ХВОРОМУ ХРЕБТУ ДОПОМОЖУТЬ ПШЕНИЧНІ КОМПРЕСИ

Поділитися:
ХВОРОМУ ХРЕБТУ ДОПОМОЖУТЬ ПШЕНИЧНІ КОМПРЕСИ

Порадьте, будь ласка,  як поліпшити стан,  зокрема зняти больовий синдром у разі   остеохондрозу поперекового, нижньогрудинного  відділу хребта, спондилохондрозу, протрузії  міжхребцевих дисків  тощо.
З повагою  Ліна Павлівна.
м. Гола Пристань.

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО.

За такого складного діагнозу неможливо дати якийсь дієвий  рецепт, не бачачи пацієнтку. Рекомендую  жінці скористатися деякими засобами, помічними  за подібних захворювань опорно-рухового апарату.  Пшеничний компрес.   Варити 1-2 кг пшениці  в 3 л води протягом 15-20 хв. Гаряче зерно висипати в лляний мішечок  розміром, як уражена остеохондрозом ділянка.  Прикласти на хворе місце й тримати до повного охолодження.  Ця процедура дуже ефективна для поліпшення кровообігу  в ділянці шиї, хребта, помічна  від болю в спині, незадавнених ниркових   хвороб, коли біль віддає в  поперек, гарно впливає на затверділі м’язи шиї  за шийного остеохондрозу.
За спондилохондрозу й багатьох інших проблем з   хребтом раджу скористатися відомим  і перевіреним засобом – аплікатором Ляпка. 
Під час цього  захворювання відкладаються солі в різних суглобах,  у  хребті, часто в його шийній частині.  Виведенню солей сприяє відвар петрушки та селери. Корені й зелень цих рослин (по 100 г) порізати, варити 10 хв в 0,5 л води. Туди ж вичавити сік 1 лимона й додати 2-3 ст. л. меду. Випити протягом дня невеликими порціями. Курс лікування –  близько місяця, потім  слід проконсультуватися з лікарем чи натуропатом.
Настоянка герані для знеболення (рецепт св. Гільдегарди).  У холодне червоне якісне  вино (2 л)   покласти мед (300 г), корінь імбиру (20 г),  корицю (100 г), гісоп  (50 г),   листя й стебла герані пахучої (100 г).  Варити на слабкому вогні 30 хв. Настояти  12 годин, процідити. Пити як аперитив  протягом 21 дня перед обідом по 20 мл і перед вечерею по 10 мл.  Цей засіб також помічний від кашлю, в разі запальних хвороб внутрішніх органів, нормалізує обмінні процеси в організмі.  Під час лікування бажано вживати тільки рослинну їжу, що сприятиме виведенню солей з організму, й остеохондроз відступить.
Крім того, кісткам і хребту  потрібен кальцій. Жінки у віці, особливо ті, хто народжував,  мають підвищену потребу в кальції. Натуропатична медицина рекомендує збільшити вживання кисломолочних продуктів (але не  молока). Також раджу для профілактики остеопорозу  зменшити вживання цукру, який  впливає на зменшення кісткової тканини. Ліпше замінити  його медом. Також корисно щодня випивати склянку морквяного соку,  який містить багато кальцію. Морква є  гарним профілактичним засобом від остеопорозу, ревматизму, вона позитивно впливає на паращитоподібні залози. Тож не зайвим буде частіше вводити в меню салат з моркви. Натерти на середній тертці 2  морквини, заправити соком  лимона й  маслиновою олією.  Можна додати родзинки для поліпшення обміну речовин.