РУБРИКИ
Читачі online
Реклама

ЗА ХВОРОБИ ПАРКІНСОНА НЮХАЙТЕ ХРИЗАНТЕМИ

ЗА ХВОРОБИ ПАРКІНСОНА НЮХАЙТЕ ХРИЗАНТЕМИ

В одному з останніх номерів читач запитував про народні засоби в боротьбі з таким захворюванням, як хвороба Паркінсона. Дуже добре впливає на перебіг хвороби один нехитрий метод. Усім знайома чудова запашна квітка хризантема, якраз скоро почнеться самий розпал цвітіння цієї рослини. Тоді треба зібрати суцвіття й заварювати їх як чай. Пити по чверті склянки 3-4 рази на день за 30 хв до їди чи через 1,5-2 години після їди. Корисно й розтирати квіти в руці (як у свіжому вигляді, так і сухому), вдихаючи аромат хризантеми. Робити це бажано ? щодня, по кілька разів на день, що частіше, то краще.
У сезон треба зібрати й насушити ці квіти на зиму, щоб вони завжди були під рукою. Терпіння вам і успіхів у лікуванні. Це дуже хороший засіб, він діє повільно, але вірно. Сподіваюся, що прогресувати хвороба перестане. Допоможи вам, Боже!

З повагою Ольга.
Миколаївська обл.

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Наш сайт - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття". З кожного номера газети на сайті публікується тільки один матеріал. Повну версію Ви можете отримати, передплативши газету у будь-якому відділенні Укрпошти (передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання) або оформивши передплату на електронну версію газети.