ГРИБ КОПРІНУС - НАДІЙНИЙ ЗАСІБ ВІД ПИЯЦТВА

Поділитися:
ГРИБ КОПРІНУС - НАДІЙНИЙ ЗАСІБ ВІД ПИЯЦТВА

У середньому 12 літрів спирту на душу населення споживають українці за рік. Неофіційна статистика називає 20 л. Приреченою на вимирання  у світі вважають націю, яка вживає понад 8 л спирту на людину, – до таких Всесвітня організація охорони здоров’я, за статистикою, відносить населення Молдови, Уганди, Чехії, Угорщини, Росії та України. Адже щороку на облік стають близько 100 тис. громадян нашої країни, які страждають від алкоголізму, що забирає  життя у понад 40 тисяч українців на рік. Найбільш поширеними причинами смерті від пияцтва спеціалісти називають алкогольні отруєння, серцеві напади та нещасні випадки (в тому числі самогубства).
Аби у вашому домі не оселилася така біда, як алкоголізм (чоловічий чи жіночий), треба діяти негайно! Екстрену допомогу слід просити у справжніх професіоналів, які шукають і практикують альтернативні, не медикаментозні, засоби лікування.

Коли сама природа проти алкоголізму

«Гнойовики, чи копрінуси, природа ніби створила для лікування пияцтва, – розповідає керівник Київського центру фунготерапії, біорегуляції та аюрведи Сергій Ходун. – Вони росли задовго до того, як людина навчилася отримувати етиловий спирт. І тим більше до того, як його почали приймати всередину.
Слов’яни розгадали секрет цих грибів і навчилися їх використовувати для лікування надміру ласих до хмільного зілля: чи то медовухи, чи наливочки, чи настоянки... У Московії, де пияцтво процвітало й тоді, є навіть письмовий наказ царя Олексія своєму кухареві: «Годувати конюшого Савку тільки грибами поганими, щоб від пиття зілля черево зводило, й також віднадити його від сороміцького заняття». А в минулому столітті годі було знайти жінку, котра б не знала, як приборкати алкоголіків за допомогою гнойовиків.
Ці гриби ростуть біля тополь, осик, верб і пеньків листяних дерев. Також на гнойових і компостних купах та інших місцях з багатими ґрунтами, в теплицях і на овочевих грядках. Їх збирають із середини літа до жовтня. У п’ятдесяті роки з гнойовика робили ліки від пияцтва.
«Діяли безвідмовно. Отруїтися до смерті  цим грибом навіть за бажання не вийде, – каже лікар. – Гнойовиків є 4 види, і всі їстівні. Після та під час вживання їх у їжу будь-які спиртні напої спричиняють тимчасове отруєння. Підвищується артеріальний тиск, частішає серцебиття. З’являються пронос, блювання, запаморочення. «Скаче» температура, людина пітніє. Може навіть втратити орієнтацію. За кілька годин усі ці симптоми безслідно зникають. Але повертаються, якщо протягом двох-трьох днів знову випити спиртне».
Гриб містить тетраетил – речовину, що окислює спирт в організмі. Найбільше його в сірому гнойовику. Він солодкуватий, має довгу ніжку до 20 см й сіру шапинку з бурими блискучими лусочками, які згодом зникають. Росте скупченнями на пасовиськах, на вигонах, у садах і городах. 
Учені-мікологи розробили препарат для лікування пияцтва на основі гриба - копрінуса коматуса, або білого гнойовика. Росте на городах, пасовиськах, смітниках біля будинків, в парках. На гною з’являється біле яйце. З нього виростає дуже великий кошлатий неохайний гриб на довгій ніжці з кільцем, схожий на дзвіночок. Поки молодий і не почорніє, має гарний смак. Діє набагато м’якше, ніж інші види. Він не спричиняє такої реакції, як сірий. Немає нестримного блювання, лише іноді нудить. Але потихеньку виробляється відраза до спиртного.
«Можна потай підсипати препарат питущій людині в їжу вранці, - говорить Сергій Ходун , - і робити це слід щонайменше три місяці. Уже до кінця другого місяця пияки починають вживати алкоголь удвічі менше, бо організм не хоче провокувати себе».
Крім того, препарат копрінус абсолютно безпечний, підтверджують експерти. Не зумовлює отруєння та алергійних реакцій. Його перевіряють на радіонукліди. Учені дослідили його дію: 60% мишей, привчених до спирту, в кінці курсу перейшли на нормальне харчування, стали їсти звичайне зерно, а не вимочене в спирті.
«У кожної людини негативний рефлекс на алкоголь розвивається індивідуально – від одного до чотирьох місяців, – каже Сергій Володимирович. – Якщо протягом лікування вона перестає вживати алкоголь, капсули копрінуса не слід давати. Якщо ж знову почне пити – відновити прийом ліків». Сергій Ходун розповів, що копрінуси приймають у випадку, якщо людина п’є періодично, але дуже напивається. Тоді рекомендують 3-4-місячний курс лікування. Препарат дають в період вживання алкоголю по дві капсули двічі на день за 20 хвилин до їди.
У разі пивного алкоголізму рефлекс відрази до алкоголю виробляється ліпше. Є випадки, коли люди постійно пили пиво, а після лікування грибами щонайбільше - раз на тиждень. Таким дають так само 4 капсули на день. Більше тільки за призначенням лікаря. Можна розкривати капсулу й підсипати її вміст у їжу. Добре, коли вживати з грибним соусом чи зі спеціями з грибним смаком.

Диво природи, що допомогло багатьом українцям

Вінничанка, 50-річна Ганна М., почала підсипати синові копрінус, коли від нього пішла дружина через пияцтво. «Два роки тому він втратив роботу, потрапив під скорочення на роботі. Відтоді почалося. Через переживання став випивати, в сім’ї скандалив. Потім невістка не витримала. Забрала дітей і поїхала. Як я її тільки не вмовляла. Каже: «Ваш син – ви й терпіть!» Що робити, хапалася за кожну соломинку, щоб врятувати, витягнути сина. І кодувала, і лікувала в лікарні, вистачало ненадовго. Про гнойовик прочитала в газеті. Купила його препарат. Поїла сина грибом довго. Спочатку нічого не відбувалося, також пив. Але за півтора місяця помітила, що все частіше був удома. Як і випивав, то 2-3 рази на тиждень. І то: чарку вип’є – і все. Далі ще ліпше стало. Сказав: «Мамо, не тягне мене більше, не хочу». Дружину привіз, потім на роботу влаштувався. Але ми з невісткою також потихеньку поїли його грибом. За півроку став таким, як був. Хороший сім’янин, син. Я найщасливіша, бо все в моїх діточок добре й онуки поруч».
Катерина Б. з Донецька поїла препаратом копрінуса доньку й зятя. Каже, чула про ці гриби ще в юності. «Я тоді в селі жила, - розповіла жінка. - Одна бабуся, знахарка, відпоювала цим грибом пияків, до неї з усіх сусідніх сіл їх привозили. З роками забула це, поки не стикнулася з такою ж бідою. Ми вже з чоловіком від безвиході руки опускали. Навіть онуків від них забирали до себе, так вони пили. Як прочитала рекламу, відразу згадала про цей гриб. Дочка, бувало, прийде вранці після п’янки. Каже: «Мамо, мені так погано, але похмелятися не хочу». І лягала спати. Так поїла їх місяців три, поки не кинули обоє. Спочатку спостерігала, боялася, що зірвуться знову. Але він їм геть усю тягу відбив. Минуло близько півроку, як не п’ють. Все одно іноді потайки підливаю настій гриба їм у їжу».
Микола П. з Івано-Франківська рік не вживає спиртного.  Раніше 10 років разом із сином був на заробітках на півночі Росії. Там почав випивати. Аби вилікувати чоловіка від алкогольної залежності, дружина нишком почала підмішувала йому в їжу гриб копрінус.  «Останні років п’ять щодня пили дуже багато пива, – розповідає жінка. – Дня не минало, щоб не пили. Зараз таке пиво, що п’яніють, як від горілки. Син на мої скандали відповідав: «Мам, ми – не алкоголіки, це ж пиво, ми ним гріємося». Я сполошилася: що буде далі? Розмови не допомагали… Стала по родичах дзвонити. Тітка вже в літах сказала розшукати гриб гнойовик. Ним раніше лікували алкоголіків».
Жінка знайшла на базарі людей, які торгували гнойовиками. «Відварила, змолола на млинку для м’яса з вареною картоплею  чи капустою, посипала зеленню й ставлю на стіл після випивки. Вийшло все не відразу. Навіть було таке, що думала: «Не допоможе…» Результату видно не було. Але за два з половиною місяця мої все рідше й рідше стали випивати. Навіть питала: «Що, без пива сьогодні?» Раз, грішним ділом, сама купила, аби перевірити. А вони мовчки крутили носом», - розповідає.
Якщо у вашій родині з’явилася подібна проблема, з приводу застосування та придбання препаратів гриба копрінуса ви можете звернутися до Київського центру фунготерапії, біорегуляції та аюрведи, який є номінантом загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини», його відзначено медаллю та грамотою МОЗ України.
До того ж у Центрі застосовують принципово новий метод діагностики, який дає можливість відстежити етапи переходу від здоров’я до хвороби. Унікальний апаратно-програмний комплекс «Біотест» встановлює точний діагноз і виявляє індивідуальну схильність до серйозних захворювань, проводить ранню діагностику онкологічних хвороб. Допомагає виявити патологічну флору (глисти, віруси, бактерії, грибки) в усіх органах і тканинах з визначенням ступеня її впливу на компенсаторні можливості імунної системи. До речі, консультація лікаря - безкоштовна.
Крім того, за допомогою апаратури кожному пацієнтові в індивідуальному порядку можна підібрати препарати, які зміцнять і повернуть утрачене здоров’я та  максимально ефективно боротимуться з глистами, вірусами, бактеріями. Найшвидші результати отримують у дітей, які  буквально розквітають і перестають хворіти.

Підготувала Любов ПОЛЬОВА-САХАНДА.