ЗАПАЛЕНИЙ СІДНИЧНИЙ НЕРВ ПОЛІКУЄ НАСТОЯНКА АГАВИ

ЗАПАЛЕНИЙ СІДНИЧНИЙ НЕРВ ПОЛІКУЄ НАСТОЯНКА АГАВИ

Читаю часто на сторінках газети, що люди питають про ліки, маючи хвороби сідничного нерва. Хочу запропонувати перевірений мною рецепт – настоянку агави, який я колись вичитав у «ЗіД». Цією настоянкою користуємося з дружиною постійно, коли щось заболить.
Для ліків потрібне листя агави американської, яку багато хто вирощує в себе вдома, і ми зокрема, але не менш як п’ятирічної рослини. Попередньо листя треба зрізати, покласти в холодне й темне місце (ліпше в холодильник, але можна і в погріб) на 7 діб. Кажуть, що так посиляться лікувальні властивості рослини. Потім 150-200 г подрібненого листя залити 0,5 л 76% спирту чи міцної горілки. Настояти 14 діб. Не проціджувати. Втирати кілька разів на добу в ділянку крижів, де відчувається запалення нерва. Можна після цього ще й закутатися тепло.

З повагою Іван Трохимович.
Одеська обл. 

ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ:

Газета "Здоров'я і Довголіття"

У номері:

  • Оздоровлюйте ендокринні залози, щоб омолодити організм.
  • Усуваємо головний біль.
  • Бруньки тополі для нирок.
  • Невралгія трійчастого нерва.
  • "Кров рослин" відновлює печінку.
  • Весняна профілактика пухлин.

Щоби читати та завантажувати газету, увійдіть в систему на сторінці Кабінет передплатника.

Ви можете оформити передплату на газету у будь-якому відділенні Укрпошти (передплатні індекси 90247 - україномовне видання та 37627 - російськомовне видання) або оформити передплату на електронну версію газети.