ГЛИНЯНИЙ ВІДБИТОК ДОПОМОЖЕ КЛІТИНАМ ОЗДОРОВИТИСЯ

Поділитися:
ГЛИНЯНИЙ ВІДБИТОК ДОПОМОЖЕ КЛІТИНАМ ОЗДОРОВИТИСЯ

НА ДОЛОНІ – ВСЕ НАШЕ ЖИТТЯ

Добре відомо, що долоня людини відображає все її життя, весь її внутрішній стан здоров’я. Якщо людина зламала ногу, то це вже за три дні відіб’ється на долоні.
Просте стулення долонь перед грудьми, де розміщується центральна серцева точка, вже має цілющий ефект. В Індії так вітаються (намасте).
Корейська методика лікування су-джок також передбачає вплив на певні точки долоні, який рефлекторно передається на внутрішні органи. Долоню образно можна назвати дзеркалом людини. На жаль, найчастіше долоня зазнає тільки грубого впливу від праці.
Я спробував м’яко й цілісно впливати на акупунктурні точки долоні за допомогою активної глини. На глині з сіллю ми робимо глибокі, чіткі відбитки обох долонь, які фіксуються за допомогою випалювання. Коли будуть готові відбитки, їх можна використовувати в лікувальних цілях.

ЯК ЗРОБИТИ ВІДБИТКИ

Розведену глину змішують із великозернистою кам’яною сіллю в співвідношенні 9:1. Сіль робить глину міцнішою, і сама сіль теж благотворно впливає на людину. Масу довго вимішують до стану тугого тіста, з якого формують дві кульки. Кожна кулька за розміром – як два ваші кулаки.
Руки змастити соняшниковою олією, щоб не прилипла глина. Покласти кульки на стіл і зверху, повільно, чітко вертикально, не рухаючись, натискати на обидві кульки долонями. Усі пальці з’єднані, великий теж притиснутий до них. Натискати треба прямою рукою, не згинаючи її в лікті, всією вагою тіла, доти, доки долоня не заглибиться в глину. Втиснути долоні до верхньої межі пальців, надто глибоко не треба – потім буде складно користуватися.
Так само повільно й вертикально піднімати руки. Якщо утворяться затягування або нерівності – обережно їх замастити.
Відбитки покласти на сонці висихати. Вони повинні висохнути максимально добре: якщо в глині залишиться волога, то під час випалювання вона розтріскається. Прогріти в духовці за найменшої температури впродовж 20 хвилин, а потім уже за максимальної.

ГЛИНА ЗРОБИТЬ СОН ЦІЛЮЩИМ

Коли глина була сирою, вона увібрала не тільки форму й лінії вашої руки, а й наголовніше – вашу енергетику. Вогонь це все зафіксував назавжди. Тому своїми відбитками не можна давати користуватися іншій людині. Це дуже особиста річ.
Увечері, після роботи ви можете поставити відбитки на розсіювач полум’я або сковорідку й прогріти їх. Зручно сівши за столом, треба покласти долоні на свої відбитки й, заплющивши очі, повільно й глибоко подихати 2-3 хвилини. Якщо спочатку внутрішнє тло за закритих очей – темне, то вже після цієї процедури воно стане світлим, кольоровим.
Процедуру можна робити 2-3 рази на день, але, найголовніше, налаштувати організм перед сном. Якщо людина засинає у світлому тлі й у гарному настрої, то й сон вийде цілющим.
Нагріта глина стає активною, вона інтенсивно віддає своє тепло, на яке наклалася ваша енергетика й інформація.
Можна зробити відбитки й для ніг, особливо це корисно людям похилого віку. Вплив буде глибшим. Застосовувати їх варто одночасно.
Дуже важливо, щоб нагріта глина не обпалила шкіру. Якщо відбитки занадто гарячі, на них під долоні можна покласти тканину, поки вони трохи охолонуть.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГЛИНУ

Часто великі тварини в природному середовищі лижуть землю в певних місцях. Учені встановили, що в цих місцях на поверхню виходять шари глини із сіллю.
Нагріта, активна глина «вирівнює» біополе людини – у цьому її сила й міць. Вона, як комп’ютерна томографія, пронизує весь організм і зцілює його. Легко пригадати цілющу силу української печі.
Механізм цілющої дії глини полягає в тому, що електромагнітні випромінювання глини дуже точно збігаються із хвилями коливань здорових клітин організму. Це характеризує глину як універсальний і нешкідливий засіб для лікування різних захворювань організму людини. «Людину створено з глини».
Тому активна глина посилює, вирівнює, резонує здорові клітини й бореться із хворими, спонукає їх бути здоровими. Таким чином, збільшується й очищується вся аура людини.
На запитання, чи допомагає глинолікування, як самостійне лікування, за онкозахворювань – відповідь: ні (однозначно), а як додаткове, безумовно, так! Змінені клітини дуже сильні й підступні, не можна задавнювати це захворювання!
Після сеансу прогрівання глиною раджу зробити зарядку до приємної втоми.
Відбитки краще зберігати загорненими в харчову, алюмінієву фольгу під своїм ліжком.

Володимир БОЛСУН,
лікар-невропатолог.