ЗАКОНИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕНЕРГІЇ ВАШОГО РОДУ

Поділитися:
ЗАКОНИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕНЕРГІЇ ВАШОГО РОДУ

Ми з'явилися на світ завдяки татові й мамі. Для нашого створення потрібна була енергія двох. За ними стоять їхні батьки, за кожним із них ідуть їхні предки й так далі. Усі вони продовжують існувати в енергетичному полі нашої єдиної родової системи.

Кожному з нас траплялося переживати негаразди, майже нерозв'язні життєві проблеми та втрату близьких. І часто навіть нам самим не зрозуміло, звідки беруться сили на подолання труднощів.  Як вдається нам виходити з найважчих ситуацій? Ось, здається, — все, настала остання межа... Але раптом якісь невідомі сили піднімають нас і змушують жити далі й вірити в краще! Ці сили — благотворна енергія нашого Роду. І якщо ми дотримуємо Законів Роду — ми вистоїмо в будь-яких бідах.

Існує 5 основних законів збереження енергії Роду. Про них ми розповімо в циклі публікацій. А почнемо з першого — Закону приналежності.

Закон приналежності свідчить про єдність усіх, хто належить до нашого Роду. І їх набагато більше, ніж ми думаємо. Це всі прямі родичі до сьомого коліна назад (бабуся-дідусь, прабабця-прадід) і вперед (діти, онуки, праонуки) з їхніми зв'язками, їхніми партнерами, їхніми значущими людьми в житті. Це колишні подружні пари. А також ненароджені немовлята. І самогубці. І злочинці, зрадники. Усі вони — члени Роду, в якому були народжені. Це також стосується всіх випадково забутих чи свідомо викреслених із пам'яті людей.
Із погляду гармонізації Роду всі його члени мають рівне право бути до нього приписаними. Ніхто не може бути виключений з системи через його вчинки, життєві принципи, поведінку та риси характеру. Система однаково пам'ятає всіх, хто до неї належить, і чітко визначає місце кожного її члена. Кожна людина є важливою для системи — без неї все в Роду було б по-іншому. І якщо когось із родової системи виключають, то це починає впливати на всю родову систему.

Проводячи консультації з питань Роду, я спостерігаю ситуації виключення або витіснення з Роду. Це родові сценарії, коли про когось забувають і не пам'ятають.
Найчастіше таке відбувається, коли в родовій системі сталася якась історія, що не сподобалася родичам, предкам.
Наприклад, самогубство чи вбивство, чи хтось був у ролі вбивці. Або померлі в ранньому віці діти. Згодом ми про це забуваємо й живемо, вдаючи, що їх не було. Нащо нашій родовій системі такі: невдахи, вбивці, злодії, алкоголіки?..
Людина немовби зникає з поля зору й зі спогадів членів Роду, але енергетично вона залишається в енергетичному полі Роду й потребує уваги. У такій ситуації енергія Роду тече нерівномірно, негармонійно.
Але будь-яка родова система хоче стати цілісною й завжди прагне до цього.

Що відбувається як наслідок, коли когось із членів системи з якихось причин витіснено, виключено — забуто, очорнено, свідомо чи через незнання викреслено?
Хтось із нащадків вимушено стає на місце цієї людини й може повторювати її долю, висловлювати її почуття, тобто фактично він проживає не своє життя, не свою долю. І часто в цієї людини виникає відчуття, що вона живе двоє життів. Тобто, вона виконує своє завдання на це втілення й плюс нерозв'язане завдання забутого родича. Таким чином, вона заступає виключену людину, навіть якщо це станеться через кілька поколінь. Це зумовлено прагненням родової системи до порядку, заміщення й цілісності.
Незавершені процеси минулого неусвідомлено втягують нині живих її членів у те, що було давно. Так діє закон урівноваження системи, підкоряючись якому, нащадки мусять завершити справи, не завершені їхніми предками: доробити, догорювати, доспівати, допрожити щось і за когось. Наприклад, за дідуся, який зник безвісти на війні, за абортовану чи рано померлу дитину, за злочинця, за вбитого чи репресованого родича.
І хтось інший із сімейної системи, зазвичай наймолодший і найбеззахисніший, посяде його місце й житиме, як він, нагадуючи почуттями, поведінкою родичам про виключеного предка. При цьому він сам може мати свою нелегку долю й плюс до цього жити, хворіти, страждати за іншого.
Таким чином, нічого не підозрюючи, нащадок опиняється в переплетенні з долями своїх предків, про які, найпевніш, нічого не знає, та розв'язує не свої, а їхні життєві завдання.
Інколи це закінчується життєвою трагедією або важкими захворюваннями.

Приклад: на консультацію прийшла жінка, в якої трагічно загинула доросла дочка, закінчивши з відзнакою університет, і через півроку пішов із життя син, не переживши втрати сестри та не відпустивши її. На консультації з'ясовую, що їхній дід свого часу вбив когось і таким чином ця історія трагічно позначилася на житті онуків. Чому?
Діда викреслили, вирішили забути й нікому не розповідати. Але ситуація, де було послано прокляття на Рід, не розв'язана, не відмолена, не пробачена. Тягар залишився в полі родового дерева. І в певний час так трагічно позначилася на поколінні онуків.

Для звільнення людини з пут чужої долі потрібно відновити право приналежності до сім'ї виключених із неї членів, тобто, знову прийняти їх до системи, відновивши перерваний потік життєвої енергії та любові.

На своїх семінарах, присвячених програмам Роду, я даю практичні рекомендації, як відновити контакти з виключеними з родової системи через практики молитов та медитацій, а також генограму — схематичне зображення сім'ї в кількох поколіннях.
В Академії цілісного світогляду ми проводимо семінари, консультації, тренінги з метою дати людям потрібні знання щодо того, як працювати з Родом, виправити те, що заважає в житті. Також здійснюємо поїздки до святих місць, місць сили для очищення родових програм і для відкриття та отримання Сили Роду.

Наталія БЕНЗИОНОВИЧ,
виконавчий директор
Академії цілісного світогляду,
практичний психолог.
 
 


Важливо знати:

Коли називають новонародженого члена Роду ім'ям померлого, часто це негативно позначається на долі людини. Особливо, якщо в предка була важка доля. Людина мимоволі стає заручником цієї ситуації, змушена працювати за весь Рід.
Абортовані діти, викидні, як уже було сказано вище, — це теж члени родової системи. Коли після аборту народжується дитина, то енергія до дитини йде неповноцінно, вона десь перекривається. Мама пам'ятає й знає про аборт і десь у душі навіть чує душу своєї ненародженої дитини. І якщо вона глибоко розкаялася, попросила в цієї душі пробачення, пояснила, чому вона так вчинила, то вона не витіснила цю душу з інформаційного поля Роду. І родова енергія перебуває в балансі.

Дієвою є така практика: згадайте всіх, кого знаєте на ім'я, запитайте в родичів. Складіть список живих і померлих із датами народження й смерті з тим, щоб подавати записки про упокій і про здоров'я родичів у храмі. І робіть це регулярно.
Для звільнення людини з пут чужої долі потрібно відновити право приналежності до сім'ї виключених із неї членів, тобто, знову прийняти їх до системи, відновивши перерваний потік життєвої енергії та любові.