ГОРОСКОП ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 2015 РІК

Поділитися:
ГОРОСКОП ДЛЯ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 2015 РІК

Минає 2014 рік – рік, який приніс нам, українцям, та нашій країні багато доленосних змін. Подеколи вони були радісними й уселяли надію, часом - болісно ранили серце й душу. Цей рік  назавжди закарбується в пам’яті нашої нації й передаватиметься генетично наступним поколінням - як час початку Відродження України.
За східним гороскопом, 2015-й – це рік Дерев’яної Зеленої (за деякими джерелами – Синьої) Кози, чи Вівці.
Більшість астрологів пророкують, що він буде набагато ліпшим за попередній і що процеси, які тривали останні кілька років та привносили хаос у наше життя, нарешті завершаться. У 2015-му нас чекає багато змін і, на щастя, у своїй більшості вони будуть позитивними. Для України ж – це час залиття фундаменту, на якому в подальшому вибудується стабільне суспільство.
Це рік несподіванок, приємних і не дуже приємних сюрпризів для представників усіх знаків Зодіаку. Проте головне -  за будь-якої ситуації не впадати у відчай і намагатися бути оптимістом. Адже прогнози прогнозами, а свою долю ми творимо своїми думками та вчинками.


Овен. Для невгамовних представників цього знака рік Кози буде в цілому вдалим. Зірки нададуть Овнам чудові можливості для роботи над собою, що допоможе їм стати менш конфліктними, більш розкутими, позбутися страхів та комплексів. Якщо є бажання відкрити власну справу, то ліпше це спланувати на кінець року. Значні покупки чи вкладання грошей Овнам у рік Кози не рекомендується робити.
Самотнім представникам цього знака зірки пророкують у березні-травні несподівану закоханість. Сімейному кораблю одружених Овнів можуть загрожувати підводні рифи, й, аби їх благополучно обійти, слід бути уважними до своєї другої половинки й утриматися від необдуманих рішень.
Самопочуття Овнів порівняно з минулим роком значно поліпшиться. І все це завдяки тому, що вони нарешті навчаться відпочивати. Однак неприємностей зі здоров’ям їм все одно не уникнути, зокрема восени багатьох Овнів може почати турбувати біль у суглобах, а ближче до кінця року ймовірні захворювання легень чи бронхів.

Телець. Народжених під цим знаком у рік Кози чекає успіх абсолютно в усіх сферах життя. Головне  - докласти максимум зусиль і бути зібраним та зосередженим. Також потрібно уважно ставитися до пропозицій: одна з них може стати чудовим шансом на шляху досягнення успіху. Якщо цим не скористатися, доведеться довго чекати наступного подарунка долі.
Що стосується кохання, то вже перша половина 2015 може порадувати самотніх Тельців знайомством. Проте слід бути обачним і не втрачати голову, бо предмет закоханості може виявитися банальним аферистом чи аферисткою. Тим Тельцям, які вже перебувають у шлюбі, в цьому році ні про що не варто турбуватися. У їхніх сім’ях пануватиме повне взаєморозуміння та ідилія.
Оскільки рік Кози пов’язаний із безліччю подій і змін у житті Тельців, то це просто не може не позначитися на їхньому здоров’ї. Тому зірки радять берегти нерви й знаходити час для відпочинку та медитації: це допоможе тримати свої емоції під контролем.
Крім того, рік Кози для Тельців - просто ідеальний час, щоб позбутися шкідливих звичок. Також варто особливу увагу звернути на своє харчування: воно має бути не тільки збалансованим, а й дієтичним та містити багато кальцієвмісних продуктів, - інакше ймовірні проблеми з кістками та суглобами.

Близнюки. У рік Кози всі кращі риси характеру та таланти представників цього знака проявляться якнайліпше. Особливо сприятиме цей рік Близнюкам, чия робота пов’язана з мистецтвом. А представникам нетворчих професій зірки рекомендують довіритися своїй інтуїції й приділити увагу налагодженню близьких взаємин із потрібними людьми: цього року це може допомогти в кар’єрному зростанні набагато більше, ніж професійні навички.
Що стосується кохання, то тут у Близнюків можуть бути як сльози радості, так і сльози розчарування. У рік Синьої Дерев’яної Кози саме любов відіграватиме для них найважливішу роль. Зокрема, на початку року Близнюки можуть так глибоко закохатися, що через це зовсім закинути всі свої справи. Якщо ж у першій половині року представники цього знака докладуть достатньо зусиль для побудови стабільних взаємин, то восени в них може з’явитися затишне сімейне гніздечко.
Для сімейних Близнюків цей період буде зовсім не простим, їхні почуття до коханої людини  випробовуватимуться на міцність. Зірки застерігають від необдуманих вчинків: роман, який може виникнути на стороні, довго триватиме, а сім’ю може зруйнувати.
На здоров’я Близнюкам у рік Кози скаржитися не доведеться. Однак слід подвоїти, а то й потроїти свою увагу під час керування автомобілем. Також потрібно ввести до свого раціону калієвмісні продукти, аби уникнути серйозних проблем, пов’язаних із роботою серця.

Рак. Для представників цього знака рік Кози буде непростим. Зима та весна для Раків – це період закладання й акумулювання енергії на майбутнє. Що плідніше вони попрацюють у цей період, то вищим буде злет у липні.
У рік Кози всі зусилля самотніх Раків будуть спрямовані на пошуки своєї другої половинки. Така зустріч цілком імовірна в березні-квітні. Сімейні ж Раки, незважаючи на деякі проблеми зі своїми коханими, почуватимуться в рік Кози цілком щасливими.
Що стосується здоров’я, то найбільш уразливими в Раків будуть печінка й ноги. Щоб підтримати організм, їм слід зайнятися спортом, пройти  курс масажу, також не варто забувати про відпочинок. Молитви, медитація, йога й оптимізм - ось головні цілителі Раків у 2015 році.

Лев. Рік Дерев’яної Кози приготував для Левів безліч приємних сюрпризів. Зірки радять народженим під цим знаком завершити всі значущі справи, проекти й розрахуватися за всіма кредитними  та борговими зобов’язаннями до серпня - саме з січня по серпень Леви закладатимуть основу свого благополуччя на найближче майбутнє.
У рік Кози в самотніх представників цього знака є високі шанси зустріти свою другу половинку. Зірки радять придивитися уважніше до найближчого оточення.
Сімейні ж Леви мають остерігатися періоду осені – ймовірне знайомство з людиною, через яку вони можуть цілком втратити голову. Однак до кінця року цей роман зійде нанівець і Леви повернуться до своєї родини.
Самопочуття представників цього знака у 2015 рік обіцяє бути чудовим, але за умови, що вони  уважно ставитимуться до свого організму. Проте в першу половину року Левам слід поберегти свою нервову систему, інакше можуть виникнути депресія та безсоння. А в другу – слід остерігатися травм. Для загального оздоровлення зірки рекомендують відвідувати басейн і робити ранкові та вечірні пробіжки.

Діва. Народжені під цим знаком у 2015 році будуть схильні до радості, оптимізму, терпимості, співчуття й позитивного мислення. Нові можливості можуть очікувати їх у сфері освіти, зокрема, влітку. Відмовлятися від такого шансу не варто.
У першій  половині 2015-го Діви відкриють у собі справжній океан романтичності, що змінить на ліпше їхні стосунки з коханими. У другу половину року очікується перегляд сімейних цінностей -  тут Дівам знадобиться неабияке терпіння й уміння залагоджувати конфлікти.
Самотні представники цього знака в травні можуть захопитися людиною з іншої країни та іншого віросповідання.
Здоров’я  в Дів цього року буде пов’язане зі змінами в їхньому житті. Напружені стосунки з близькими та інтриги на роботі можуть спровокувати розлад травлення й загострення виразкової хвороби. Тож слід намагатися не переобтяжувати нервову систему, займатися йогою та відвідувати різноманітні психологічні тренінги.

Терези. Рік Кози для народжених під цим знаком буде наповнений натхненням, завдяки чому навіть найскладніші проблеми вони зможуть легко розв’язувати. Проте слід бути обережними, приймаючи рішення, пов’язані з фінансовими питаннями.
Зірки радять Терезам утриматися від серйозних конфліктів із коханою людиною. Особливо слід контролювати свій емоційний стан під час сонячних та місячних затемнень.
Самотні представники цього знака протягом року  перебуватимуть в активному пошуку своєї другої половинки. І доля піде їм назустріч. Доленосна ж зустріч для Терезів імовірна ближче до кінця літа чи восени.
Зі здоров’ям  не буде серйозних проблем. Однак існує ймовірність, що вони дуже багато часу віддаватимуть роботі, забуваючи про відпочинок, що може зумовити зниження імунітету.

Скорпіон. Рік Кози для людей, народжених під цим знаком, можна розділити на дві частина. Перша – це завершення старого, яке, на жаль, не обійдеться без страждань і боротьби. А друга - початок нового, що виведе Скорпіонів на вищий рівень розвитку. Зірки радять їм менше нарікати на лиху долю та невезіння, адже джерело невдач не зовні, а всередині.
Шлюб Скорпіонів буде перевірятися на міцність, почуття - на глибину. Однак у другому півріччі всі конфлікти  вичерпаються й народжені під цим знаком відчують таку увагу з боку протилежної статті, про яку навіть і не мріяли. Восени існує велика ймовірність укладання щасливого шлюбу.
Потужна внутрішня енергетика Скорпіонів буде їм порятунком у складному 2015 році. Їхньому імунітету та здатності швидко відновлюватися можна лише позаздрити. Тим не менш, постійні стреси можуть зумовити в них поганий апетит, безсоння й головний біль.

Стрілець. Народжених під цим знаком чекає чудовий час. Вони зможуть не тільки розв’язати всі фінансові проблеми, а й вдало вкласти зароблені кошти. Стрільцям, які перебувають у пошуку роботи, зірки пророкують успіх у цій справі у  квітні-травні. Цей само період сприятливий і для зміни місця роботи чи сфери діяльності.
В особистому житті в Стрільців  пануватиме гармонія. Одружені представники цього знака стануть більше часу проводити в колі сім’ї. Деякі пари відкриють для себе спільні захоплення, що позитивно вплине на їхні стосунки.
У самотніх Стрільців може виникнути пристрасний роман у період з березня по липень. Але тут зірки нагадують про обережність, оскільки кохана людина може виявитися не зовсім чесною з вами.
Щодо здоров’я,  існує серйозна небезпека  важкого харчового отруєння. Також варто особливу увагу звернути й на стан свого скелета: існує ризик запалення суглобів і кісткової системи.

Козеріг. Рік Синьої Дерев’яної Кози для представників цього знака буде не дуже легким. Їм доведеться багато працювати, зокрема й над собою. Будь-які фінансові операції цього року можуть як принести величезний прибуток, так і спустошити кишені. Особливу обережність слід проявляти під час оформлення кредитів і позик.
У сімейному житті Козероги стикнуться з нагальністю стримувати заради коханої людини  властиву їм впертість і категоричність. Деякі пари можуть не витримати випробувань. Однак у 2015-му Козероги не залишаться самотніми, адже саме зараз вони готові до серйозних стосунків, усвідомивши всі свої минулі помилки. Деякі Козероги можуть виявити, що споріднена їм душа давно перебуває поруч, можливо, їх пов’язує багаторічна дружба чи вони живуть по сусідству.
Козероги матимуть задовільний запас життєвої сили. І якщо достатньо перебуватимуть на свіжому повітрі, займатимуться спором, уникатимуть стресів та вживатимуть здорову їжу, - то все в них складеться добре.

Водолій. Рік Кози буде досить успішним і продуктивним для представників цього знака. І якщо вони наполегливо працювали, то в 2015-му нарешті зможуть отримати те, до чого прагнули. Однак Водолії змушені будуть пройти деяку трансформацію у своїх поглядах.
В особистій сфері зорі пророкують самотнім Водоліям навесні чи  на початку осені доленосну зустріч. Одружених представників цього знака очікують гармонійні стосунки.
Що стосується здоров’я, то через ослаблення вегетативно-нервової системи Водолії можуть страждати від безсоння. Допоможуть із цим упоратися заспокійливі трав’яні чаї та ванни. Восени багатьом представникам цього знака буде важко впоратися з втомою, ймовірні й різкі перепади артеріального тиску. Аби цього уникнути, слід налагодити режим харчування.

Риби. Представників цього знака чекає непростий рік. Він підніме бурю почуттів та емоцій в їхній затишній гавані, й Рибам захочеться реальних змін. Цього року в них з’являться просто ідеальні можливості для кар’єрного ривка, зокрема у вересні.
В особистій сфері сімейних Риб очікує другий медовий місяць. Самотні ж представники цього знака мають знати, що 2015 рік - це найсприятливіший період для того, щоб пов’язати своє життя сімейними узами.
У першій половині року Рибам варто більше часу приділяти профілактиці. Особливо вразливими будуть серце, кістки й зуби. Треба також остерігатися  вірусних інфекцій.

Підготувала Алла ГРІШИЛО.