ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ ПОЛІКУЄ ПАСТА ДЛЯ «СЕРДЕЧНИКІВ»

Поділитися:
ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ ПОЛІКУЄ ПАСТА ДЛЯ «СЕРДЕЧНИКІВ»

Мені 65 років. Хворію на ішемію серця, часто болить і ніби «шумить» голова, високий тиск. Багато разів лежала в лікарнях, але успішного результату це не дало.
З повагою Наталя Миколаївна.
смт Велика Лепетиха Херсонської обл.

Лист коментує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО.

Людям з ішемічною хворобою серця, міокардитом, іншими захворюваннями серцево-судинної системи корисно вживати по 1 ч. л. тричі на день суміші обніжків з гречаним медом (1:1). Запивати бажано чаєм з квітів глоду: 1 ч. л. квітів залити 200 мл окропу, настояти 10 хв.
Гарно діє на всю судинну систему настоянка квітів (бутонів) глоду. Квіти (100 г) подрібнити й перемішати в банці (пляшці) з медом (30 г), ваніллю та корицею (по 1 г), залити коньяком (700 мл). Усе гарно збовтати 24 рази й залишити настоюватися на 12 годин у темному місці. Потім процідити й приймати по 20 мл за 30 хв до їди тричі на день. Через 2-3 місяці лікування минає серцевий біль, перестає турбувати шум у голові і вухах, поліпшується пам’ять і менше набрякають ноги.
Також оздоровчу дію виявляє так звана паста для «сердечників»: взяти гречані висівки (можна змолоти гречані крупи), волоські горіхи (по 100 г). Перемішати усе з медом (100 г). Вживати в пісні дні (середа, п’ятниця) по 100 г суміші, запиваючи чаєм з буркуну лікарського (донника – рос.): 1 ч. л. трави заварити склянкою окропу. Суміш не лише чистить судини, а й допомагає в разі ендокринних захворювань. Якщо довго поститися на цій дієті, то можна позбутися навіть вузлів на щитоподібній залозі.