БІОНІКА ВЧИТЬ РОЗУМІТИ ПРИРОДУ І СЕБЕ І ДАРУЄ ЗДОРОВ'Я КОЖНОМУ

Поділитися:
БІОНІКА ВЧИТЬ РОЗУМІТИ ПРИРОДУ І СЕБЕ І ДАРУЄ ЗДОРОВ'Я КОЖНОМУ

На що схоже ваше життя? На одноманітні будні, де все відомо заздалегідь? На цікаву подорож, де є місце диву і несподіваним відкриттям? Ви вважаєте себе здоровою людиною, чи не знаєте, як позбутися хвороб? Чи часто ставите собі запитання: чому в одних життя складається добре, а у мене постійно є якісь проблеми? Відповіді будуть різними, але спільним, мабуть, буде те, що і сповнена життєвих сил людина, і хвора, і та, яка має можливість відвідувати різні країни, і та, для якої весь світ — це її домівка і рідне місто чи село, прагнуть бути щасливими, тобто в оточенні люблячої родини, вірних друзів, і звичайно здоровими. Чи можливо це?

«Подивіться довкола: на дерева, небо, річку, послухайте спів птахів і хорошу музику, поспостерігайте, як змінює свої кольори природа, і повчіться від неї спокою і рівноваги. Все, що оточує нас, всі ці неоціненні дарунки природи — це ліки, яких неосяжна кількість. Природа настільки геніальна, що абсолютно все, що ви бачите, може мати лікувальні властивості», — стверджує батько біонічної медицини на Україні, керівник інституту біонічної медицини та оздоровчого центру «Акутон» Валерій МИРГОРОДСЬКИЙ. Що таке біонічна медицина і в чому її унікальність? Як вилікувати хвороби, які офіційна медицина вважає безнадійними? Як бути здоровими? Про це розмова з фахівцем.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Валерій Миколайович народився у місті Златоуст Челябінської області. З часом сім’я переїхала до Києва, де Валерій закінчив школу, а 1965 року — Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка (біологічний факультет) з дипломом фізіолога за спеціальністю «фізіологія людини і тварин». З 1964 по 1982 рік працював в інституті фізіології ім. О.О. Богомольця. 1969 року захистив кандидатську дисертацію, яку було повністю надруковано в американському журналі «BrainResearch» (Дослідження мозку), і котра отримала міжнародний розголос і стала підґрунтям до розвитку біонічної медицини. Рішенням Ученої Ради інституту молодому вченому було присвоєно ступінь доктора біологічних наук за кандидатську (це перший і єдиний випадок). З 1982 по 1990 рік працював керівником лабораторії застосування засобів космічної медицини у клінічній практиці (НДЦ «Міоритм»). Брав участь у розробці приладів у лабораторії впровадження біофізіологічних методів лікування у медичній практиці та космічних технологіях. 1991 року отримав атестат фахівця з нетрадиційної східної медицини (В’єтнам, м. Хошимін). 2001 року закінчив Київську академію нетрадиційної медицини. З 1989 року — керівник інституту біонічної медицини та оздоровчого центру «Акутон».

ГОЛОВНЕ — ВНУТРІШНЯ РІВНОВАГА

Приміщення, де ми розмовляли, було схоже на казку: чимало виробів із дерева на стінах, на столі (виявилося, що все це змайстрував Валерій Миколайович сам), різноманітні камінці (дізналася, що має їх понад 3 тисячі), гарні невеличкі картини. Мій співрозмовник нагадував доброго чарівника з приємною і трішки таємничою усмішкою та світлим відкритим поглядом. — Я сподівалася побачити класичний офіс зі строгими меблями та мінімумом прикрас. Все, що тут є, допомагає лікувати? — Усі ці речі наповнюють позитивною енергією і мене, і людей, які звертаються до мене зі своїми проблемами, тому що це — часточки природи. Дерева, камінці, звуки, колір, те, що ми відчуваємо на дотик, і багато іншого мають цілющі властивості. Моє завдання і суть біонічної медицини — скористатися цими властивостями і спрямувати їх на оздоровлення організму людини. Наш організм — складна взаємодія всіх внутрішніх органів, і лікувати його потрібно в цілому. Засобами, якими користуюся вже понад 30 років, я підвищую імунітет людини, щоб вона могла протидіяти захворюванню, і «забираю» хворобу. Через надлишок чи нестачу тієї чи тієї енергії у певному органі і виникає захворювання. Отже, головне — врівноважити роботу всіх органів і систем.

ОРГАНАМ ПОТРІБНІ ВЛУЧНІ КОМАНДИ

— До Вас звертаються люди з найрізноманітнішими проблемами: і гінекологічними, і сечостатевими, і серцево-судинними, й ендокринними. Часто у повному розпачі, оскільки офіційна медицина визнає їх безнадійними, а Ви повертаєте людям здоров’я. Як це Вам вдається? — Маю, крім того, про що говорив вище, ще один секрет, точніше науково підтверджений винахід. Але спочатку розповім випадок із практики. 20 років тому до мене звернулася жінка з фіброміомою матки. Через 15 сеансів фіброміома зникла. Хоча минуло багато років, ми з нею (як і з багатьма моїми пацієнтами) підтримуємо зв’язок. Про свою проблему вона навіть не згадує. Що відбулося? Завдяки діагностичному приладу «Акутон» я визначив ділянки шкіри, впливаючи на які можу примушувати ефективно «працювати» м’язи, що з’єднані з маткою. Річ у тім, що кожним органом (шлунком, легенями, печінкою, нирками, маткою тощо) керують нервові клітини (нейрони), які посилають імпульси до органів, спричиняючи скорочення м’язів. Хвороба порушує цю роботу. Якщо знати коди (принцип впливу нейронів на певний орган), можна відрегулювати правильну роботу органа, стимулювати утворення потрібних речовин (гормонів, вітамінів, ферментів) і нормалізувати життєві функції організму. Ці коди я розгадав понад 30 років тому. Мій колега Віктор Іванович Кий (нині покійний), який працював у моїй лабораторії, ще у 1971 році ввів ці коди у вигляді модулів у прилад «Міоритм 021». Цей прилад був невід’ємною складовою всіх космічних кораблів, оскільки дозволяв регулювати стан космонавтів під час польотів. Його я використовую у своїй щоденній практиці, він є на кожній кушетці.

ЧЕРЕЗ ШКІРУ«ВИТЯГУЮ» ХВОРОБУ

— Я дізналася, що Ви можете вилікувати як нежить, головний біль, кашель, так і значно складніші захворювання, наприклад рак щитоподібної залози. Для цього використовуєте прилад «Міоритм 021», камінці, вироби з дерева? — І не тільки. Для лікування маю безліч приладів та засобів, які ви навіть уявити не можете. Головне, чого я прагну (і це ще один принцип біонічної медицини), — допомогти людині уникнути операції, обійтися без ножа хірурга й одужати. Розповім такий випадок. Понад 10 років тому до мене звернулася жінка з Данії (до речі, мої пацієнти — з різних куточків світу), якій встановили діагноз «рак щитоподібної залози». Хвороба була на такій стадії, що навіть на операцію лікарі не покладали надію. Із відчаєм в очах вродлива жінка опинилася в моєму центрі. Вона настільки хотіла бути здоровою, що це прагнення і віра в себе робили справжні дива. Віра у свої сили — важливий етап до звільнення від недуги (це теж складова біонічної медицини), адже допомагає мобілізувати резерви організму і спрямувати їх на боротьбу з хворобою. Ми разом працювали три тижні щодня, крім вихідних. Крім полоскання рота календулою, обтирання шиї чистотілом за моєю схемою, аплікацій з порошку цеоліту (це камінь з унікальними властивостями, який виводить радіонукліди) у складі з календулою та йодісом, я «витягав» пухлину шприцем без голки. Що маю на увазі? На шкірі жінки я знайшов точку, яка зв’язана зі щитоподібною залозою. Ставив на цю точку шприц без голки. Натискаючи на неї, по-перше, «віддавав наказ» нейронам через м’язи, що йшли до хворого органа, нормалізувати його роботу. По-друге, шприцем (за один сеанс міг ставити по 7 штук) «витягав» патогенну (що спричиняє хвороби) кров. Причому це відбувалося досить реально. Щоб шкіра «віддала» хворобу через «погану» кров, я певним чином обробляю шприц, але це мої професійні секрети. Під час сеансу виходила чорна рідина. Я стовідсотково був упевнений, що це ознака наявності хвороби (якщо рідина не має кольору — це перший ступінь небезпеки, якщо вона жовта — другий, зелена — третій, чорна — це найгірше). Отже, одночасно проводив і діагностику, і лікування. Поступово ми «забрали» патогенну кров і звільнили «дорогу» для здорової. Жінка поїхала додому щаслива (діагностично було підтверджено, що пухлина зникла), і її погляд уже випромінював радість.

ДІАЛЕКТИКА ЖИТТЯ В ОДНОМУ ПРИЛАДІ

— На початку розмови ми говорили про ваш діагностичний прилад «Акутон», який дає змогу виявити хворобу. Таку ж назву має й центр. Що це означає? — Хочу відмітити, що діагностую я не лише за допомогою цього приладу (хоча це дійсно мій надійний помічник), а й за зовнішністю людини (обличчя, очі, волосся), за її голосом, навіть запахом (у кожної людини він особливий). Завжди говорю: я вас вилікую настільки, наскільки ви цього заслуговуєте перед Богом. Дехто обурюється, йде. Але більшість залишається. Важливо, щоб людина замислилася над тим, чому вона захворіла (можливо, живе не за християнськими заповідями, когось образила, не знає міри у стосунках і пристрастях до їжі, алкогольних напоїв тощо). Гармонізуючи свій внутрішній душевний стан, вона гармонізує й роботу органів. Тепер про назву. Слово «Акутон» можна розшифрувати як діалектика (тон) життя. Це той самий «інь» і «янь», взаємодія двох життєвих основ у всьому. Всі процеси в організмі (і у світі) відбуваються у двох площинах: гальмування—збудження, накопичення потрібної енергії—витрачання її, розвиток—старіння, біль—задоволення, день—ніч. Якщо говорити мовою науки, то «А» — це фаза ан-електротона (він виявляє себе у період гальмування), «К» — фаза кат-електротона (супроводжує процеси збудження). «Акутон» — це ан- та кат-електротони разом. Залежно від того, який тон пульсу, можна досить чітко поставити діагноз і будь-якої системи, і організму в цілому. Завдяки своєму діагностичному приладу, я зчитую цей тон і визначаю проблему. Тон дає інформацію про енергетичний рівень організму людини і якість його адаптації до зовнішнього середовища. Хвороба і старість — це, перш за все, порушення балансу головних життєвих ритмів: серцевих, легеневих, травних та багатьох інших.

НАМ ВСЕ ПІД СИЛУ ДО 16-ї ГОДИНи

— Отже, людина одужує, коли досягається рівновага. Це довготривалий процес? — Усе залежить від того, з яким захворюванням звертається до мене людина і наскільки вірить у зцілення. Під час розмови я «вибиваю» з її свідомості діагноз. Це надзвичайно важливо, щоб людина перестала вважати себе хворою (ще гірше — безнадійно хворою) і почала разом з лікарем боротися за власне здоров’я. Хочу порадити всім людям: думайте позитивно і робіть добрі справи, повірте в себе і відкрийте свою душу Богу, сприймайте хворобу не як покарання, а як спосіб нагадати вам, що ви десь припустилися помилки (у ставленні до життя, рідних чи чужих людей), тому маєте нагоду виправитися і стати кращими. Пам’ятайте — життя швидкоплинне і на той світ нічого не затягнете (ні статків, отриманих нечесним шляхом, ні оточення, створеного завдяки лестощам тощо). Поділюся секретом ефективного використання часу. Плануйте і виконуйте поточні та важливі справи від моменту пробудження до 16-ї години вечора. Це період, коли наша кров перебуває в максимальній фазі активності і нервова система працює найліпше. Після 16-ї години кров «заряджається» енергією, наче акумулятор, вона не може віддавати свою силу повною мірою, живе для себе. Після «заряджання» — готова до використання, тому в цей час нам усе під силу, всі процеси в організмі працюють на повну потужність. Щоб бути здоровими, скористайтеся ще такими принципами біонічної медицини: щодня самовдосконалюйтеся, будьте доброзичливі та уважні до оточуючих, самовіддано працюйте, майте почуття міри, любіть природу і живіть у гармонії з нею і собою.

Людмила БЕЗВЕРХНЯ, «Здоров’я і довголіття».

передплата