АЛЛА ЖУРАВЛЬОВА: ПОСПІШАЙ ДО ТОГО, ХТО ДОПОМОГИ ПОТРЕБУЄ ТВОЄЇ...

Поділитися:
АЛЛА ЖУРАВЛЬОВА: ПОСПІШАЙ ДО ТОГО, ХТО ДОПОМОГИ ПОТРЕБУЄ ТВОЄЇ...

Захист від негативного впливу - надзвичайно насущне питання на сьогодні, тому що ми перебуваємо в постійному енергообміні з багатьма людьми. А тут дуже важливо, яку енергію несе нам людина. Буває, що й не зовсім хорошу... Про види негативних впливів і способи їх усунення розповідає цілитель з 20-річним стажем, психолог-консультант, магістр, викладач педагогіки та психології, член ради Української академії цілительства Алла ЖУРАВЛЬОВА. Алла Анатоліївна володіє унікальним даром яснобачення - умінням діагностувати за фотографією, в тому числі й привнесені людині негативні стани.

ЯКУ ЕНЕРГІЮ НЕСЕ ЛЮДИНА?

Люди, з якими нам легко спілкуватися, зазвичай є провідниками тонкого світу. А буває, не можемо витримати співрозмовника й 5 хвилин — його голосу, погляду, присутності: той немов тисне на інших. Це означає, що така людина несе негативну енергію, її вібрації обтяжують тих, хто її оточує. Але негативний вплив може бути й цілеспрямованим, коли звертаються до чаклуна з проханням направити на людину шкідливі енергії темних сил.

Немає на землі людини, яка б не хотіла бути здоровою, щасливою й прожити довге життя. Але в енергетичне поле людини втручаються інші сили — темні, які діють на неї руйнівно. У народі це називають причини й пристріти.

ЯК «ПРАЦЮЄ» НЕГАТИВНА ЕНЕРГІЯ

Під різним впливом страждають різні енергетичні центри. В одному випадку негатив всотує чакра Маніпура (ділянка сонячного сплетення), а з органів найбільше страждають селезінка й травний тракт. В іншому (якщо на людину начитували наговори) страждають усі її енергетичні центри, але в основному блокується Аджна (ділянка центру лоба). У такому разі порушується діяльність правої півкулі головного мозку, як пов’язана з тонким світом і з майбутнім людини. У неї не складається особисте життя, не йде бізнес, хоч у які б двері людина постукала, вони перед нею зачинені.

Симптоми привнесених негативних станів: людина не може довго перебувати в храмі (темні сили не допускають туди), їй сняться жахи, небіжчики, пітніють руки.

ЧОМУ ВІДБУВАЮТЬСЯ ЕНЕРГЕТИЧНІ ВПЛИВИ?

Ми приходимо в це життя, щоб розкрити себе духовно, одухотворити нашу землю, привести себе в стан єдності зі Всесвітом. Це мета й сенс нашого життя, але не завжди це вдається. Місія кожної людини на Землі — нести певну інформацію, бути у відповідних енергетичних потоках.

Найголовніше в житті людини — перебувати в радості, в душевному спокої та в молитвах. Людину, яка несе в собі внутрішній спокій, радість і любов, дуже складно вивести з рівноваги, заблокувати чи завдати їй енергетичного удару.

Чому відбувається негативний енергетичний вплив? Тому що люди негармонійні, часто в них відсутня любов. У той же час вони живуть у заздрості й тривалих образах.

ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ЗЛА?

Передусім людина може захистити себе молитвою, дотриманням церковних постів і церковних обрядів. Але існує й низка різноманітних форм та методів нетрадиційної медицини. Це робота з іконою, свічкою, воском, яйцем.

Хрестик, пояс, іконка. Для захисту від шкідливих впливів людині потрібно носити молитовний пояс (чи підв’язатися ним, чи мати при собі). Добре носити з собою іменну іконку, яка може стати ангелом-охоронцем, ладанку, натільний хрестик.

Натільний хрестик символізує любов до Бога і є потужним захисником. Він - животворящий. Найбільш повно руйнують негативний вплив осинові хрестики, які продають у храмах. Багато негативу вбирає в себе срібний хрестик. Якщо на людині є привнесені стани, він чорніє. Його обов’язково потрібно чистити: спочатку опустити в соляний розчин, промити проточною водою, потім 12 разів випалювати за годинниковою стрілкою запаленою церковною свічкою. Таким чином уся тяжкість із хрестика знімається. Після цього потрібно опустити срібний хрестик у святу воду, й тільки тоді його можна одягти на себе. Дуже легко вбирає в себе негатив олово. А ось золото — метал більш жорсткий, тому мало вбирає негативної інформації.

Очищення за допомогою ікон і свічки. Для цього ставимо на стіл образи Казанської Богородиці, Спасителя, Миколи Чудотворця, Кипріяна та Устини. Перебуваючи в тиші й повному душевному спокої, запалюємо перед ними церковну свічку. І читаємо молитви: «Отче наш» (тричі), «Богородице Діво, радуйся», 90-й псалом, Молитву Чесному Хресту («Нехай воскресне Бог»), «Кипріян і Устина». Молитва Кипріяну та Устині — надзвичайно потужна, вона безпосередньо несе вібрації очищення від негативного впливу.

Потім беремо ще одну церковну свічку, запалюємо її від робочої свічки й спокійно робимо перед собою вертикальні паси в напрямку вгору-вниз. Далі за годинниковою стрілкою колоподібно проводимо над головою.

Свічка — це символ Божественного вогню. Свічка — провідник вібрацій тонкого Божественного світу. Тому поводитися зі свічкою потрібно, як із живою субстанцією. І говорити з нею слід як із живою. Вогонь свічки знімає весь негатив, заспокоює розум і людську душу.

За допомогою свічки можна діагностувати польову структуру людини. Якщо в її енергетичному полі немає забруднення — свічка чиста й горить рівно. Якщо на свічці з’являються брудні напливи, вона коптить і потріскує, - то на людину йде чужорідний негативний вплив. Окрім діагностування, свічка здатна робити й корекцію біополя, знімати привнесені стани.

Очищати можна не тільки себе, а й близьку людину, дитину. Для цього на столі розстелити чистий рушник, покласти на нього 4 ікони. Той, із ким ви працюєте, має сісти обличчям до ікон і запаленої свічки. Якщо це доросла людина, вона читає молитви сама. Якщо дитина - читаєте ви, а вона сидить з розкритими догори долонями. Запаленою свічкою проводити за годинниковою стрілкою навколо людини. Весь негатив переходитиме на свічку.

Таким чином потрібно провести як мінімум 3 сеанси. Але якщо на 3-му сеансі ви бачите, що свічка ще пливе брудними потічками воску - потрібно продовжувати проводити сеанси, поки свічка не буде чистою.
Якщо негативний вплив значний, до роботи над очищенням близької людини (пацієнта) потрібно готуватися. Обом слід дотримуватися посту.

Медитація — це теж молитва, це набуття стану внутрішнього спокою. Для медитації використовують медитативну музику. Потужну енергетичну дію на духовну структуру людини чинять аудіозаписи звучання тибетських чаш, співів Валаамских ченців. Під час прослуховування таких записів теж потрібно запалювати церковну свічку. За допомогою медитацій знімають напружені стани, чужорідні впливи, коригують біополе.

Після такого очищення людина повинна виставити захист — прочитати захисні молитви: «Отче наш», «Нехай воскресне Бог», 90-й псалом, «Молитву про душевний спокій Оптинських старців», «Затримання». Ці молитви допомагають людині перебувати, як у колисці, в душевному спокої, в гармонії з усім Всесвітом.

Вода — це потужна стихія, що має енергоінформаційні властивості. За її допомогою людину можна відновлювати. Корисно приймати проточний душ, за допомогою якого вода знімає напруження й негативні вібрації.

Яйце — це символ Всесвіту. Для очищення годиться тільки свіже яйце, в якому є зародок, і не з холодильника. Щоб повністю зняти погану інформацію з енергетичного каркаса людини й усунути її, потрібно взяти яйце в праву руку й звернутися до нього, як до живої істоти, з молитвою «Отче наш» (12 разів). Потім яйце розбиваємо й виливаємо в склянку з водою.

Жовток символізує внутрішню субстанцію людини, її основу, тіло. Білок - ефірне поле. Якщо на людині є негатив, яйце вбирає весь бруд із рівня тонкого поля. Якщо на поверхні лежить білок, огортаючи жовток, і немає ніяких тонких ниток, бульбашок, кіл, потемнінь - поле людини чисте. Якщо є - на людині був чужорідний енергетичний вплив і яйце його з людини «витягнуло».

Віск. Дуже добре допомагає зняти негативний вплив віск. Вощина - це бджолиний продукт, а бджола - материнське начало.
Для зняття негативу віск беруть із воскових церковних свічок. Протягом 10-ти днів його намолюють. Кожен день читають 4 зазначені вище молитви.

Очищення проводиться наступним чином. Потрібно поставити перед собою чашу з розплавленим на водяній бані воском і звернутися до воску, як до живої субстанції: «Віск, благодатний віск, стань мені до помочі: зніми всі привнесені стани з мене, з моєї душі, з мого тонкого поля». Потім віск виливаємо перед собою в чашу з водою. Через 1-2 хвилини віск у ній застигає. Його слід обережно вийняти й перевернути. Розглядаємо фігури, які бачимо у воску. Як правило, якщо був вплив, то видно зображення людей, які робили цей вплив.

Тобто, негативна субстанція входить у віск, набуваючи тієї чи тієї форми.

Відпрацьований віск будь-куди не викидають. Його потрібно закопати на нейтральній стороні під сухим деревом, яке не квітне й не плодоносить, чи спалити.

Ми мусимо допомагати один одному, в тому числі й очищатися від негативних впливів. Тоді світ стане чистішим і добрішим. І не буде в ньому місця злобі та заздрості.

Останнім часом спостерігаю все більше й більше гармонійних людей, які щиро звертаються до Бога. І це тішить. Адже молитися треба не тільки тоді, коли погано. Слід Богу дякувати і за те, що Він тобі дарував - любов, життя, продовження роду, процвітання.

А закінчити статтю хочу віршами, які одного разу прийшли до мене:

Если свет в твоей душе не гаснет,

Если чувствуешь любовь людей,

Неси свой свет, делись любовью,

Спеши к тому, кто ждет тебя

И в помощи нуждается твоей.

Ты – свет. Ты – ключ. Ты – истина души.

Вот все предначертания твои.

Наталія ВИШНЕВСЬКА.