РУБРИКИ

ЗАПАЛЕНИЙ СІДНИЧНИЙ НЕРВ ПОЛІКУЄ НАСТОЯНКА АГАВИ

ЗАПАЛЕНИЙ СІДНИЧНИЙ НЕРВ ПОЛІКУЄ НАСТОЯНКА АГАВИ

Читаю часто на сторінках газети, що люди питають про ліки, маючи хвороби сідничного нерва. Хочу запропонувати перевірений мною рецепт – настоянку агави, який я колись вичитав у «ЗіД». Цією настоянкою користуємося з дружиною постійно, коли щось заболить.
Для ліків потрібне листя агави американської, яку багато хто вирощує в себе вдома, і ми зокрема, але не менш як п’ятирічної рослини. Попередньо листя треба зрізати, покласти в холодне й темне місце (ліпше в холодильник, але можна і в погріб) на 7 діб. Кажуть, що так посиляться лікувальні властивості рослини. Потім 150-200 г подрібненого листя залити 0,5 л 76% спирту чи міцної горілки. Настояти 14 діб. Не проціджувати. Втирати кілька разів на добу в ділянку крижів, де відчувається запалення нерва. Можна після цього ще й закутатися тепло.

З повагою Іван Трохимович.
Одеська обл. 

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Наш сайт - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття", що виходить з 2004 року і розповідає про здоровий спосіб життя, про збереження та відновлення здоров'я методами народної медицини. З кожного номера газети, що виходить по вівторках, на сайті публікується тільки один матеріал. Повну версію Ви можете отримати, передплативши газету на пошті: передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання, або передплативши електронну версію, що відповідає друкованій, на сторінці ПЕРЕДПЛАТА.