ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЩИТ НА ГОРЛО

Поділитися:
ЕНЕРГЕТИЧНИЙ  ЩИТ НА ГОРЛО

Інформація та енергія із навколишнього середовища сприймаються тілом людини через резонанс коливальних процесів, що мають електромагнітну природу. Енергія забезпечує функціонування органів, а також є захистом від інфекцій. Здоровий організм має стійкі інформаційні зв’язки між усіма своїми системами та більш-менш постійний енергетичний потенціал. У хворої  ж  людини через внутрішнє забруднення органів енергетичний потенціал розподіляється нерівномірно.
Енергетично-гармонізоване довкілля є основою для підтримання здоров’я людини на належному рівні. Однак екологічна діяльність сучасної людини зумовила зниження гармонізації довкілля приблизно до рівня 60%.
У давнину наші прадіди гармонізували свій організм за допомогою аплікацій із глини, яку попередньо активізували енергією Сонця. За сучасними уявленнями, таким чином із глини організм отримував мінерал кремній, що сприяв засвоєнню корисних елементів із харчових продуктів.
Найбільш уразливою ділянкою для проникнення інфекцій в організм є горло, оскільки воно має низький енергетичний потенціал. Для поповнення його енергією та кремнієм я пропоную зробити й користуватися енергетичною накладкою «щит». Вона має вигляд пояса шириною 4 см і складається з фольги (можна використати пакет з-під фруктового соку) та трьох кольорових стрічок, наклеєних на картон. Стрічки з орнаментом червоного та синього кольорів утворюють секцію. Розміри подані через одиницю вимірювання, яка названа модулем завширшки та заввишки 5 мм. Для накладки можна обмежитися 5 такими секціями.
Із внутрішнього боку накладки (тієї, що торкатиметься горла)  до фольги слід прикріпити паперовий пакетик, який би вміщував у себе 1 ч. л. глини, ліпше голубої.
У накладці потрібно зробити отвори, через які протягнути стрічку чи шнурочок, аби можна було її закріпити на шиї.
Енергетичний щит прив’язують фольгою до тіла й черво-синім орнаментом до верху, ліпше це робити на ніч.
За 3-4 години дії накладки поліпшується якість крові – на 28%; збільшується кількість кремнію в ділянці шиї – на 200%, енергетичного потенціалу – на 150%; обмінні процеси активізуються на 20%; зменшуються вірусне забруднення - на 50% та густина слизу – на 25%.
Перед тим як застосовувати накладку-щит, потрібно очистити та підготувати організм до приймання енергії:
1. Ретельно вимити руки, потім кілька разів струснути їх, аби скинути негативну енергію. 
2. Зняти наліт із поверхні язика.
3. Прополоскати рота 1 ст. л. олії, а потім теплою водою.
4. Стати вертикально, голову опустити, розслабитися та трястися всім тілом кілька хвилин.
5. Виконати енергетичне дихання: стати на напівзігнутих ногах, пальці рук – великий та вказівний – з’єднати в кільце, а середні пальці зчепити між собою. Розмістити руки в ділянці пупа. Розслабитися та вдихнути в уяві енергію Землі у вигляді кульок, які спрямувати через ноги до пупа.
На видиху одночасно виконувати таке:
а) енергію з пупа спрямовувати в руки, які поступово підіймати до голови;
б) живіт притягувати до хребта, а ноги випрямляти;
в) голову поступово нахиляти назад;
г) язик висувати з рота і його кінчик тягнути до підборіддя;
д) насамкінець - пальцями рук, з’єднаними у вивернений замок, підпирати підборіддя та натягувати шию.
Виконати вправу  7 разів.

Юрій ЄВРЕЄНКО,
кандидат технічних наук,
біоенергетик,
спеціаліст із сакральної геометрії.