ФОРМУЛА МОЛОДОСТІ: МІЦНЕ ЗДОРОВ’Я, ПОТУЖНА ЕНЕРГЕТИКА Й ВИСОКА ДУХОВНІСТЬ

Поділитися:

Сьогодні модно виглядати молодим і красивим, незважаючи на вік за паспортом. Щоб досягнути цього, люди вдаються до усіляких косметичних процедур, починаючи від омолоджувальних кремів і закінчуючи ін’єкціями ботоксу та операціями пластичної хірургії. І часто втрачають своє здоров’я, цим само прискорюючи старіння та втрату зовнішньої привабливості. Чому? Бо організм не терпить насильства й дисгармонії. Молодість справді можна подовжити на тривалий час. Але іншим методом. Формула молодості та краси виглядає так: міцне здоров’я, потужна енергетика, висока духовність. Як цього досягнути, про це розповідає лікар-невролог, рефлексотерапевт Валентина КОШОВА.

У ЧОМУ ШКОДА ОМОЛОДЖУВАЛЬНИХ ПРОЦЕДУР

Часто ми із захопленням розглядаємо на екрані телевізора естрадних та кінозірок, які після чергової омолоджувальної процедури виглядають привабливіше, ніж 20—30 років тому. Разом із цим читаємо, що в когось із них серйозні проблеми з серцево-судинною системою, хтось перед концертом вимушений приймати знеболювальні препарати потужної дії, бо через виснажливий біль у суглобах практично не може рухатися, а хтось погано переносить світло, тому майже постійно в буденному житті вимушений носити темні окуляри та сидіти при зашторених вікнах. Чому? Пояснити все дуже просто. Часто омолоджувальні процедури базуються на насильницьких методах. Приміром, популярні нині ін’єкції ботоксу — не що інше, як введення токсинів, які паралізують нервові закінчення, внаслідок чого м’язи стають нерухомими і зморшки на деякий час розгладжуються. Його дія тимчасова. Зате від шкідливої побічної дії: запалення очей, гайморових пазух, алергії тощо, доводиться лікуватися дуже довго. Найголовніше, що хворі та й лікарі далеко не завжди пов’язують погіршення здоров’я з омолоджувальними процедурами. Так само негативно може позначитися на організмі пластична операція, бо таке грубе втручання спричинює порушення перебігу енергетики, яка є основоположним чинником у справі збереження молодості й здоров’я. Що стосується більш щадних омолоджувальних процедур, яких сьогодні безліч, то якщо їх проводити на тлі поганого здоров’я, то тимчасове досягнення зовнішнього результату досягається шляхом виснаження внутрішніх систем, адже активовані клітини шкіри витягуватимуть останні запаси з внутрішніх систем.

ДВІ ТИПОВІ ІСТОРІЇ ПЕРЕДЧАСНОГО СТАРІННЯ

Але не все так безнадійно. Омолодити свій організм, тобто поліпшити зовнішній вигляд, стати бадьорим, відновити стан життєрадісності насправді можна. Але для цього передусім потрібно звернути увагу на внутрішню роботу свого організму. І результат не забариться. Нещодавно до мене на прийом прийшла 29-річна жінка, яка хотіла поліпшити свій зовнішній вигляд. Вона справді виглядала значно старшою свого віку: зів’яла шкіра, землистий колір обличчя, надмірне випадання волосся тощо. Через місяць лікування її було не впізнати. Волосся стало міцним і блискучим, шкіра відновила пружність, набула рожевого відтінку. Інша моя пацієнтка приїжджала до мене на лікування з Австрії. Вона страждала через безплідність. До речі, ця проблема також є ознакою постаріння організму. У центрах репродуктивного здоров’я, куди зверталася жінка, їй не вдалося досягнути бажаного результату. Через кілька місяців лікування (вона періодично приїжджала до України) пацієнтка зателефонувала, щоб повідомити про свою вагітність. Зараз її сину вже два роки, але вона час від часу проходить у мене курси лікування, щоб підтримувати здоров’я в порядку. Що ми робили для омолодження пацієнток? Передусім обстежили організм за допомогою біорезонансної діагностики. У першої виявили порушення в роботі печінки, підшлункової залози, кишечнику (постійні закрепи) і щитоподібної залози. У другої — печінки та яєчників.

ПЕРЕДЧАСНЕ ПОСТАРІННЯ — ОЗНАКА НЕЗАДОВІЛЬНОЇ РОБОТИ ПЕЧІНКИ

Це можна було передбачити. Бо швидке постаріння передусім є ознакою неякісної роботи печінки. Цей орган накопичує і виробляє потрібні нашому організмові вітаміни, мікроелементи, ферменти, гормони, утилізує токсини. Якщо ж не справляється зі своїми функціями, це відразу спричинює ланцюг інших порушень в організмі. Зокрема, страждають ендокринні органи, приміром, щитоподібна залоза та яєчники, що виробляють гормони, від яких залежить і можливість продовження роду, і підтримання привабливого зовнішнього вигляду. Печінка ж повинна утилізувати старі й відпрацьовані гормони. Якщо вона не справляється з цим, вони бовтаються в крові, а відтак ендокринні залози припиняють продукувати нові. Для нормалізації роботи печінки я застосовую різноманітні засоби. Приміром, дуже ефективною є голкотерапія. Вона допомагає відновити енергетичний баланс у цьому органі. Східні лікарі вважають, що будь-яка хвороба — це передусім порушення плину енергії в організмі. Треба сказати, що це вже давно визнає і європейська медицина. До речі, меридіан (енергетичний канал) печінки проходить по обличчю. Це ще раз підтверджує взаємозв’язок цього органа із зовнішністю людини. У разі паразитарного ураження печінки (багато хто страждає від лямбліозу), яке виявляється за допомогою біорезонансного обстеження, пацієнту призначають біорезонансну терапію: гельмінти знешкоджуються під впливом на них певних частот спеціального приладу.

Це також дуже важливо, бо паразити виділяють надзвичайно шкідливі токсини, які отруюють весь організм. Крім того, добре оздоровлюють печінку гомеопатичні препарати, фітотерапія та дієта.

ЗДОРОВА НЕРВОВА СИСТЕМА — ЦЕ ВИСОКА ДУХОВНІСТЬ

Одночасно я працюю із нервовою системою людини. Бо якщо вона дратівлива, гнівлива, живе з почуттям образи на всіх, це означає, що в її організмі спазмовано всі судини, а тому відбуваються застійні явища в жовчному міхурі, порушується робота серцево-судинної системи тощо. Тож першочергове завдання — досягнути глибокого розслаблення нервової системи. У цьому допомагають голкотерапія та точковий масаж. Після цих процедур зникають спазми в органах і системах, відновлюється плин енергетики, нормалізується крово- і лімфообіг. Звичайно, не обходиться і без психотерапії. Інколи доводиться витратити багато часу, щоб переконати людину в потребі перестати ображатися на весь світ і заради благополуччя своїх близьких, і заради свого здоров’я.

ЖИТТЄВА ЕНЕРГІЯ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ В НИРКАХ

Швидке постаріння організму може бути пов’язане і з порушенням роботи нирок (сьогодні це також трапляється досить часто). Адже саме в нирках зберігається дана нам під час народження життєва енергія — чі. Якщо нирки хворіють, вона виснажується, а тому людина укорочує своє життя. Ще один приклад із практики. На прийом до мене прийшла дівчинка-студентка зі скаргами на повну втрату сил та періодичне підвищення температури тіла до 40°С. Офіційна медицина не змогла виявити причину цього та встановити діагноз. Біорезонансне обстеження показало, що в дівчини погано функціонують нирки. Я сказала про це пацієнтці і звернула увагу на її одяг: джинси доходили лише до середини стегон, а куртка ледь прикривала поперек. Таким чином, ділянка нирок постійно потерпала від переохолодження. Крім того, в пупок дівчини було вставлено срібне кільце. На жаль, модниці не усвідомлюють, що всілякі проколи та прикрашання тіла зумовлюють порушення плину енергії з усіма негативними наслідками. Знову ж таки за допомогою голкотерапії, гомеопатії, а також  приладу «тибетська аура» для відновленя енергетики в черевній порожнині нам вдалося вилікувати пацієнтку від запальних процесів у сечостатевій системі. Крім того, дівчина усвідомила, що потрібно остерігатися переохолодження та знущань над своїм тілом. Сьогодні її здоров’ю нічого не загрожує.

ШКІРНІ ПРОБЛЕМИ СВІДЧАТЬ ПРО ВНУТРІШНІ НЕГАРАЗДИ

Проблеми зі шкірою: екземи, нейродерміти, псоріаз тощо, також свідчать про внутрішні збої в роботі організму. Це означає, що очисна і видільна системи (печінка, нирки, кишечник) працюють незадовільно й шкіра мусить брати на себе їх функції — виводити токсини та шлаки. Це і спричинює її хвороби. Я в цьому неодноразово переконувалася. Розповім про такий випадок. До мене звернулася мама 2-річної дитини, тіло якої протягом тривалого часу було вкрите рясними висипаннями. Дерматолог призначив хлопчику хімічні препарати потужної дії. Але мама, прочитавши в анотації до цих медикаментів інформацію про їх шкідливу побічну дію, не відважилася піддавати дитину такому ризику. Вона вчинила розумно. Бо після відрегулювання роботи печінки та нервової системи дитини висипання зникли.

РЕЦЕПТИ ПОДОВЖЕННЯ МОЛОДОСТІ ВІД ВАЛЕНТИНИ КОШОВОЇ

Зважаючи на все сказане вище, я хочу закликати всіх, хто прагне бути завжди молодим, здоровим і життєрадісним: невтомно працюйте над собою. А саме: уникайте негативних думок і емоцій, зосереджуйтеся на позитиві, будьте доброзичливими й оптимістичними. Бережіть своє здоров’я. Не шкодуйте часу, щоб хоча б раз на рік відвідати лікаря, зробити діагностику внутрішніх органів і в разі потреби відкорегувати їх роботу. Намагайтеся вести здоровий спосіб життя: достатньо рухатися, вживати здорові харчі, а також час від часу очищати свій організм. Сподіваюся, що в цьому вам допоможуть наступні поради. Для очищення і оздоровлення нирок постійно вживайте в їжу петрушку. Позбутися шлаків та запальних процесів у цьому органі допоможе витяжка з коріння петрушки. Вона готується так. Корінці скласти в каструлю і залити водою, щоб вона ледь покривала їх, поставити в духовку на 4—5 годин, після цього  процідити.  Приймати  по 1 ч. л. тричі на день. Курс лікування — 1 місяць. До речі, витяжка петрушки дуже ефективна в разі лікування гаймориту. Для цього потрібно за допомогою шприца (без голки) вводити в кожну ніздрю по 2—5 мл цієї рідини. Для поліпшення роботи шлунка, від якого залежить колір обличчя людини, потрібно через півгодини після їди покласти на язик дрібочку солі, повністю розсмоктати і проковтнути. Це поліпшить ферментативну функцію цього органа. Для поліпшення ферментативної функції шлунка потрібно взяти в рот гілочку кропу або листочок щавлю і довго жувати в роті, після цього ковтнути. Це варто робити кілька разів на день. Для очищення нирок та суглобів від солей скористайтесь таким рецептом: 350 г коріння соняшнику залити 1 л води, кип’ятити на слабкому вогні протягом 10 хв. Пити по 0,5 склянки до їди протягом 2 днів. Курс повторити кілька разів з інтервалом 2 тижні. Щоб звільнити організм від шлакових відкладень у вигляді камінців, вживайте перед їдою морську капусту — по кілька чайних ложок. Один раз на квартал проводьте очищення печінки та усього травного тракту за допомогою сліпого зондування. Це можна зробити в поліклініці або в домашніх умовах. Розповім про простий, але ефективний метод. 25 г сірчанокислої магнезії (продається в аптеках) розчинити в 0,5 л води, випити зранку натще. 15 хв походити, 15 хв полежати на спині, поклавши грілку на ділянку печінки. Через 0,5 години з’їсти щось легке, приміром, рідку рисову кашу. Ще один трішки складніший спосіб. Випити зранку натще магнезію або сорбіт (продається в аптеках), полежати півгодини на спині, поклавши на ділянку печінки грілку, після цього випити 300 мл маслинової або соняшникової (але не кукурудзяної) олії та 300 мл лимонного  соку, але не відразу, а по 1 ст. л. через кожні 15 хв. Під час цієї процедури слід дихати животом, щоб за допомогою діафрагми масажувати внутрішні органи, що сприятиме їх ліпшому очищенню. Наступний рецепт сприяє очищенню всіх видільних систем організму. До 1 склянки кислого молока (не магазинного, а купленого на базарі — домашнього) додати 1 ст. л. яблучного чи іншого фруктового оцту та 1 ч. л. меду. Випити через 30 хв після їди. Можна цим напоєм замінити протягом одного дня їжу, вживаючи його до 10 склянок. Сприяють очищенню травного тракту квашені овочі, вони мають бути постійно в харчовому раціоні. Східні лікарі стверджують, що гострий червоний перець, топлене масло та мед поліпшують зовнішній вигляд та подовжують життя. Тому їх потрібно додавати до страв.