12 ЗАКОНІВ КОСМОСУ

Поділитися:
12 ЗАКОНІВ КОСМОСУ

Настає час змін, які пов’язують із настанням Нової Ери у 2012 році. Якими вони будуть для кожного із нас? Що принесуть нашій планеті? Наскільки відчутно зміниться Всесвіт? Від нашого прагнення до світла й внутрішньої гармонії залежить багато що. А також від того, як ми розуміємо та приймаємо закони Космосу, які постійно впливають на життя всього сущого. У попередній публікації («Здоров’я і довголіття», № 34, 2011 р.) ми ознайомилися з першим законом — законом Абсолютної істини. Сьогодні довідаємося ще про 11 законів.

СВІТ ЗЦІЛИТЬ ЛЮБОВ

Другий закон стверджує: безкорислива любов Духа — джерело всього творіння. Любов, як стверджують Духовні Вчителі, — це особливі вібрації свідомості, всередині яких ми живемо; це пульсація Вищого, котра, постійно виливаючи себе, зміцнює гармонію й дає можливість правильно використовувати енергію життя, дарує нам світло. Саме любов може зцілити всіх людей і цей світ. Треба пам’ятати, що любов буває й в Антисвіті (до зла, хаосу, свавілля). Остерігайтеся її. Божественна ж любов — чиста й безкорислива. Майстри Далекого Сходу говорять: якщо крізь вас струменіє Божественна любов, нічого не зможе злякати вас і ніщо не заподіє вам шкоди. Майстри настільки розвинули в собі силу любові, що ані змії, ані хижаки не могли нашкодити їм... «Іноді вони лягають перед входом у село, щоб захистити його жителів від диких звірів, і ні село, ні вони самі не терплять ніякого збитку» (Берд Сполдінг). Учіться відкривати своє серце безкорисливій любові, тому що вона — джерело щастя, миру, жертовності, сміливості й усіх інших благ.

ЕНЕРГІЯ В КОЖНОМУ З НАС

Третій закон: чисто все у Всесвіті пронизано Божественною енергією (Духоенергією). Це енергія, що виходить від єдиного Бога й наповнює життєвою силою все живе. Стародавні індійці називають єдину енергію «прана» (що на санскриті означає «подих, життя, життєва енергія»). Китайці називають її «ци» (дух, що пронизує все навколо, даючи енергію людині, життя природі, ріст рослинам і рух воді). Силу, яка протистоїть ци, або інакше кажучи — негативну енергію, називають «ша». Використовуючи закони дії ци та ша, китайці розробили систему Фен-шуй — мистецтво жити в гармонії.

ЩО ПОСІЄШ, ТЕ ПОЖНЕШ

Четвертий закон — закон Карми, або причинно-наслідкового зв’язку: кожному віддається по його діянню, або: що посієш, те пожнеш. Закон Карми — це непорушний закон природи, який стверджує, що на кожну дію є протидія, яка може настати або миттєво, або за якийсь проміжок часу. В умовах нових енергій його дія зазвичай настає відразу. Карма: побажав близькому лиха — чекай його в гості сам; вирив яму комусь — дивись, чи не риють під тебе; зробив чорний вчинок або задумуєш недобре в голові — не дивуйся, якщо погіршилося здоров’я, з’явилися проблеми в родині. «Усі, хто зловживає силами Всесвіту заради егоїстичних цілей, рано чи пізно виявляють, що мають випустити з рук усі нечесно здобуті надбання, і розплата, яка чекає на них, справді жахлива» (Учитель Сен-Жермен). У наш час дуже багато аматорів гострих відчуттів, начитавшись не зовсім етичних книг з магії, чудодій біоенергії тощо, намагаються перевірити свої здібності на комусь, не усвідомлюючи, що вони порушують непорушні закони Космосу. Це стосується й телепатичних дій. Для наочності чинності закону Карми наведу приклад з моєї практики, подібні часто трапляються в повсякденному житті. Два наших приятелі вирішили шляхом обману одержати документи для безплатного проїзду в транспорті. За хабар вони купили посвідчення учасника війни в Афганістані. Один із них — розумний і досвідчений менеджер, другий — прекрасний фахівець в галузі мануальної терапії. Але, як кажуть у народі, біс поплутав. І тут почалося. У першого вкрали солідну суму грошей, його звільнили почергово з трьох робіт. Другий запив і почав втрачати свою клієнтуру. Хоча вони й були знайомі з основами біоенергології, але не змогли зрозуміти, чому почалися такі лиха. Зрозумівши суть того, що відбувається, я дав їм просту пораду: спалити незаконно придбані посвідчення. І практично відразу скінчилися неприємності. Перший знайшов гарну роботу, а другий знову став дарувати людям радість своєю професійною діяльністю.

У КОЖНОГО СВІЙ ШЛЯХ

Закон Вільної волі: кожна сутність у Всесвіті має первородне право на самовизначення. У кожного свій шлях, і ніхто не вправі його нав’язувати іншому. «Якщо ви бачите, що людина вас не розуміє, не переконуйте її, не застерігайте її, не кличте, але дайте їй право діяти так, як вона бажає. Дотримуйтеся закону Вільної волі, і його буде дотримано стосовно вас» (Учитель Ель-Морія). Часто ми не знаємо, з яких причин сталася та чи та подія. Це неправильне уявлення викривляє енергопотоки, які спотворюють енергетичну оболонку того, про кого йдеться, і бумерангом повертаються до того, хто їх послав. А тоді виникає запитання: чому я страждаю, за що мені це покарання? Краще посилати світло й любов, аніж намагатися змінювати когось усупереч його волі.

ВСЕСВІТУ ВІДОМІ ВСІ НАМІРИ

Шостий  закон:  геть  усе  перебуває  в  єдиному  інформаційно-енергетичному полі (ЄІЕП). Це означає, що якщо в певній точці Буття виникне якийсь енергетичний сигнал (думка, слово, будь-яка дія), то він миттєво відобразиться в єдиному полі. Виходячи з того, що все взаємозалежне, людина знаходить те, що випромінює. Світло притягує світло та примножує його. І навпаки: негатив породжує негатив. Сучасна фізика трактує цей закон по-своєму. Знаменитий британський фізик Джеймс Джинс помітив: «Коли вібрує один електрон, трусить увесь Всесвіт». В останні роки засоби масової інформації в погоні за сенсаційними подіями серйозно порушують Закон ЄІЕП. Це призводить до відчутних змін балансу в єдиному полі, створюючи напружені ситуації (конфлікти, розбої, катастрофи тощо). Задумайтеся, який позитивний ефект для людства дають повідомлення на всіх каналах телебачення з місця трагічних подій? Чітко відповім: ніякого позитиву, але величезна кількість негативу. Іде серйозне порушення в інформаційно-енергетичному полі, тому що до подібних порушень притягується інформація з негативною поляризацією, збільшуючи негативну дію на людину, Землю, Космос, процеси і явища. Усі, хто причетний до такої інформації, заробляють негативну карму.

ЩИРО БАЖАЙТЕ СВІТУ ДОБРА

Сьомий закон: подібне притягує подібне. Людина, яка щиро (від душі) бажає світові любові, добра, добробуту й багатства, сама матиме їх, а та, яка бажає зла, сама знайде його. Якщо ми подумки або вголос вимовляємо «любов», то ця інформація притягує подібну, підсилює її та діє як на джерело, так і на все оточення. Згадайте, як затишно й спокійно біля людей, які безкорисливо допомагають іншим, живуть заради близьких, рідних, тих, хто заплутався на життєвих дорогах. Від них ми черпаємо сили, вчимося милосердю, любові й завдяки своєму бажанню стати кращими, притягуємо добро, випромінюючи світло у Всесвіт.

ДЕ НАШІ ДУМКИ, ТАМ І МИ

Восьмий закон: кожний стан, властивість і процес існують та розвиваються у формі. У формі було відбито первородну Божественну думку (так з’явилася людина). Але не в кожній виявленій та існуючій формі є присутність Божественної думки. Буття всього сущого та його динаміка визначаються його формою. Головна форма, від якої все започаткувалося, — це сфера. Кожна відома форма життя починається як сфера. Яйцеклітина — це абсолютно кругла куля. Ми всі починаємося як сфера. Сперматозоїд перетворюється також на абсолютну сферу. Атоми теж складаються зі сфер. Ми живемо у світі форм. «Те, про що ти думаєш, що відчуваєш, знаходить форму; там, де твоя думка, там і ти, тому що ти дорівнюєш своєму власному творенню; і над чим ти міркуєш, у те ти й втілюєшся» (Годфрі Рей Кінг).

ВІДБИВАЙТЕ СВІТЛО У ВСЕСВІТ

Дев’ятий закон: подача й віддача енергії мають бути збалансованими й перебувати в рівновазі. Відповідно до цього закону, світлова енергія, що подається на планету, повинна бути перероблена її мешканцями й відбита назад до Творця. Цей процес має відбуватися з усвідомленням і вдячністю за величезний обсяг енергії любові й світла, що йде із Джерела. За багато тисячоліть населення землі відбило дуже мало світла Богу-Отцю, Матері у відповідь за світло й любов, випромінювані ними для підтримання існування планети. У нас ще є час, щоб наповнити себе та Всесвіт позитивною животворчою енергією.

ДОСВІД ДОПОМАГАЄ РОЗШИРЮВАТИ СВІДОМІСТЬ

Десятий закон: усе повертається на круги свої, але на щабель вище або нижче, діючи за принципом спіралі. Всесвіт — це нескінченний цикл обертань по спіралях, які так само нескінченно розширюються. Еволюція людини, яка йде шляхом духовного розвитку, і перехід її на наступний щабель розвитку залежать від набутого досвіду. Позитивний досвід дає можливість перейти на новий виток спіралі Божественної свідомості. Порушення цього закону може спричинити перехід людини на коловий замкнутий цикл (коло Сансари). Це коло знемоги, проклинання світу й свого життя.

МИ ВІДЧУВАЄМО ПІДВИЩЕННЯ ВІБРАЦІЙ

Одинадцятий закон: усе у Всесвіті (від Духоматерії до Галактик) перебуває в постійних вібраціях, створюваних хвилями Духоенергії. Вібрації визначаються частотою коливання часток матерії за одиницю часу. Вимірюється частота в герцах. Один герц — це одне коливання за секунду. Частота вібрації — це одна з характеристик, властивих виявленій матерії як такій. Найвищі вібрації в Першотворця. Спускаючись донизу ієрархічною градацією, ці вібрації поступово зменшуються. Найвищі вібрації людина може сприймати у вигляді яскравого білого світла. З цими вібраціями асоціюються такі поняття, як любов, життя, радість, добро, гармонія. Найнижчі вібрації в алкоголіків, наркоманів, агресивно налаштованих людей. Повторю, що у зв’язку з переходом на Нову Еру наша Земля й ми ввійшли в період підвищених вібрацій, частота яких стрімко зростає. Багато хто це відчуває як нездужання, появу сонливості, в організмі прискорюються процеси обміну речовин. У цей період відбувається перебудова емоційного стану, може порушуватися й енергобаланс тіла людини.

ПОРЯДОК МАЄ БУТИ В УСЬОМУ

Дванадцятий закон: діяльність буття сущого перебуває в суворій супідрядності за ієрархічними щаблями, починаючи з Першотворця. Кожна свідомість чи організована структура посідає певний ієрархічний щабель, що впливає на всю Світобудову. Більш організовані структури, завдяки набутому досвіду, керують і контролюють розвиток менш організованих структур і свідомостей. Порушення цього закону спричинює хаос, тобто відсутність творчої, керівної, напрямної і будівничої сили. У Космічній ієрархії виділяються два напрями: Духовна ієрархія та ієрархія грішних ангелів. Після того як ми ознайомилися із 12 основними Космічними законами, на завершення наведу слова Вчителя Кутхуми: «Живіть за Законами. Їх можна не вивчати, не знати, але жити в них і страждати. Це те ж саме, що не зважати на Сонце, а воно однаково світить, гріє і дає врожай. Тому краще знати й жити в них усвідомлено».