ФІЗІОТЕРАПІЯ ВДОМА

Поділитися:
ФІЗІОТЕРАПІЯ ВДОМА

або «Біорегулятор» для домашнього використання допоможе лежачим хворим

Торік на сторінках «ЗіД» ми вже розповідали про метод пневмопресингу, який ефективно впроваджують в Україні фахівці Інституту технологій оздоровлення (ІТО) «Нове в медицині». Очолюють Інститут і розробляють нові можливості цього методу винахідник приладу «Біорегулятор» Ігор Таршинов і генеральний директор Людмила ТАРШИНОВА.

НОВИНКА, ЩО ДАРУЄ НАДІЮ ТЯЖКОХВОРИМ

Медичний комплекс «Біорегулятор-004М» уже 20 років використовують у лікувальній практиці багатьох клінік, санаторіїв, медичних центрів та НДІ. За цей час тільки в ІТО «Нове в медицині» пролікувалися 12 000 осіб із такими тяжкими захворюваннями, як гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, хвороби органа зору, психічні захворювання в дітей. Разом із профільними державними НДІ досліджено більш як 200 захворювань, ефективність лікування багатьох із них висока.

Але є категорія людей, які через свій фізичний стан не можуть одержувати лікування амбулаторно, тому що самостійно не пересуваються, прикуті до ліжка: ті, які перенесли важкі травми, порушення мозкового кровообігу (інсульт) і страждають від паралічів, парезів, порушень функції тазових органів, пролежнів, лімфостазу. Вони потребують тривалого лікування. Для цієї категорії хворих учені ІТО «Нове в медицині» винайшли апарат для домашнього використання «Біо-1». Він є модифікацією стаціонарного комплексу «Біорегулятор». Дослідження апарату проводили в НДІ експериментальної хірургії й трансплантології ім. О. О. Шалімова, а також на Олімпійських іграх у Ванкувері. Використання його призначене для лікування, реабілітації та профілактики багатьох захворювань, зокрема: • опорно-рухового апарату – деформівний остеоартроз, остеохондроз, сколіоз, стани після гострих травм (забиті місця, переломи, ушкодження сухожильно-зв’язкового апарату); • серцево-судинної системи – артеріальна гіпертензія, атеросклероз судин кінцівок, варикозна хвороба, в т.ч. із трофічними порушеннями шкіри (трофічні виразки, пролежні, лімфостаз), хвороба Рейно; • центральної нервової системи – наслідки перенесеного інсульту, розсіяний енцефаломієліт, депресивний синдром, дитячий церебральний параліч, аутизм, метеозалежність, синдром хронічної втоми; • периферійної нервової системи – нейро-, радикулопатії, тунельні синдроми, невралгії; • ендокринної системи – цукровий діабет I і II типу з його нейроваскулярними ускладненнями (діабетична стопа, макулодистрофія й ін.), ожиріння; • сечостатевої системи – захворювання передміхурової залози, еректильна дисфункція. Крім того, «Біо-1» незамінний у спорті для реабілітації спортсменів після фізичних та емоційних перевантажень, перенесених травм. А також у косметології, зокрема для оздоровлення шкіри, схуднення, лікування целюліту, підтягнення м’язів обличчя.

ОДНА З ПЕРЕВАГ МЕТОДУ - СИСТЕМНИЙ ВПЛИВ

За 20 років роботи Інституту технологій оздоровлення пролікувалися тисячі пацієнтів з різними захворюваннями, що потребують системного підходу. Наприклад, за цукрового діабету хворий обов’язково матиме проблеми із зором, нирками, серцево-судинною системою. На всю цю патологію вплив виявляється одночасно. При цьому ефективність лікування значно вища, ніж у разі лікування кожного органа окремо. За нашою статистикою, ефективність показників іноді перевищує 80%. Високі показники застосування «Біо-1» у спорті. Так, один з керівників Державного олімпійського навчально-спортивного центру пише: «Було проведено вплив апаратом «Біо-1» для відновлення спортсменів жіночої національної збірної команди України з важкої атлетики. Сеанси проводили між першим і другим тренуваннями. У всіх спортсменів відзначалося зниження стомлюваності, підвищення працездатності на другому тренуванні. Значно зменшився або втамувався біль після травм». Лікар антарктичної станції «Академік Вернадський», де Інститут працює з 1998 року, відзначив: «Апарат застосовували за ушкодження зв’язок гомілковостопного суглоба у двох хворих. Повне відновлення функцій кінцівок і купірування больового синдрому настало на 8 – 10-ту добу». Лікування на «Біо-1» проводиться без застосування різних видів опромінення, лазеро-, магнітотерапії, електропроцедур, хіміопрепаратів, антибіотиків. Після продажу «Біо-1» покупця навчають роботи з ним, видається паспорт, інструкція користувача й методичні рекомендації з проведення лікування. Надалі з питаннями медичного застосування «Біо-1» можна звертатися до ІТО «Нове в медицині». Технічне обслуговування апарату надається безкоштовно протягом першого року експлуатації.