ГЕМОРОЙ ЛІКУЄТЬСЯ ТОЧКОВИМ МАСАЖЕМ

Поділитися:
ГЕМОРОЙ ЛІКУЄТЬСЯ ТОЧКОВИМ МАСАЖЕМ

Геморой піддається лікуванню точковим масажем, упевнений японський фахівець у цій сфері діяльності Й. Цуцумі. Згідно з його припущеннями, кожному третьому жителю Японії потрібне ефективне лікування геморою. Але в зв’язку з тим, що багато хто соромиться звернутися до лікаря й не видає своїх страждань, Й. Цуцумі пропонує невеликий акупунктурний комплекс для самостійного застосування.
Захворювання це потребує від людини відмовитися від гострої їжі, деяких інших продуктів, вживання яких може спричинити закреп, а також на час чи повністю — від алкоголю. Слід суворо дотримуватися особистої гігієни, Зігрівайте ноги й усе, що нижче пояса. Природно, що, наприклад, для вагітних виконання перелічених правил — це аксіома. А аксіома, як відомо, не потребує доказів.

Вправа 1

Потрібно протягом трьох хвилин ретельно масажувати великі пальці обох рук.

Вправа 2

Роззуйтеся, зніміть шкарпетки й подушечкою великого пальця руки натискайте на точку біля основи нігтя мізинця ноги. Для кожної ноги таке подразнення (натиснення) акупунктурної точки слід виконати по 10 разів.

Вправа 3

Просте, але ефективне лікування геморою — це метод «стояння на одній нозі». Його виконують, стоячи на ногах, і полягає він у перенесенні маси свого тіла з однієї ноги на іншу. Перенісши всю свою масу тіла на одну ногу, слід залишатися в такому положенні деякий час. Потім треба перенести масу тіла на іншу ногу. У процесі виконання цих вправ відбувається напруження м’язів попереку й сідничних. А це поліпшує кровообіг у тазу.
Й. Цуцумі вважає, що третю вправу зручно виконувати, стоячи в якихось чергах чи під час поїздок у громадському транспорті. З іншого боку — можна й удома кілька хвилин приділити цій методиці й дивитися телевізор стоячи, а не лежачи на своєму улюбленому дивані.