ЄДИНЕ ПОЛЕ, В ЯКОМУ МИ ЖИВЕМО

Поділитися:
ЄДИНЕ ПОЛЕ, В ЯКОМУ МИ ЖИВЕМО
З нами іноді відбуваються дивні речі: ми бачимо сни, які «розповідають» про те, що було, або про те, що буде; місця, в яких побували вперше, здаються чомусь знайомими; ми зустрічаємо нових людей, а коли починаємо з ними спілкуватися, з’являється відчуття, що знайомі вічно; шукаємо ліки від хвороб, а коли помиримося з рідними, на яких були ображені, або щиро попросимо пробачення за свої помилки в померлих, захворювання «відходить». Річ у тім, що ми всі живемо в єдиному інформаційно-енергетичному полі, яке впливає на нас і яке ми створюємо самі. Довідаймося про нього більше й навчімося бути друзями собі й усьому сущому, щоб підвищувати свої вібрації.
 

НЕВИДИМИЙ ЕФІР

 
Усі земляни й усі сутності Космосу перебувають у єдиному просторовому полі, яке в давні часи називали ефіром. Це поле містить інформацію про все: про кожну людину (її народження, життєвий шлях), усіх живих істот і неживих об’єктів, про всі їхні дії та взаємодії. По-науковому ефір називають інформаційно-енергетичним полем (скорочено ІЕП), а те, що в ньому відбувається, інформаційно-енергетичним обміном (ІЕО). Багато хто, в тому числі я, називають його, як і в давнину, — ефіром. Не всі вірять, що інформаційно-енергетичне поле існує. Навіть видатні вчені не дотримувалися єдиної точки зору й сперечалися про те, чи є це поле, а чи його немає (більшості для впевненості потрібно його «помацати»). Наприклад, відомий фізик Нікола Тесла був переконаний: ефір існує, й критикував Альберта Ейнштейна за те, що той не визнавав наявності ефіру. Але річ у тім, що ефір — це невидима для нас субстанція, яка належить до тонкоматеріального світу й підкорюється не традиційним законам фізики, а законам Космосу, про які ми ще розповімо. Простіше кажучи, якщо хтось чхнув, то його «пчхи» миттєво (на багато порядків швидше швидкості світла) потрапляє в ефір. 

БІБЛІОТЕКА, ДЕ Є «КНИГИ» ПРО ВСЕ

Наше життя з успіхами й помилками, радощами й хвилюваннями, безліччю подій, до яких залучено багато людей, не губиться в круговерті часу. Воно потрібне світу, тим, кого ми зустрічали на своєму шляху (адже вони чогось у нас навчилися, а ми в них, а потім передавали ці знання далі), і тому не може бути просто так забутим і «стертим» після смерті. В ефірі існує Всесвітня бібліотека, що містить абсолютно всю інформацію про всі події, що відбуваються у Світі за весь період існування планет, і зокрема людства. Називається ця бібліотека «Хроніки Акаши». Вона нагадує наш Інтернет, тільки з тією різницею, що в Інтернеті наводиться не тільки доброзичлива й чесна інформація, але й негативна (плітки, пересуди, відверта брехня). «Хроніки Акаши» дають тільки правдиві факти з урахуванням їх духовності. Ці відомості не приховані від нас повністю, на землі є люди (посвячені), які можуть «читати» інформацію з цієї бібліотеки про минуле й про майбутнє.

МИ МОЖЕМО «БАЧИТИ» МИНУЛЕ

Наведу приклад, який допоможе зрозуміти те, про що я говорю. Наприкінці ХІХ—початку ХХ сторіччя під керівництвом англійського археолога Берда Сполдінга (1857—1953) було організовано наукову експедицію в Гімалайських горах і на індійських рівнинах. Під час подорожі Сполдінг зустрічався з Майстрами Далекого Сходу, які мають надлюдські здібності і живуть понад 500 років, а виглядають на 35—40 років. Про зустрічі з Майстрами, їхні вчення про Бога, Ісуса Христа, про Космос і людину, загадкові події, які відбувалися з усією групою, він розповів у книзі «Життя й вчення Майстрів Далекого Сходу». Пригадується яскравий епізод із книги. Учасники експедиції вкотре зібралися в готелі на зустріч із Майстрами. Після нетривалої бесіди настала глибока тиша. Раптом на стіні з’явилося зображення людей. Спочатку воно було нерухомим, але потім люди на стіні почали рухатися й у них заворушилися губи. Згодом з’явилися гарні пейзажі Уйгурської імперії в час її розквіту. Сцени змінювалися одна за одною. Раптом учасники експедиції побачили на екрані трьох своїх колег, які говорили про випадок, який відбувся в Південній Америці років 10 тому. Як таке може бути? — запитували всі. Господарка готелю пояснила: ми можемо запускати уявні вібрації в атмосферу, де вони поєднуються з уявними вібраціями спочилих і стягують їх в одну певну точку. І тоді ви можете бачити перед собою події давно минулих днів... Таким чином, ми всі, перебуваючи в єдиному інформаційно-енергетичному полі, можемо «бачити» те, що було, керувати своїм сьогоденням і створювати своє майбутнє. Це наші можливості, які потрібно в собі розвивати. Будемо вчитися цьому, адже мета в нас одна: стати кращими, світлішими, гармонійнішими.

ПОЗБУВАЙМОСЯ ЛІНІ

Починати потрібно із себе, з очищення своїх тіл (біологічної плоті й тонкоматеріального тіла) від енергетичного негативу, що накопичився за багато років. Цей негатив (залишки нікотину, наркотиків, страх, сумніви) осідає у фізичному тілі, засмічує мозкові клітини й перекриває доступ новій живильній енергії. Заважає підвищувати наші вібрації елементарна лінь. Лінь проявляється як обжерливість, неохайність у справах, байдужність до свого зовнішнього вигляду, відсутність розумно організованого порядку у всіх наших діях. Духовні вчителі вважають, що все це — неповага до себе як Божого творіння. Лінь призводить до неконтрольованих емоцій, збурює духоматерію простору, що своєю чергою залежно від характеру емоцій утворює енергетичні вихори й вирви. Під час контакту з енергоінформаційним вихором відбувається удар, який руйнує польові структури, а під час контакту з вирвою відбувається відтік енергії. Щоб позбутися ліні, скористайтеся такими порадами. По-перше, приділіть хоча б 10 хвилин тому, щоб описати, чому не годиться лінуватися. Візьміть аркуш і ручку й записуйте всі «мінуси». Наприклад, коли ви багато їсте (це один із проявів ліні, тому що у вас недостатньо сили волі зупинитися), ви можете дуже погладшати, з’являться задишка, сонливість, різні захворювання. Якщо у вас безлад у справах, ви не можете добре спланувати день, а отже, нервуєте, гніваєтесь (а це підживлення для темних сил і «надійний» спосіб пройти повз нових друзів, цікавих можливостей і подій). Перечитайте написане й подумайте, чи потрібно вам це все. По-друге, спробуйте «створити» новий образ себе. Приберіть зручне положення (сядьте на стілець, у крісло, ляжте на диван, на підлогу, станьте біля вікна з виглядом на чисте небо або ліс), заплющте очі (або із розплющеними очима) і уявляйте себе струнким, гарним, упевненим у собі, організованим, здоровим, в оточенні добрих друзів (подумайте самі, що для вас важливо). По-третє, для закріплення ефекту запишіть на окремому листочку такі твердження: я їм здорову й корисну їжу, я роблю вранці зарядку, у мене у квартирі чисто й затишно, мій день правильно організований (можете придумати свої твердження), і повторюйте їх багато разів щодня. По-четверте, підкріплюйте слова й образи діями. І зміни обов’язково відбудуться: зникне лінь і ви відчуєте приплив нової енергії, якої вам так бракувало.

ЗАХИЩАЙМОСЯ ВІД НЕГАТИВУ

Іноді ми зустрічаємо людей, які порушують нашу душевну рівновагу. Ми можемо піти в них на повідку, розгнівитися й розлютитися, а потім «вилити» негатив на знайомих, рідних. Це порушує інформаційно-енергетичний обмін, тому важливо навчитися захищатися від таких «вторгнень» у нашу енергетичну оболонку. Захист стінкою. Якщо перед вами опинилася некомфортна для вас людина, що посилає на вашу адресу лайки, подумки уявіть, що між вами й цією людиною стоїть стіна (з будь-якого матеріалу, який вам найлегше уявити). З рота цієї людини немовби сиплеться горох і, вдаряючись у стінку, відлітає в її бік. Захист фіолетовим полум’ям. Коли ви потрапляєте до якоїсь недоброзичливої до вас компанії, попередньо поставте себе (подумки) в коло із розпеченого вугілля, від якого на висоту вашого зросту піднімається полум’я фіолетового кольору (це колір очищення). Дзеркальний захист. Коли ви відчуваєте, що перед вами стоїть недоброзичлива до вас людина із потужною енергетикою, то подумки встановіть перед собою опукле дзеркало, опуклою частиною до себе, а ввігнутою дзеркальною — до цієї людини. Уявіть, що недоброзичливець стоїть у фокусі вашого уявного дзеркала (нагадує тарілку супутникової антени).

МОЛИТВА ДЛЯ ДУШЕВНОГО СПОКОЮ

Чудодійно на наш душевний стан впливають молитви. Вони заспокоюють, урівноважують думки, гармонізують і наповнюють нас небувалою енергією світла, любові й добра. Докладніше про молитви ми поговоримо в наступних публікаціях. А зараз я хочу запропонувати вам молитву Святого Франциска Асизького. Читайте її вранці й увечері, й нехай душа ваша наповнюється любов’ю.

«Господи, зроби руки мої свідченням Твого миру! І туди, де ненависть, дай мені принести любов, І туди, де образа, дай мені принести прощення, І туди, де ворожнеча, дай мені принести єдність, І туди, де омана, дай мені принести істину, І туди, де сумнів, дай мені принести віру, І туди, де розпач, дай мені принести надію, І туди, де морок, дай мені принести світло, І туди, де смуток, дай мені принести радість. Допоможи мені, Господи, Не стільки шукати розради, скільки втішати, Не стільки шукати розуміння, скільки розуміти, Не стільки шукати любові, скільки любити, Тому, що хто дає, — той одержує, Хто забуває себе, — знову себе знаходить, Хто прощає, — тому прощається, Хто вмирає, — знову відроджує себе до вічного життя. Допоможи мені, Господи, Зроби руки мої свідченням Твого миру».

Щоб наповнити світлом інформаційно-енергетичний простір, ми самі маємо удосконалюватися й своїм прикладом надихати інших. Для цього скористайтеся моїми порадами. І ще: допоможіть літній людині, яка живе поруч, усміхніться засмученому перехожому, пробачте рідних за їхні несправедливі слова й поясніть, чого ви від них хочете (може, вони просто вас не розуміють), порадійте співу птахів, гляньте на небо, дерева (можливо, в щоденній суєті ви не помічали, яка чудова природа, що нас оточує). І ви зрозумієте, що в цих простих митях дуже багато важливого, того, що робить нас щасливішими, світ навколо прекраснішим.

Ігор ПАВЛОВЕЦЬ, кандидат геолого-мінералогічних наук, професор