ЗА КАНДИДОЗУ ДОПОМОЖУТЬ ОЛІЯ ЧАЙНОГО ДЕРЕВА ТА ОСОБИСТА ГІГІЄНА

Поділитися:
 ЗА КАНДИДОЗУ  ДОПОМОЖУТЬ ОЛІЯ ЧАЙНОГО ДЕРЕВА  ТА ОСОБИСТА ГІГІЄНА

Як можна вилікувати  генітальний дріжджовий кандидоз народними засобами? 
З повагою  Галина Іванівна.
с. Молодятин Івано-Франківської обл.

Лист коментує  лікар-дерматолог Ганна ПИЛИПЧУК.

Найчастіше грибкове захворювання статевих органів спричиняють дріжджові гриби роду кандида, тому й називають захворювання кандидозом, кандидамікозом, а ураження слизової   статевих  органів - кандидамікозом генітальним. Інколи захворювання може виникати після лікування антибіотиками, через кишковий  кандидамікоз.  Зараження відбувається контактним шляхом. Найперше потрібно суворо дотримуватися особистої гігієни, зокрема не користуватися чиїмись рушниками,  мочалками тощо через небезпеку повторного зараження. Під час менструації не радять користуватися гігієнічними тампонами, не бажано в цей час носити   нижню білизну, що  дуже щільно облягає тіло.   До того рушники,  як і нижню білизну,  щоденно потрібно міняти. Після прання - обов’язкове  кип’ятіння.
Носієм кандидамікозу   є й чоловіки, нерідко захворювання в них має прихований перебіг, тому лікуватися потрібно як жінці, так і чоловіку.
Офіційна медицина рекомендує  застосування  фармацевтичних протигрибкових препаратів  протягом 3-6 днів.
Народна медицина радить для зняття свербежу скористатися ванночками  з відвару дубової  кори.
Дуже ефективним засобом від грибкової інфекції є спринцювання  й закладання тампонів з ефірною олією чайного дерева (можна купити в аптеках). Для спринцювання беруть 5 крапель олії  на літр води кімнатної температури.  Процедуру проводять 2-3 рази на день, курс лікування - не менш як тиждень.