ЧОЛОВІЧУ СИЛУ ЗБЕРІГАЮТЬ ТА ВІДНОВЛЮЮТЬ БДЖОЛИНІ ПРОДУКТИ

Поділитися:
Чоловічу силу зберігають та відновлюють бджолині продукти

Аденома передміхурової залози — це не захворювання, а показник віку чоловіка. Після 50 років відбувається функціональне збільшення передміхурової залози. Це повязано зі зменшенням вироблення в організмі чоловічого гормону — андростерону, який продукується значною мірою в передміхуровій залозі, й вона починає збільшуватися в розмірі, щоб посилити цей процес. Якщо збільшення не значне, це не спричиняє жодних проблем, але якщо перевищує допустимі межі, зявляються проблеми: часті позиви до сечовиділення, утруднене й неповне спорожнення сечового міхура, внаслідок чого в ньому залишається залишкова сеча, що спричинює часті позиви до сечовиділення, біль у промежині внизу живота.

Профілактика цих порушень у чоловічому здоров’ї передусім полягає в збереженні функції вироблення чоловічих гормонів в організмі чоловіка. Одним із ефективних засобів, який сприяє підтриманню цієї функції, є бджолині обніжки.

Обніжки - це квітковий пилок, який містить чоловічі гормони, зібраний і принесений до вулика бджолами. Обніжки чоловікам потрібно вживати курсами двічі на рік (ліпше весною й восени) по півкілограма за курс. Доза прийому — по 1 чайній ложці 2 рази на день. Окрім того, що бджолині обніжки сприяють виробленню тестостерону, вони також поліпшують кровообіг у ділянці малого таза, чинять помітний імуномодулювальний вплив, загальнозміцнювальну дію.

Якщо ж уже виникли проблеми з простатою - діагностується аденома 2-3 ступеня, потрібно підходити комплексно. У цьому разі також корисно вживати бджолині обніжки, але дозу потрібно збільшити — 1 десертна чи навіть 1 столова ложка двічі на день. Крім того, слід застосовувати 20% настоянку прополісу (20 г прополісу на 100 мл горілки) чи прополісну мазь (20 г прополісу подрібнити, додати 100 г якісного вершкового масла, тримати на водяній бані 15-20 хвилин, процідити, вилити в скляний посуд, зберігати в холодильнику). Це потужний антиоксидант, який бореться з вільними радикалами, що ушкоджують клітини, зокрема й статевих органів, і запускають передчасні процеси старіння.

Настоянку прополісу вживають по 20-30 крапель, розведених у невеликій кількості води чи молока, а прополісне масло - по 1 ч. л. 2-3 рази на день за півгодини до їди.

Дуже гарний ефект дає введення продуктів бджільництва та фітоконцентратів у вигляді ректальних свічок у пряму кишку. Готують їх на основі масла-какао (продається в аптеках) із додаванням різних компонентів: маточне молочко, трутневий гомогенат, настоянка воскової молі, прополіс, витяжки чистотілу, полину та інших рослин тощо.

Ректальний спосіб лікування є досить ефективним через те, що передміхурова залоза анатомічно розміщена поруч із прямою кишкою й уведені в останню препарати відразу всмоктуються в залозу, забезпечуючи оздоровчу дію.

Апіфітосвічки потрібно застосовувати двічі на день — зранку та ввечері. Зранку вводять свічки на основі чистотілу, полину й прополісу, а ввечері — на основі прополісу та трутневого гомогенату. Ректальні свічки застосовують після випорожнення, якщо його не було, слід зробити клізму (об’ємом 200 мл), щоб звільнити ампулу прямої кишки. Потім лягти на лівий бік і ввести в анальний отвір свічку, опісля полежати 15 хвилин із ледь піднятими ногами. Таким чином буде забезпечено повне всмоктування всіх речовин у передміхурову залозу. Увечері свічку ліпше вводити за 30 хвилин до сну.

Апітофітосвічки не варто готувати самим, а краще придбати у фахівців (колись їх продавали в аптеках), бо, щоб вони були ефективними, потрібно не лише забезпечити високу якість компонентів, а й уміти правильно приготувати витяжки рослин, підібрати точні пропорції, забезпечити температурний режим.

Особливу роль у комплексному лікуванні аденоми простати я відводжу апітоксинотерапії - бджоловжалюванню. За курс потрібно пройти 158 бджолиних укусів. Бджоловжалювання проводять у три зони — крижово-куприкову, поперекову й низ живота в ділянці сечового міхура. Бджолина отрута забезпечує виражену розсмоктувальну дію, поліпшення кровообігу, дає високий протимікробний ефект (проникає всередину клітини й знищує паразитів).

Останнє дуже важливо, адже аденома зазвичай розвивається паралельно з простатитом (запалення передміхурової залози), внаслідок чого відбувається проникнення в неї хламідій та інших паразитів.

У тому, що цей комплекс є дуже ефективним, я пересвідчувався не раз у своїй лікарській практиці. Наведу зовсім свіжий приклад. До мене звернувся чоловік 60 років зі скаргами на часте й утруднене сечовипускання, яке супроводжувалося різями. Через часті позиви він навіть не міг повноцінно відпочити вночі. Уже через кілька днів застосування комплексу пацієнт відзначив зменшення частоти позивів, збільшення об‘єму сечі, яка виділяється за один раз, минув біль. Після завершення курсу, який тривав 20 днів, УЗ-обстеження показало, що передміхурова залоза зменшилася до фізіологічних норм.

До речі, всі наведені вище поради є помічними й для чоловіків, які вже перенесли операцію з приводу аденоми простати. І бджолині обніжки, й прополісна настоянка, а також ректальні свічки та бджоловжалювання є помічними для післяопераційного відновлення, а також посилення гормонотворної функції, яку беруть на себе інші органи.

До речі, в кінці лютого відбудуться курси з апітерапії, на яких усі охочі зможуть детальніше дізнатися про можливості апітерапії у відновленні всіх систем організму людини та боротьбі з різними хворобами.

Той, хто прагне відновити своє здоров’я за допомогою апітерапії в разі аденоми простати та інших проблем зі здоров’ям, може звертатися безпосередньо до мене. Координати можна дізнатися в редакції газети.

Олексій Пащенко,

лікар-апітерапевт.