ЖОВТА ГЛИНА ОЧИСТИТЬ ДУШУ ТА ТІЛО

Поділитися:
ЖОВТА ГЛИНА ОЧИСТИТЬ ДУШУ ТА ТІЛО

Як відомо з Біблії, Творець створив людину з глини. Можливо, це не так вже й далеко від істині. Адже, за дослідженнями вчених, до складу глини входять ті самі мінеральні речовини й навіть амінокислоти, які містять клітини людини.
Застосовування глини з лікувальною метою відоме здавна. Зокрема, її використовували Авіценна, Гален та інші стародавні лікарі. Та й до цих пір народні цілителі й навіть офіційна медицина користуються її цілющими властивостями.
Перебуваючи в місті Судак, я вирішив дослідити, за якої кількості глина почне входити в резонанс із Сонцем та планетами. Тож я набрав жовтої глини в тій місцині, де її зазвичай беруть жителі для своїх побутових потреб, і почав свій експеримент. Спочатку я розтовк глину до порошкоподібного стану, а потім почав потихеньку насипати в стограмову склянку. Виявилося, що резонанс виникає, якщо не досипати до верху 5 міліметрів. Далі я висипав її в целофановий пакет і поклав до лівої кишені. Через кілька секунд відчув, як почалося очищення моєї душі.
У своїх «Золотих віршах» Піфагор писав: «Після того, як очистиш душу свою абсолютно,
станеш ти богом безсмертним, смерть розчавивши стопою». І він був правий: якщо душа буде чистою, то вона сама здатна вилікувати будь-яке захворювання: негатив піде в Енерго-інформаційне поле Землі, а з нього надійде життєва сила.
Після очищення душі розпочався аналіз стану моїх органів й розпочалося їх очищення: з найбільш ураженого й далі. У мене це тривало понад добу. Потім почали очищатися та відновлюватися гени, наповнюватися енергією Енергетичні центри (чакри), яких у людини вісім, та Енергетичні центри для клітин: їх лише два, і розташовані вони на лопатках. З них енергія пішла по поперечних меридіанах в основні меридіани. Це тривало теж протягом доби. Після цього все знову повторилося ще двічі: очищення клітин, починаючи з найбільш ураженого органа і т. д. Цей процес зайняв у мене також близько доби. На добу я зробив перерву. Глину в пакетику поклав на метал, й вона закрилася, тобто перестала давати енергію. Далі вирішив продовжити дослідження й поклав її  до кишені, і знову почалося очищення в тому самому порядку. Так тривало ще три доби. Зробивши перерву на добу, я знову продовжив свої спостереження. При цьому тривалість відновних процесів збільшувалася, а очисних – зменшувалася. Врешті дійшло до того, що почали відновлюватися функції, які відповідальні за надможливості людини: зцілення самого себе та інших, яснобачення, бачення агресії  ззаду - так зване тім'яне око, та ін. Потримавши глину в кишені ще три доби, я зробив перерву на добу і знову поклав глину до кишені на три доби - цикли очищення й відновлення тривали. На цьому я зупинився й більше не продовжував, оскільки душа вже настільки очистилася, що стала це робити самостійно.
Час застосування глини для очищення та відновлення клітин залежить від віку людини. Якщо вам до 20 років - одну добу носити з собою глину, а потім робити перерву на добу. В іншому віці одноденна перерва має бути після 3 діб носіння глини. Курс – до поліпшення стану та, бажано, до відновлення шостого чуття: у цьому разі відбувається повна регенерація душі та відкривається її здатність зцілювати тіло.
Шосте відчуття дасть змогу відчувати потоки негативу й позитиву руками та ногами. Коли цього досягнете, то ваші долоні будуть притягатися одна до одної, а кулаки відштовхуватися. Якщо продовжувати й далі носити глину, то можуть відкритися й інші дивовижні здібності. У разі, коли людина хвора й не може рухатися, тобто перебуває майже весь час в постелі, глину можна покласти поблизу неї.

Віктор РОМАНЕНКО.