ЯК ЗЦІЛИТИ СВОЄ ЖИТТЯ Й ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРІАЛЬНИЙ ДОБРОБУТ І СІМЕЙНЕ ЩАСТЯ

Поділитися:
Як зцілити своє життя  й забезпечити здоров’я, матеріальний добробут і сімейне щастя
У кожної людини на Землі є предки, без яких вона не змогла б з’явитися на світ. Із давніх-давен люди поминали своїх дідусів і бабусь, ходили до них на могили, розповідали про них своїм дітям та онукам. Так зберігалася й передавалася історія роду
Зараз мало хто зможе пригадати всіх предків до 7-го коліна, а в старовину годилося знати все своє родове дерево, і якщо в роду не було поганої спадковості, він вважався шанованим, особливо, як у ньому були люди, позначені Божою печаттю (священики, молільники, цілителі, знахарі).
Коріння родового дерева, духи померлих пращурів сягають глибоко в минувшину й зберігають пам'ять про все, що відбувалося в цьому роду, а крона й гілля ― це молоді пагони, нащадки, ті, хто примножує й розвиває дерево роду, це ― прийдешнє.
Що більше гілок на родовому дереві, то багатше й могутніше коріння, то міцніший увесь рід і більше допомоги отримують нащадки. Свого часу й ми станемо предками для нових поколінь і так само будемо впливати на їхнє життя, як нині впливають на нас наші предки. Тому вже зараз варто замислитися про те, чи правильно ми живемо, розвиваємося духовно, чи ні, які милостиві вчинки робимо для тих, хто нас оточує.
Коли ми прагнемо стати багатшими духовно, душевно й матеріально, слід знати: що шанобливіше ми ставимося до своїх предків, то шанобливіше нащадки  ставитимуться до нас.
 
Наталія Бензіонович,
виконавчий директор
Академії цілісного світогляду, 
психолог. 

Особиста карма чи родова програма? 

Часто на семінарах та консультаціях звучать запитання: то що ж тоді більше впливає на життя людини ― рід чи особиста карма, з якою ми прийшли? Карма ― це те, що ми минулого разу не відпрацювали, й у цьому втіленні якоюсь мірою визначає наше життя.
Але не тільки карма визначає події й обставини нашого буття, а й наш рід. Свідчень цьому ― безліч. Наприклад, така наука, як генетика, яка стверджує, що здоров’я, риси характеру, фізична статура, звички й багато іншого закладено в нас на рівні клітин ДНК, і це є спадщиною, яку передають нам наші батьки, бабусі, дідусі... Цей зв’язок простежується до сьомого коліна.
І не було б такої закодованості на рівні ДНК, на рівні генетики. Але ж вона  є. Абсолютно чітко можна побачити успадковані риси від тата, мами, бабусі, дідуся, від предків до сьомого коліна. Ми не випадково втілилися в певному роду, й наша індивідуальна карма пов’язана з кармою нашого роду загалом і всіх його членів зокрема. Предки нашого роду нас прийняли, й наша карма запечатана в архіві роду.
Завдання кожної людини ― продовжувати свій рід, збагачувати його, використовуючи й розвиваючи все найліпше в собі, що дісталося їй у спадок, аби повернути у світ гармонію. Саме цим люди зміцнюють коріння свого роду, який своєю чергою допоможе їм, бо всі добрі думки, добрі слова й добрі справи дадуть рясний урожай і повернуться сторицею до нас і до наших дітей та онуків. Але слід знати, що так само повертається й усе лихе, що ми робимо, й спокутувати  це доведеться нашим онукам.
Отже, розв’язуючи проблеми роду, ми розв’язуємо також і свої особисті проблеми й, отримуючи відплату за гріхи бабусь та дідусів, ми одночасно отримуємо відплату й за власні гріхи, а, виправляючи їхні помилки, ― виправляємо й свої.

Пращури потребують нас так само, як і ми ― їх 

Поки живуть нащадки ― живуть і предки. Той, хто не має нащадків, залишається сам на сам зі своїми гріхами, й ніхто не зможе допомогти йому виправити його помилки після його смерті. Тому дозволялося не мати потомства тільки ченцям та святим, бо вони моляться за все людство. Якщо рід переривається на якійсь людині, то всі її предки до останнього воскресіння залишаються без захисту.
Наші предки потребують нас так само, як і ми їх. Допомагаючи їм, ми допомагаємо собі. Зміцнюючи гармонію цього світу, ми даємо змогу нашим предкам допомогти нам отримати те, на що ми заслуговуємо.
Існують різні форми впливу від предків. Наприклад, передавання гріхів (чи заслуг) ― це повторення життя предків: перед нами постають ті самі проблеми, які колись стояли перед ними, й, розв’язуючи їх, ми або знаходимо шлях до їх виправлення, чим полегшуємо життя і своє, й майбутніх поколінь, або, навпаки, поглиблюємо помилки.
Часто це проявляється на суто фізичному рівні: хвороби переходять від батьків до дітей, від бабусь до онуків і так далі, але ж передаються ійздібності. Чому кажуть: талант, переданий у спадок?
 
Наведу приклади з консультацій. Дідусь був лікарем, онучок ― теж лікар. Бабуся співала в церковному хорі, мама була першою співункою в селі, дочка ― естрадна співачка. І в житті ми бачимо багато таких прикладів.

Важливо припинити негативний сценарій роду

Але, на жаль, частіше зустрічаєш повторення помилок предків. Наприклад. Дідусь, тато й син ― алкоголіки. Три покоління родини страждають від цього негативу. Під час консультації ми визначили причину цієї хвороби роду. У цьому разі початкова причина сімейної проблеми була в... бабусі. Вона була «командиром» у сім’ї, виявляючи чоловічу, владну енергію, гнітила чоловіків поруч. Нереалізовані у своєму призначенні, чоловіки ставали слабкими, втрачали волю, енергію й знаходили вихід у спиртному, щоб якось утвердитися у своїй природі.
Ще приклад. На прийом приходить молода жінка Світлана, в якої напружені стосунки в родині й, окрім цього, на фізичному плані ― доброякісна пухлина. Навіть не розпитуючи її, я вже знала, що в роду була онкологія по жіночій лінії. Вона підтвердила: бабуся, мама ― обидві пішли з життя через пухлину. Причина: образи на близьких, неприйняття.
Будь-яка образа ― це невроз, це стрес, причому часто постійний хронічний стрес. При цьому страждає вся імунна система. Людина дивиться на сім’ю, на роботу, на людей і на весь навколишній світ через призму образи. Образа ― це згубна звичка, вона не притаманна нашій душі. Прощення та прийняття ― це природна сутність душі. Тільки через прощення ми можемо далі розвиватися, ставати вільними, енергійними й щасливими.
Для Світлани її хвороба є знаком, що треба змінити себе, звільнити свою душу від образи. Я дала їй практики роботи над собою, які допоможуть їй зробити це, а отже, зцілити себе на духовному й тілесному рівні.
Самотність у багатьох жінок також має родову причину. Часто буває, що прабабусі й бабусі виявляли чоловічу енергію, верховодили в сім’ї, внаслідок чого поруч були слабкі, пригнічені чоловіки. А наступні покоління жінок не бажали бачити поряд деструктивних чоловіків, але нічого для цього не робили, не розкривали на повну силу свою м’яку, легку, ніжну жіночу енергію, щоб привабити гідного партнера у своє життя.
На своїх семінарах щодо роду я даю завдання слухачам ― скласти свій життєвий сценарій, відмінний від сценарію батьків та предків. Кожне нове покоління приходить у рід зі своєю програмою, але більш досконалою, більш прогресивною, для того, щоб жити в радості й любові, щоб тільки поліпшувати карму роду, допомогти родовому дереву розквітати, стати сильним і міцним. Саме зараз ми можемо багато чого змінити у своїй долі та в долях наших близьких, і кожна наша дія буде множитися у сто крат.
У багатьох слухачів Академії цілісного світогляду життя змінилося кардинально ― і зовні, й внутрішньо. Потрібно усвідомлювати, що зовнішні зміни приходять лише у відповідь на те, що відбувається всередині.
 
Важливо усвідомити, чого саме ви не хочете повторювати за своїми предками, у чому б ви хотіли змінити своє життя, яку сторінку історії «переписати заново», й що саме хочете залишити в спадок своїм дітям ― який сценарій життя, щоб щасливо та гармонійно вони прожили своє.

Як виправити родову програму

На сторінках цієї чудової газети ми давали деякі практичні рекомендації щодо виправлення родової програми. Більш докладно вони описані в методичці «Чарівна сила вашого роду», з якою можна ознайомитися в Академії цілісного світогляду, а також на семінарах щодо роду.
Передусім це щоденні молитовні практики, замовлені служби Божі за здоров’я всієї родини (бажано в 7 храмах). Вони є захистом, оберегом для тих, хто живе. Дуже сильний за впливом на весь рід покаянний молебень за померлих в роду ― служба «Парастас». Часто в Академії ми організовуємо поїздки до 7 храмів, включно зі службою «Парастас». На них можна записатися заздалегідь.

Роботу над собою починаємо з роботи з батьками

Слід знати, що рід нам починає допомагати тільки тоді, коли у нас побудовані правильні стосунки з нашими батьками. Щоб через них до нас могла текти енергія роду, надаючи потужну підтримку в житті, щоб жіноче й чоловіче начало з’єдналися в гармонії.
Із моменту зачаття нас оберігають мати й батько і йдуть через усе життя, жертвуючи собою, на благо нам. Тому, коли ми стаємо дорослими, незважаючи на складні стосунки й минулий досвід, ми завжди мусимо пам’ятати, що вдячність, повага та шана до них, допомога їм і захист їх ― наш священний обов’язок. Коли батьки помирають, ми повинні обов’язково здійснювати обряди поминання в дати їх народження й смерті.
У народі кажуть: «Образа на батька ― це образа на Бога. Образа на матір ― це образа на Всесвіт». І якщо дівчина ображається на батька ― в неї будуть проблеми в сімейному житті. А якщо на матір ― вона зазнає втрат у матеріальному житті, або це завадить самореалізації. У чоловіків навпаки ― проблеми з татом призведуть до порожнього гаманця, а проблеми з мамою ― до проблем в особистому житті.
Висновок простий: важливо налагодити взаємини в першу чергу зі своїми батьками.

Поклони та листи ― «чарівна практика»

Хочу запропонувати легку, але дуже потужну практику. Ви вибираєте, з ким будете працювати, з мамою чи татом (потрібно кожному з батьків присвятити час). Живі ваші батьки чи вже покинули цей світ ― не важливо. Душа безсмертна, тому результат буде в будь-якому разі. Вам знадобиться фото, ручка й папір, а також настрій і рішучість довести справу до кінця.
Перша частина практики ― це поклони. Щодня, найкраще ― вранці, після того, як прокинулися та вмилися, поставте перед собою фотографію когось із батьків і почніть робити поклони. Якщо фото немає, то просто візуалізуйте перед собою образ тата чи мами. Поклони треба робити так, щоб ваша голова торкалася підлоги. Голова в цьому разі уособлює ваше ЕГО, і тут дуже важливо, щоб ЕГО було нижчим від вашого серця. Тобто ви його тим самим приборкуєте. Робите один уклін, потім підводитеся на повен зріст і ― знову уклін. Скільки разів це робити? Стільки, скільки зможете, + 1 ...
Згодом, коли ви будете достатньо натреновані, за одним разом потрібно зробити 108 поклонів. Якщо ви працюєте з татом, то робіть 108 поклонів у неділю, якщо з мамою ― 108 поклонів у понеділок. Річ у тім, що неділя ― день Сонця. А Сонце уособлює чоловічу енергію. Понеділок ― день Місяця, який уособлює жіночу енергію.
Дуже добре під час поклонів концентруватися на образі батька чи матері й на кожен уклін повторювати «Я люблю тебе», «Я дякую тобі», «Я прощаю тобі», «Прости й ти мені».
Але навіть якщо ваш розум блукає під час цієї дії, все одно на енергетичному рівні відбувається трансформація. Тож якщо розум «тікає» ― не бентежтеся, просто намагайтеся повертати його на місце в стан «тут і зараз».
Для другої частини практики вам знадобляться ручка та аркуш паперу. Треба взяти ручку в ліву руку (лівшам руку міняти не треба) та написати фрази, звернені до батьків. Наприклад: «Тату, я прошу в тебе пробачення», «Тату, я пробачаю тобі», «Тату, я люблю тебе». Аналогічно пишемо до мами. Витратьте на це хвилин 5-10. Можна завести спеціального зошита для такого писання, й коли він закінчується, спалити його. Стихія вогню забирає наше послання одразу в інші світи та втілює в дію.
Ось, власне, й уся практика. Як довго її робити? Рекомендується ― 108 днів. Робіть бодай протягом місяця для початку, й це буде вже чудово. І ви побачите результат.
Цю практику можна застосовувати для очищення не тільки з батьками, а й із близькими родичами. Із названими батьками, з бабусями й дідусями, які виховували вас замість мами й тата, зі свекрухами, тещами, свекрами й тестями, якщо у вас з ними напружені стосунки.
Але передусім потрібно пройти «програму очищення» перед своїми кровними батьками, навіть якщо ви їх ніколи не бачили. І навіть якщо вам здається, що у вас із батьками якнайкращі відносини, вам теж потрібно це зробити.
Повірте: ці практики працюють і приносять позитивні результати на всіх рівнях життя людини: поліпшується здоров’я, відносини з людьми, розв’язуються матеріальні та професійні проблеми.
 
Але найбільша робота задля очищення роду та процвітання родового дерева, яку важливо здійснити кожному, ― це паломництво до святих місць. Ми вже раніше давали детальну інформацію про ці унікальні місця, де ми проходимо групою Хресний шлях у супроводі священика, з молитвами за всі сім поколінь роду наших предків, а також наших спадкоємців.