«ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ» ТОНКОЇ КИШКИ

Поділитися:
«ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ» ТОНКОЇ КИШКИ

Допоможе схуднути й оздоровить увесь організм

Як відомо, дуже важливу роль у повноцінному житті людини відіграє кишечник. Він бере участь у травленні, всмоктує з їжі корисні речовини, які так потрібні нашому організмові для нормального функціонування й відновлення. Сьогодні, на жаль, спосіб харчування сучасної людини є не завжди правильним. До нашого щоденного раціону входить багато рафінованих та штучних продуктів, до того ж їхнє поєднання зазвичай не є сумісним, що зумовлює погане травлення. Це своєю чергою призводить до того, що непереварені залишки їжі залишаються в кишечнику у вигляді калових відкладень і гниють, а продукти їхнього розпаду потрапляють у кров і поширюються по всьому організму.
Як показують дослідження, більшість людей носить у собі кілограми цих відходів, які поступово отруюють організм. Як наслідок, настає загальна втома, відчуття нездужання, знижується імунітет, порушується робота всіх систем та органів тощо. Усе це призводить до раннього старіння. Ось чому так важливо хоча б раз на рік очищати кишечник. Це допоможе усунути причину багатьох захворювань, позбавить від неприємних симптомів, супутників забитого шлаками організму та посприяє схудненню.
В одному з квітневих номерів газети  вже було опубліковано рецепти очищення товстої кишки, сподіваємося, вони допомогли вам оздоровитися. Проте травний тракт не може вважатися повністю чистим, доки не буде проведене «генеральне прибирання» тонкої кишки, і травень, за календарем О.І. Єлисєєвої, який складено з урахуванням максимальної енергетичної активності органів, вважається найбільш придатним для цього періодом. Пропонуємо кілька способів очищення тонкої кишки.

За допомогою трав

Узяти по 20 г шишок вільхи, квіток ромашки й кореня солодки й 10 г кореня калгану, заварити 1 ст. л. суміші 1 склянкою окропу, настояти 40 хв. Випити теплий настій з медом після їди чи на ніч. Після тижневого прийому зробити 7-денну перерву й повторити курс, далі – знову перерва на тиждень і ще раз повторити.

За методом Уокера

Цей спосіб очищення передбачає щоденне вживання свіжовичавлених соків і дотримання дієти. Із поданих нижче варіантів можна вибрати суміш соків, яка буде найбільш прийнятною.
Варіант № 1: сік з моркви (280 мл) та шпинату (170 мл).
Варіант № 2: сік з моркви (280 мл), буряку (80 мл), огірків (80 мл).
Варіант № 3: тільки сік з моркви (500 мл).
Окрім соків, потрібно вживати продукти, які містять у собі багато харчових волокон, це фрукти, овочі, цільні крупи, виноград, інжир, буряки, сухофрукти, сливи, морква, білоголовкова капуста, проросла пшениця  тощо.
Завдяки тому, що така їжа чинить послаблювальний ефект, спостерігається очищення не тільки тонкої кишки, а й товстої.
Під час уживання свіжих фруктів, овочів і соків може спостерігатися здуття живота, а також надмірне газоутворення. У цьому разі потрібно замінити свіжі овочі на тушковані й зменшити вміст у раціоні фруктів.

За допомогою глауберової солі та голодування

Розчинити 1 ст. л. глауберової солі (можна придбати в аптеці) в склянці води й випити рано-вранці натще. Важливо, щоб напій був теплим, холодний пити не можна. Через деякий час мають виникнути позови до дефекації. Така процедура сприяє очищенню тонкої кишки від шлаків. З організму назовні виводиться близько 4 л калових мас та різних нечистот. Це може зумовити зневоднення організму.
Аби цьому запобігти, слід уживати суміш соків, вичавлених із 2 лимонів, 4 грейпфрутів та 3 апельсинів. Об’єм свіжовичавленого соку має дорівнювати 2 л, тому фрукти потрібно брати досить великих розмірів. Можна розвести сік, довівши до 2 л,  водою. Починати пити сік  потрібно через 30 хв після прийому проносного й далі - кожні 20 хв. Крім нього, вживати й пити нічого не слід. На ніч треба зробити  дволітрову клізму з додаванням соку лимона.

За аюрведою

Подрібнити за допомогою млинка для кави лляне насіння (300 г), пшеничні висівки (500 г), гвоздику (25 г), кмин чи фенхель (100 г), мускатний горіх (20 г), корінь лепехи (20 г), шишки хмелю (50 г), гарбузове насіння (100 г), насіння соняшнику (200 г), суцвіття пижма (20 г), насіння маку (50 г), корінь солодки (50 г), сенну (50 г), морську капусту (100 г). Усі подрібнені компоненти змішати з медом - має вийти кашкоподібна маса. Приймати по 1 ч. л. 2-3 рази на день, запиваючи свіжим грейпфрутовим соком. Починати курс потрібно після Молодика. Під час очищення з раціону слід вилучити м’ясо, випічку з пшеничного борошна, дріжджі, білоголовкову капусту, бобові, рибу, цукор, фісташки, яйця, йогурти, каву, маргарин, апельсини, картоплю, кетчупи, мандарини, шоколад і какао.
Завдяки такому методу очищається не тільки кишечник, а й кров. Крім того, налаштовується на правильну роботу вся травна система.
Увага! Хоч який би засіб очищення  ви застосовували, слід пам’ятати, що в разі неправильного харчування всі ваші старання буде зведено нанівець. Тому важливо дотримуватися здорового харчування, не переїдати й час від часу проводити профілактичне очищення кишечнику.

Підготувала Алла ГРІШИЛО.