ПРО НАС, КОНТАКТИ

Наш сайт  - це скорочена версія популярної української медичної газети "Здоров'я і Довголіття", що виходить з 2004 року і розповідає про здоровий спосіб життя, про збереження та відновлення здоров'я методами народної медицини.

Газета "Здоров'я і Довголіття" виходить щотижня тиражем 40 тисяч примірників українською та російською мовами. Засновник та видавець – ТОВ “Редакція газети Здоров'я і Довголіття" .

Передплата на газету:

Передплатити друковане видання газети Ви можете у поштових відділеннях України або на сайті ПРЕСА. Передплатні індекси газети – 90247 (україномовне видання) та 37627 (російськомовне видання), або оформити передплату на електронну версію газети.

Реклама:

Про розцінки на розміщення рекламно-інформаційних матеріалів на сторінках  популярної  медичної газети "Здоров'я і Довголіття" ви можете дізнатись у рекламному відділі за телефонами +38 (044) 337-00-20 та +38 (067) 219-36-38.

Показ реклами на сайті  здійснюється у вигляді банера, що демонструється на всіх сторінках сайту у лівій колонці. Розмір банера 300х250 пікселів, формат .jpg, .png, або .gif.

Контакти:

Наша електронна пошта: zidmail@ukr.net

Наша сторінка у Facebook: