ЕНЕРГІЯ РОДУ – БУДІВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ, З ЯКОГО ФОРМУЄТЬСЯ ДОЛЯ ЛЮДИНИ

Поділитися:
ЕНЕРГІЯ РОДУ – БУДІВЕЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ, З ЯКОГО ФОРМУЄТЬСЯ ДОЛЯ ЛЮДИНИ

Стародавні слов’яни говорили, що гармонія й благополуччя життя людини безпосередньо залежать від її Предків. Тому що її Душа нерозривно пов’язана єдиним енергетичним полем з пращурами та Батьківщиною.


Сила приходить через шану до рідних: живих і померлих
Заслуга наших предків не тільки в тому, що вони дали нам фізичне життя, а й у тому, що з покоління в покоління своїми вчинками, думками та емоціями вони формували для нас енергоінформаційне поле – пам’ять Роду. Досвід наших предків закодований в нас на генетичному рівні й має величезний вплив на якість нашого життя.
Для того щоб отримувати доступ до енергії свого Роду, потрібно з вдячністю ставитися до всіх його представників — і тих, що живуть, і тих, що вже пішли із земного життя.

Зв’язок поколінь, їх гармонійна взаємодія дуже важливі для всіх членів Роду. Тому потрібно вчитися розуміти й підтримувати живих членів сім’ї. Родичі даються людині для її розвитку та вдосконалення в терплячості, любові, жертовності тощо. Дуже важливим є шанобливе ставлення до старших - це дуже серйозна аскеза, через яку до нас приходить Сила Роду.
Саме з енергії тат і мам, бабусь та дідусів ми отримуємо благополуччя й любов. Тому раніше без благословення батьків узагалі ніяких важливих справ не робили.
Сили та енергії, вкладені в побудову стосунків із родичами, завжди окупаються сторицею.

Як проявляється слабкість роду і як її нейтралізувати

Сила - це найліпша складова енергії Роду, але не єдина.
Друга частина спадщини - це Слабкість Роду. Це той негатив, який накопичився за сотні років і десятки поколінь. У кожної людини знайдеться щось таке, що їй не вдається ніяк. Зазвичай це те, через що не змогли переступити предки (страхи, помилки, образи, ненависть і т.д.).
Те, що було проблемою в них, - перейшло в спадок до нащадків, стаючи родовими негативними програмами.
І перейде в спадок наступним поколінням - дітям, онукам, якщо нічого не змінити. Багато невдач людини виникають на тлі негативних родових програм.
Приклад з практики. До мене по консультацію звернулася красива молода жінка, якій не вдавалося створити сім’ю. Ми разом вийшли на причину: проблемні стосунки з батьком, і ще глибше - проблемні стосунки батька зі своєю матір’ю. Обох в живих уже немає. Виходячи з цієї ситуації, ми склали програму дій: певні молитовні практики та виконання спеціальних вправ для прощення.
Через місяць вона прийшла щаслива, не вірячи, що все так швидко відбулося. Жінка зустріла молодого чоловіка, який повністю відповідає її очікуванням.
Але я їй порадила продовжувати роботу з Родом. Рекомендувала пройти Хресний шлях для відмолювання негативних програм Роду.

Як зцілити свій рід до сьомого покоління

Проходження Хресного шляху з молитвами за сім поколінь Роду - одна з найсильніших практик зі звільнення від негативних програм Роду. Нам дуже пощастило. Тому що в Україні є кілька унікальних місць, відомих далеко за межами нашої країни своєю Силою та Дивами, які тут відбуваються. Ідеться про духовні центри в селі Зарваниця Тернопільської області та селі Страдч Львівської області. Вони мають багатовікову й унікальну історію. Обидва села побудовано на місцях, указаних Божою Матір’ю, яка з’являлася людям в особливо важкі періоди їхнього життя та історії нашої країни.
За десятки-сотні років тут відбулося так багато зцілень від тяжких недуг, позбавлень від різних життєвих бід, що Папа Римський надав цим місцям особливий статус, прирівняв до Хресного шляху на Голгофу в Єрусалимі.
На Хресному шляху в Зарваниці й Страдчі обладнано стоянки з прекрасними скульптурами, пов’язаними з подіями, що відбувалися під час Хресного шляху Ісуса Христа: коли Він узяв Хреста, коли впав під його вагою і т.д. На кожній стоянці священик, що нас супроводжує, читає уривки з Євангелії, розповідає про біблійні події, а також про те, як Ісус переживав трагічні для Нього події: зі смиренням перед Господом, терплячістю та любов’ю до людей.
Треба сказати, що увесь Хресний шлях ми проходимо з особливими молитвами (їх дають кожній людині, яка йде цією дорогою). Це надзвичайно сильні молитви за весь Рід: і за тих, хто вже відійшов в інший світ, і за тих, хто зараз живе, й за майбутні покоління.
Цей ритуал є потужною духовною дією, яка змінює долі людей. Саме в цих місцях відбувається величезна кількість зцілень, очищень від карми Роду, звільнень від гріхів, а головне диво - духовного пробудження людини.

Цей шлях починається зі служби в храмі, з молитов про прощення та зцілення, Сповіддю, святим Причастям.

Під час Хресної ходи та зупинок біля дивовижних скульптур, які створюють в душі «ефект присутності», під час читання молитов сходять на людину могутні потоки благодаті.
 
Люди з різних куточків України приїздять до нас, щоб отримати знання та пройти з нашою групою цей шлях.
Наступна паломницька поїздка для проходження Хресного шляху відбудеться з 25 по 27 вересня до Зарваниці - духовного центру України. Під час перебування в цьому святому місці ми вклонимося відомій Чудотворній іконі Божої Матері Зарваницької, завдяки зверненням до якої відбулося багато чудес та зцілень.

А ще - зануримося в цілющі води святого джерела, очистимося молитвами на службі в храмі. І тільки після цього вирушимо в Хресну путь, що символізує шлях Ісуса Христа на Голгофу. І на кожній стоянці, разом зі священиками, будемо молитися за себе, свою родину, свій Рід, а також за всю нашу Землю.
Поїздка до Страдча відбудеться 16 - 18 жовтня.

Наталія БЕНЗИОНОВИЧ,
психолог,
виконавчий директор Академії цілісного світогляду.