ЧИСТІ КАПІЛЯРИ – ЗДОРОВИЙ ОРГАНІЗМ

Поділитися:
ЧИСТІ КАПІЛЯРИ – ЗДОРОВИЙ ОРГАНІЗМ

Людське тіло складається з сотні трильйонів клітин: м’язових, нервових, судинних, кісткових, ендокринних, які дивовижним чином  сполучаються й утворюють наш організм. Тож робота кожного органа, кожної нашої системи залежить від стану їх клітин. Тому природа подбала, щоб вони щосекунди отримували поживні речовини та вчасно очищалися від продуктів відходів через капіляри.

Кожна клітина «одягнута» в капіляри

Для цього вона «одягнула» кожну клітину  в павутиння найтонших судин - капілярів. Артеріальні капіляри несуть кожній клітині кисень (без нього не можуть відбуватися обмінні процеси), білки, жири, вуглеводи, вітаміни й мінерали. Венозні капіляри звільняють клітину від токсинів, тобто від продуктів розпаду, які утворюються внаслідок обміну речовин у клітині. Фактично обмін речовин відбувається на рівні капілярів. Тому вони займають величезну площу: загальна довжина сягає 100 000 кілометрів.
Саме від стану капілярів залежить, чи отримає той чи той орган потрібну кількість крові, а відтак потрібне йому живлення. Треба зазначити, що для підтримання нормального функціонування органи потребують надходження до них величезної кількості крові. Зокрема, печінці потрібно 100 л (!) крові на годину,  ниркам – 200 л (!) крові на добу. Це само стосується  мозку, серця, легень, бронхів, статевих органів, органів травлення, щитоподібної залози, хребта, суглобів, органів зору та слуху тощо.
  Але проблема в тому, що в більшості людей третя частина (!)  капілярів організму перебуває в стані занедбання, тобто вони закриті й не виконують своїх функцій. Це є причиною виникнення багатьох проблем зі здоров’ям сучасної цивілізації.

Відновлювати капіляри - позбуватися хвороб

Саме тому передові уми медицини шукали способу відновити роботу капілярів. Зокрема, всесвітньо відомий професор Олександр Залманов ще на початку 1900 років почав серйозну роботу щодо капіляротерапії. У книзі «Тайная мудрость медицины» він зазначив: якщо ви розкриєте просвіт десяткам тисяч закритих капілярів в організмі, то багато хвороб стануть виліковними. Треба сказати, що професор Залманов довів ці свої теорії  величезною лікарською практикою. Він повертав здоров’я навіть у разі задавнених хвороб, відновлюючи капілярний кровообіг в організмі пацієнтів за допомогою скипидарних ванн.
  Ще одним подвижником капіляротерапії став не менш відомий японський натуропат Кацудо Ніші. Він створив цілу систему вібраційних фізичних вправ, щоб розкрити капіляри, відновити й підвищити енергетику клітини.
Сучасна медицина також надає великого значення проблемам капіляротерапії. Не так давно започатковано новий напрямок – резонансну терапію: за допомогою впливу на певні зони людського тіла приладами, які випромінюють різні електромагнітні  частоти, відбувається відновлення власних частот капілярів, а відтак відновлення їх роботи. Адже кожна система має свій власний унікальний спектр електромагнітних коливань (спектр частот), і будь-яка хвороба починається з їх зміни, а одужання – з їх нормалізації.
Одним з останніх досягнень науки, зокрема і в напрямі капіляротерапії, стало створення біофотонового одягу.    

 Рослинна капіляротерапія

Біофотони – це сучасні матеріали, які виготовляються на основі сорока чотирьох лікарських рослин, подрібнених за допомогою високих технологій до супердрібних (мільйонних) частинок і нанесених на натуральну тканину.  Зокрема, до складу біофотонів входять женьшень, солодка, елеутерокок, гриб лінчжі, полин, кмин, гірчак, шоломниця байкальська, жимолость японська, алойне дерево, левкой та багато інших лікарських рослин.
Особливістю біофотонів є те, що вони діють відразу на кількох рівнях. По-перше, вони випромінюють біохвилі, які мають потужну позитивну дію на людський організм. Збігаючись із внутрішніми випромінюваннями капілярів та клітин,  вони викликають резонанс (з латини  «резонанс» – відгук). Достатньо подати на кожну проекцію ураженого органа потрібний йому електромагнітний сигнал, щоб почався процес відновлення та нормалізації капілярного кровообігу й поліпшення його функції.
Таким чином біофотони відновлюють втрачену енергію, дають здорові електромагнітні частоти органам і включають механізми самовідновлення. Унаслідок нормалізації  електромагнітного потенціалу (біополя) запускаються процеси відкриття капілярів, зменшення густини крові,  підвищується  еластичність судин, усувається больовий синдром, прискорюється загоєння тканин.
По-друге, теплове випромінювання біофотонів прискорює крово- та лімфообіг, що також сприяє усуненню застійних явищ у капілярах.
По-третє, хімічні речовини подрібнених до наночастинок рослин проникають через шкіру всередину організму, постачаючи потрібні для відновлення здоров’я біологічно активні речовини.

Як підібрати оздоровлювальний одяг

Саме тому біофотоновий одяг компанії «Енергія Тибету» допомагає поліпшити здоров’я в разі різноманітних недуг:
- остеохондрозу, радикуліту;
- артриту, артрозу та інших порушень  в опорно-руховому апараті;
-головного болю різного походження;
-метеозалежності;
-серцево-судинних захворювань (гіпертонія, гіпотонія, атеросклероз судин);
-варикозного розширення вен, тромбофлебіту;
-захворювань сечостатевої системи (цистит, уретрит);
-простатиту, аденоми простати;
-гінекологічних проблем (ендометріоз, запальні процеси, кісти, міоми тощо);
-хронічної втоми та багатьох інших проблем зі здоров’ям.
Біофотоновий одяг підбирається  залежно від конкретних проблем зі здоров’ям. Один предмет може охопити відразу кілька систем організму. Приміром, у разі остеохондрозу, радикуліту, захворювань нирок, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, шлунка допоможе біофотоновий пояс; у разі урологічних проблем у чоловіків та гінекологічних у жінок – біофотонові труси; за метеозалежності, головного болю, проблем зі слухом, зором – біофотонова шапочка, біофотонова накидка на подушку та біофотонова накладка на очі; у разі проблем зі щитоподібною залозою, захворювань горла, бронхів – біофотоновий нашийник; у разі проблем із суглобами – наколінники та налокітники; за варикозного розширення вен, тромбофлебіту – біофотонові гетри; в разі порушення кровообігу в кінцівках та для загального оздоровлення організму, впливу на всі органи й системи – біофотонові напульсники, рукавички, шкарпетки; для нормалізації серцевої діяльності – біофотоновий жилет та біофотонова серцева карточка; для комплексного впливу на весь організм – біофотонова піжама та біофотонова постіль.

Детальнішу інформацію можна дізнатися в інтернет-магазині “ Природна скарбничка” за телефонами: 044 361 54 01; 095 000 72 93. Телефонувати з понеділка по п’ятницю з 9-ї до 17-ї години.

Висновок Державної санітарно-гігієнічної комісії МОЗ України від 30.12.2010 року № 05.03.02-03/106924.

передплата