БІОРЕГУЛЯТОР: ШВИДКА ДОПОМОГА ЗА РІЗНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Поділитися:
БІОРЕГУЛЯТОР: ШВИДКА ДОПОМОГА ЗА РІЗНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Від космічних апаратів до новітньої медичної апаратури

Інститут технологій оздоровлення (ІТО) «Нове в медицині» працює в Україні 22 роки. Заснований ученими, які раніше розробляли апарати для дослідження Космосу, Інститут і зараз створює нову медичну апаратуру, сучасну технологію лікування різних захворювань.
Метод, яким працює ІТО, називається «об’ємний пневмопресинг», чи «програмована пневмовакуумкомпресія». Заснований він на примусовому прискоренні руху крові, лімфи по капілярних судинах. Суть методу — об’ємний вплив повітряної рухомої хвилі на велику поверхню тіла (руку, ногу, тулуб, голову). Механізм дії: стисла повітряна хвиля жене перед собою кров, очищаючи судини від шлаків, завапнування, роблячи їх еластичними.
Кров не тільки прискорює кровотік, а й розширює судини, змушує серце, легені, нирки працювати продуктивно, направляє до уражених тканин кисень, тепло, живлення, інформацію, тобто відновлює організм на клітинному рівні. Оскільки кровосистема — замкнута система, на зворотному шляху вона очищає органи, виводячи продукти розпаду природним шляхом. Тобто відбувається  хороше відновлення й хороше  (природне) очищення організму.
Спільно з державними профільними науково-дослідними інститутами досліджено понад 200 нозологій (видів хвороб). Методичні рекомендації щодо застосування об’ємного пневмопресингу затверджені Міністерством охорони здоров’я України.
Про ефективність лікування за новими технологіями можна судити з відгуків наших пацієнтів, а також із відгуків, які надсилають ІТО санаторії, клініки й госпіталі, де для лікування  та медичної реабілітації хворих застосовують апарати серії «Біорегулятор».

Ефективність підтверджується практикою

Так, зокрема, в Державному підприємстві «Клінічний санаторій «Авангард» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (м. Немирів Вінницької області) метод об’ємного пневмопресингу (пневмопресингтерапія — ППТ) використовується з 1999 року. Основними показаннями після огляду лікарем-фізіотерапевтом і за відсутності протипоказань для призначення процедур ППТ були:
1. Захворювання опорно-рухового апарату, лікувалося 715 осіб, поліпшення — 709 (99,2%).
2. Захворювання серцево-судинної системи, лікувалося 2345 осіб, поліпшення — 2338 (99,7%).
3. Реабілітація хворих із наслідками опіків (післяопікові поля, рубці), лікувалося 2536 осіб, поліпшення — 2527 (99,6%).
4. Ускладнення цукрового діабету, лікувалося 70 осіб, поліпшення — 70 (100%).
5. Стани й наслідки після операцій та хіміотерапії в онкохворих, лікувалося 22 людини, поліпшення — 21 (95,0%).
6. Ангіотрофоневрози (синдром Рейно), лікувалося 12 осіб, поліпшення — 12 (100%).
Таким чином, у лікувально-діагностичному відділенні клінічного санаторію «Авангард» методом об’ємного пневмопресингу за допомогою апаратів серії «Біорегулятор» виробництва фірми ІТО «Нове в медицині» закінчили лікування 5700 пацієнтів, із них 5686 (99,7%) — із поліпшенням. Жодного випадку погіршення стану пацієнта після лікування методом ППТ не було.
Обладнання фірми вирізняється стабільністю в роботі, збереженням параметрів впливу на організм за тривалої експлуатації, простотою в експлуатації та безпечністю, яка в разі правильного відбору пацієнтів досягається в усіх без винятку випадках.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Нині в ІТО «Нове в медицині» розроблено та затверджено в усіх дозвільних інстанціях Міністерства охорони здоров’я України три модифікації «Біорегулятора».
Це, зокрема, стаціонарний комплекс («Біорегулятор-004М»), призначений для науково-дослідних інститутів, клінік, санаторіїв, госпіталів, де його можна використовувати для всього набору досліджених нозологій. Також апаратний комплекс (Біо-2), який ми пропонуємо для невеликих медичних центрів, де лікують профільні для них захворювання, і апарат домашнього користування (Біо-1) для лежачих хворих із пролежнями, для людей, які погано пересуваються, і людей із хронічними захворюваннями, лікування яких не може обмежитися одним курсом, а також хворих, котрі не можуть приїхати до Києва.
До складу Інституту входить медичний центр «Біорегулятор», де кожного пацієнта приймає лікар, він визначає для нього програму лікування. Тут же пацієнтові двічі безкоштовно проводять діагностику (до лікування та після його закінчення), щоб можна було бачити результати. Лікування не передбачає застосування хіміотерапії, антибіотиків, електро-, лазеро-, магнітопроцедур і скальпеля.

Ліцензія МОЗ України № 064184 від 26.07.2012.