Великий організм залежить від маленької клітини
Здоров’я — це складна комплексна система, яка складається з окремих частин. А щоб розібратися в чомусь складному, треба розбити його на прості складові. Людина складається з маленьких «цеглинок», вони називаються клітинами. Клітини в організмі різні, й кожна виконує свою функцію. Коли клітина здорова, то здорові тканини, органи й системи (серце, печінка, нирки, шкіра тощо). Отже, основну увагу треба приділяти тому, щоб усі клітини в організмі були здоровими, підтримувати їх протягом усього життя всім потрібним.
Що ж потрібно клітині для здоров’я?
1. Правильний світогляд, який відображають думки та слова. Словом можна людину зцілити, й словом можна її вбити. Діє миттєво.
2. Чисте повітря. Без кисню людина може прожити лише кілька хвилин. До того ж разом із диханням ми отримуємо енергію, на Сході її називають Праною.
3. Якісна вода. Це найліпший у світі розчинник, який виводить із нас шлаки. Також вода допомагає засвоєнню корисних речовин, а ще переносить в організмі інформацію.
4. Правильне харчування. Потрібні не ті продукти, які погано переробляються й засвоюються клітиною, а ті, які несуть їй справжнє життя, відновлюють здоров’я та молодість.
5. Рух — це життя!
Вчитися бути здоровим — цікаво й захопливо
Ці п’ять складових є основою. Тому оздоровчо-просвітницький тур Академії цілісного світогляду «До витоків здоров’я та радості» цього року ми вирішили провести в чудовому куточку Карпат, де сама природа забезпечує нас усіма потрібними ресурсами, гармонізує, насичує красою та спокоєм. У цих умовах організм особливо схильний до відновлення. Цьому сприятиме й особлива програма туру.
Кожен ранок починатиметься з енергетичних практик на сході Сонця, вправ за системою йоги, фітнесу, бодіфлексу. Удень учасники туру під керівництвом майстрів Академії зможуть зайнятися дихальними практиками за системою Цигун, оздоровчими медитаціями, наповненням енергією за допомогою Дао Йоги. А ще будуть захопливі походи в гори, цікаві екскурсії.
І звичайно ж, усі охочі зможуть відвідати пізнавальні семінари майстрів Академії: лікарів, цілителів, психологів, на яких отримають корисні знання та практичні поради щодо збереження й відновлення здоров’я, про закони щасливого життя, очищення родових програм, дізнаються про зцілення минулого й моделювання майбутнього, про гармонії стихій у людині, про засоби омолодження організму і вплив наших емоцій на здоров’я, про здорове харчування та багато іншого.
Фахівці, в яких є багаторічний позитивний досвід роботи, навчать унікальних методик, поділяться своїми знаннями та вміннями, досвідом і практиками.
Дві оздоровчі практики для читачів від школи здоров’я
А зараз пропонуємо вашій увазі два з численних простих і дієвих методів зміцнення здоров’я, підвищення імунітету, профілактики інсульту, інфаркту, застудних і багатьох інших хвороб.
Дихання для людини — це джерело життя та здоров’я. Тому багато проблем зі здоров’ям виникає внаслідок нестачі кисню в мозку та клітинах органів і систем організму. Якщо дитину з дитинства навчити правильно дихати — це буде відчутний внесок у її імунітет. Ліпше займатися дихальними практиками на вулиці, на свіжому повітрі. У теплу пору року це варто робити хоча б один раз на день.
Бажано, щоб при цьому дитина стояла босоніж на землі. Пояснимо, чому. Ми знаємо, що в мозку є сіра речовина, яка забезпечує повноцінну роботу керівного органа людського організму. Але виявляється, що сіра речовина є не тільки в мозку. У невеликій кількості вона міститься і в сонячному сплетенні й має значний вплив на імунітет. Коли дитина стоїть босоніж на землі й просто глибоко дихає — сіра речовина накопичується в сонячному сплетенні.
Щоб привчити дитину займатися дихальними практиками, її слід зацікавити, перетворити це заняття на гру, розвагу. Наприклад, ви можете просто домовитися з сином чи донькою (чи внуками) дихати в унісон протягом 10, 15, 20 хвилин. На дітей дуже добре діє «хто довше, хто ліпше, хто повільніше, правильніше» тощо. Дитина, яка займається такою простою дихальною практикою, завжди буде здоровою. Пізніше її можна навчити й інших технік.
А для дорослих підійде проста вправа «1-4-2», чи проста дихальна практика, яку потрібно робити перед сном. 1-4-2 — це пропорція. 1 — відповідає вдиху, 4 — затриманню дихання, 2— видиху. Наприклад, якщо вдих триватиме 3 секунди, відповідно, затримання має бути в чотири рази довшим — 12 секунд, а видих — удвічі довшим, ніж вдих: 6 секунд. Якщо зробити цей цикл 5—7 разів, це не займе більш як 10 хвилин, але здоров’я додасть помітно.
Інша практика — ефективний спосіб розв’язання проблем із хребтом.
Візьміть пластикову півторалітрову пляшку з рівними стінками, наповніть її гарячою водою (залиште трохи повітря в ній) і щільно закрутіть. Ляжте на неї так, щоб вона розташовувалася поперек хребта в грудному відділі. Полежте трохи. Потім, упираючись у підлогу (яка має бути рівною та твердою) руками й ногами, почніть качатися спиною по пляшці. Вона прогріватиме м’язи вздовж хребта, а невелика канавка, яка утворюється в пляшці під тиском остистих відростків хребта, допоможе відновити положення хребців. Додатковий ефект — це тренування преса.
Цю практику не можна застосовувати в разі протрузій, гриж, спондильозу. Також не варто це робити людям із надміру зайвою масою тіла.
Людський організм — міцна конструкція
Мета Школи здоров’я Академії цілісного світогляду — навчити людей самостійно зберігати й відновлювати своє здоров’я. Адже людський організм має величезні ресурси міцності. Природа подарувала нам унікальне тіло, досконале й витривале, міцне й сильне. Людина може жити й 200, й 300 років. Адже потенціал роботи серця — 400 років, печінки — 500, а нирок —800 років. Природа дає людині все для щасливого життя та активного довголіття: знання, продукти, природні «ліки». Тож учімося бути здоровими, радіти життю, надихати оточення.
Виїзний тур Школи здоров’я Академії цілісного світогляду «До витоків здоров’я та радості» відбудеться 27 червня—7 липня в мальовничому куточку Карпат, в умовах комфортабельної бази відпочинку, із дворазовим харчуванням. Якщо ви приїдете з дітьми, під час семінарів та тренінгів ними займатимуться фахівець із арт-терапії та психолог.
Детальнішу інформацію про поїздку можна дізнатися на сайті: ineo.сom. А також телефонами: 097 731 26 00; 050 934 06 01.