ЧОРНОБРИВЦІ «ВИГНАЛИ» КАМІНЬ ІЗ ЖОВЧНОГО МІХУРА

Поділитися:
Чорнобривці «вигнали»   камінь із жовчного міхура

Уже понад 20 років мене не турбує камінь у жовчному міхурі, а до того лікарі радили  хворий міхур видаляти. Та родичка десь почула, що камінців у ньому  можна позбутися за допомогою  добре відомих усім чорнобривців.

Рецепт легкий,  квітів цих кругом повно – то й вирішила спробувати полікуватися. Щовечора брала  7 великих або 9 малих квіточок  і заливала   0,5 л окропу, доводила до кипіння та через 5-7 секунд знімала з вогню. Накривала кришкою й  залишала настоюватися ніч.  Уранці треба напар процідити й сировину віддушити, а потім  випити  за два рази:  вранці  та перед обідом чи вечерею. За кілька місяців обстежилася, й камінь як розсмоктався.

А ось від камінців у нирках мене «звільнили»  курячі пупи, точніше, тоненька внутрішня шкірочка, яка вистеляє їхні стінки.   Треба висушити 12-15  пупів-шкірочок,   змолоти на порошок і  приймати щоранку за 1 годину до їди по 0,5 ч. л., запиваючи водою. Приймати доти, доки є порошок.  Після курсу зробила  УЗД – й ніяких камінців не виявили.  Вони  повиходили непомітно: безболісно, перетворюючись на   якусь глиноподібну масу.  Із метою профілактики курс  треба повторювати   кожні п’ять років.

Сподіваюся, що мій досвід  стане в пригоді й чоловікам, і   жінкам, адже камінці в жовчному міхурі та в нирках турбують багатьох. 

З повагою Катерина КИРИЛОВИЧ, м. Київ.