2012 РІК - НАРОДЖЕННЯ НОВОГО СВІТУ

Поділитися:
2012 рік - НАРОДЖЕННЯ НОВОГО СВІТУ

Настає 2012 рік. Той самий, про який так багато говорять і від якого так багато чекають. Які будуть зміни? Як до них готуватися? Що допоможе захиститися від поганого в житті й примножити гарне? Як дати собі правильні установки на цей рік і цілу епоху? Про це напередодні Нового року розповідає кандидат геолого-мінералогічних наук, професор, член Міжнародної академії енергоінформаційних наук і Міжнародної академії фундаментальних основ буття Ігор ПАВЛОВЕЦЬ, якого читачі нашої газети полюбили за пізнавальні й практичні статті.

НАСТАЮТЬ ВЕЛИКІ ЗМІНИ

Ігорю Миколайовичу, чому саме 2012 рік вважається перехідним? — 21 грудня 2012 року закінчується календар майя, що з дивовижною точністю відбивав багато важливих подій, які відбувалися на Землі. 2012 рік як час глобальних перетворень називали відомі провісники Нострадамус, Ванга, Той, Вейсі. Різні катаклізми (землетруси, торнадо, інше), погіршення екології, здоров’я людей, економічна нестабільність, постійні дорожньо-транспортні пригоди свідчать про те, що по-старому наша планета жити вже не може. Крім того, змінилися коливання електромагнітного поля (біополя) Землі й людини. Магнітна решітка Землі, що вкриває всю земну кулю та впливає на неї, також перебудувалася. Це відчувають люди на фізичному та психологічному рівнях. — Чи вірити тривожним і застрашливим пророкуванням про неймовірні зміни, які очікують Землю та людей? І що ж буде після цієї дати? — Зміни стануться, але боятися їх не треба. Ще у 2002 році вчитель Крайон відзначив, що у зв’язку зі зміною магнітної решітки Землі пророкування перестали «працювати», а нагнітання негативної інформації тільки негативно впливає на людей. Учені ще раз розшифрували календар майя та стверджують, що 21 грудня — це не дата кінця світу. Після цього почнеться новий календар. Армагедону не буде, а буде Апокаліпсис, тобто значні зміни для людей і Всесвіту. Відбудеться катастрофа старого світу й народження нового, але не миттєво, перехідний період триватиме до 2017 року. І кожна людина, підвищуючи свої вібрації, буде причетною до народження нового світу.

ЩО ТАКЕ ВІБРАЦІЇ

Незважаючи на те, що про вібрації було сказано досить багато, читачі до кінця не розібралися, що таке вібрації і як вони співвідносяться з вібраціями Землі. — Вібрації — це коливання електромагнітного поля (біополя) за секунду. Їх випромінює кожна людина й Земля. Раніше вібрації Землі дорівнювали 7,6 герца (тобто 7,6 електромагнітного коливання за секунду). І це тривало багато років. Зараз, за вимірами лабораторії космічної геофізики Томського політехнічного інституту, вібрації протягом доби можуть коливатися від 8 до 35 герців. Вібрації електромагнітного поля людини в середньому становлять від 8 до 13 герців. Підвищення вібрацій Землі впливає на здоров’я людей: відбуваються серйозні перепади між судинами головного мозку, погіршується загальний стан, з’являється сонливість, дратівливість, неадекватні реакції, різні захворювання. Учені вважають, що після 2012 року вібрації людини значно підвищаться та зможуть досягти вібрацій Землі, наш організм повністю перелаштується, люди перестануть страждати й хворіти. Це будуть нові люди, які змінять обличчя Землі.

ПРАКТИКА ЗАХИСТУ ВІД НЕГАТИВУ

— Нагадайте, будь ласка, як можна підвищити свої вібрації. — Для цього потрібно насамперед працювати над собою: уникати негативних думок, підвищувати свою свідомість, боротися зі страхом, любити ближнього. — Читачі запитують, які практики боротьби з негативом будуть ефективними у 2012 році. — Усі практики, про які ми говорили раніше, ефективні. Розповім ще про одну. Від негативних енергій можна захиститися таким чином. Якщо ви знаєте, що стикнетеся з неприємною ситуацією, агресивними людьми або відчули на собі недоброзичливі погляди, подумки уявіть, що стоїте в колі розпеченого вугілля і полум’я фіолетового кольору (це колір захисту від негативу) від цього вугілля піднімається на висоту вашого зросту. Допоможе зняти негатив і нормалізує ваш загальний стан вода (вона добре очищує біополе від «нальотів», які утворюються від різних негативних енергетичних потоків і закривають наш енергетичний обмін із Космосом). Після робочого дня або перебування в людних місцях, коли повернулися додому, підійдіть до крана з холодною водою та помийте руки з милом. Потім мокрими руками зробіть півкола від потиличної частини голови до підборіддя через маківку та знову від підборіддя до потилиці (на відстані 3—4 сантиметри від голови, не торкаючись волосся). Проробіть 3—5 разів. Після цього ще раз помийте руки.

ЯК ПІДВИЩИТИ ЯКІСТЬ ЇЖІ

Ви обіцяли навчити «заряджати» біоенергією продукти й воду для піднесення життєвого тонусу і рівня здоров’я. Розкажіть про це. — Зараз енергетичне поле людей значно підвищилося (ще в 90-х роках воно було близько метра, а нині сягає 3—4, у декого — 5 метрів). Кожна людина може використовувати цю особливість для власного оздоровлення. Наприклад, підвищення якості продуктів. Зробити це досить просто. Перший етап — набір енергії. Підніміть руки догори над головою, поставивши долоні у вигляді лійки. Уявіть, що з далекого Космосу йде золотий душ (за бажанням очі можете заплющити або тримати розплющеними). За якийсь час (1—2 хв) ви відчуєте легке поколювання або тепло в долонях. Після цього розмістіть долоні паралельно на рівні грудей і зводьте та розводьте їх 3—5 разів (не торкаючись одна одної), немов граєте на гармошці. Далі гарненько потріть долоню об долоню. Другий етап — вплив на їжу. Підніміть долоню над стравою, яку збираєтеся їсти (або над фруктами, овочами, напоями), та уявіть, що в тарілку чи склянку йде той самий золотий душ. Зробіть вдих і на видиху направляйте золотий душ на страву. Повторіть непарну кількість разів. Цього достатньо, щоб негативну енергію, яка міститься в тому чи тому продукті або напої, перевести в позитивну, котра піде нам на користь. Я це роблю завжди й можу похвалитися, що негативних симптомів у зв’язку із прийомом їжі не помічав у себе вже багато років. Якщо у вас щось болить, зробіть набір енергії, прикладіть руки до хворого місця й біль стихне. Річ у тім, що люди за останні роки настільки енергетично змінилися, що можуть бути самі собі цілителями і, працюючи над собою, ще більше підвищувати біополе, оздоровлюючи себе та Всесвіт.

ЯК ЗУСТРІЧАТИ НОВИЙ РІК

Насамкінець хочеться почути поради про те, як зустріти Новий рік, щоб дати собі потрібні установки на майбутнє. — Найголовніше, що повинно переважати напередодні змін, — це позитивне мислення. Якщо вас хтось скривдив, ви чогось боїтеся, зробіть над собою зусилля й змініть хід своїх думок. Скажіть собі: «Я приймаю життя таким, яке воно є. Я здоровий, щасливий, повний радості. Всесвіт завжди підтримує мене та моїх близьких». Прощення — це шлях до зцілення, духовного й фізичного. Перед Новим роком дуже важливо простити один одного. Страх — найнебезпечніша негативна емоція. Намагайтеся уникати негативної інформації. Позитивно вплинуть на ваш стан, підвищуючи вібрації, молитви. Приділіть час, щоб звернутися до Бога зі словами подяки за рік, який залишається позаду та із проханням підтримати вас, усіх людей і Всесвіт на шляху до Нової Ери розвитку Землі й Космосу. Якщо вам неспокійно за дітей, онуків, батьків, сестер, братів, які далеко від вас, усе-таки відпустіть тривожні думки. Краще подумки пошліть рідній людині яскраве світло та побажайте, щоб усе в неї було добре. Світлі сили добра обов’язково підтримають її й додадуть упевненості вам. І звичайно ж, відкрийте свої серця любові та випромінюйте її у світ. Навіть якщо ми напишемо на папері слово «любов» або вимовимо його з щирим серцем і добрими думками, ми пошлемо світлі енергетичні потоки неймовірної потужності у Всесвіт. Пам’ятайте: зміни, які очікують людство, залежать від кожного з нас. Даруйте любов і радість один одному, щоб спокійно й упевнено перейти у 2012 рік і Нову Епоху.

Розмову вела Людмила БЕЗВЕРХНЯ, «Здоров’я і довголіття».