хай буде Мир усім істотам,
Хай буде Радість усім істотам,
Хай буде Щастя всім істотам,
Хай проллються Божественні Вогні крізь мене
на Землю.

Підготувала Любов ПОЛЬОВА-САХАНДА.

передплата