КАМІНЧИК У КАБЛУЧЦІ, ЯК АНТЕНА, МОЖЕ ПРИТЯГАТИ УСПІХ У СПРАВАХ І ПОЛІПШИТИ ЗДОРОВ'Я

Поділитися:
КАМІНЧИК У КАБЛУЧЦІ, ЯК АНТЕНА, МОЖЕ ПРИТЯГАТИ УСПІХ У СПРАВАХ І ПОЛІПШИТИ ЗДОРОВ'Я

Інколи в самому звичайному можна відкрити для себе щось велике й невідоме, в простих предметах віднайти ліки для душі і тіла. Про те корисне, що криється за красою коштовних камінців, їх значенні для людини у розмові з натуропатом, народною цілителькою Оленою СВІТКО.

ПОЗОЛОТИ РУЧКУ… ПРАВУ

- Олено Віталіївно, жінки здавна прикрашали себе, вставляючи у вуха сережки, вдягаючи на пальці персні тощо. Чи є якісь правила підбору прикрас, і перснів зокрема?
- Справді, є таке правило, за яким вважають, що права рука в нас, так би мовити, – це Сонце, а ліва - Місяць, і вся права половинка тіла людини – янь, а ліва – ін. Хоча півкулі головного мозку керують діяльністю нашого організму навпаки: права відповідає за ліву частину тіла, ліва півкуля – за праву. А от прикраси бажано носити відповідно: на правій, так би мовити, сонячній, золотій, руці - із золота, а – на лівій, білій, - із срібла. Те ж саме стосується й ніг – на правій, наприклад, можна носити золотий браслет, на лівій – срібний. І взагалі, персні можуть активізувати роботу наших пальчиків, таким чином корегуючи весь організм.
- Тобто від того, на який палець одягнуто перстень, може залежати, приміром, робота серця?
- І серця також. Річ у тім, що на кожний пальчик виходить певний меридіан: на мізинчик – серцевий, безіменний пальчик – це меридіан потрійного обігрівача. Він бере початок трішки вище від жовчного міхура, проходить через весь організм, і включає й регулює всю гормональну систему. Не випадково обручку носять саме на цьому пальці.
- Середній пальчик – це меридіан перикарда, або так званий сексуальний меридіан. На вказівний палець виходить меридіан селезінки й товстого кишечнику, тож не випадково саме з ним працюють спеціалісти з акупунктури за геморою у свого пацієнта.
- Великий палець – це меридіан голови. На ньому спроектовано гіпофіз, очі, волосся, ніс, зуби тощо. Коли в людини все гаразд, на запитання про справи вона піднімає вгору великий палець і каже: «Ось так!» Тож, вдягаючи каблучку на будь-який палець, ми впливаємо й на орган, меридіан якого проходить через нього.

ДОСТАТОК - ВІД МІЗИНЧИКА

- Скажіть, будь ласка, а чи має значення, якого кольору камінь у персні?
- Звичайно, адже ми - частина Всесвіту, як і планети, метал, камінці тощо, і перебуваємо в постійному взаємозв’язку Так, через великий палець проходить меридіан Венери, а під самим пальцем розташовано однойменний горбик, так званий горбик любові. Що він більший – то успішнішим буде особисте життя. Від великого пальця, вздовж і вниз від горбка, іде лінія життя, і якщо спостерігається від неї багато різних відгалужень, це означає, що людина дуже комунікабельна, товариська. Камінь, який бажано носити на великому пальці, має бути зеленим, а найбільшу силу він має в п’ятницю.
На вказівний палець, який називають ще пальцем учителя, виходить меридіан Юпітера. Якщо на цьому пальці носити, наприклад, каблучку з аметистом чи іншим каменем фіолетового кольору, то мудрість, яку символізує Юпітер, буде посилюватися, людина може досягти гарних успіхів у розумовій діяльності. Проте носити фіолетовий камінь найліпше в день Юпітера – четвер, прочитати щиру молитву.
Середній палець символізує Сатурн, він відповідає за наші кармічні зв’язки. Якщо від середнього пальця тягнеться лінія аж до низу долоні, вважають, що це знак долі. Про людину з такою лінією кажуть, що вона в кармі. Камінь Сатурна – чорного кольору (наприклад, чорний український топаз, або камінь правди)
і каблучка з таким каменем може нівелювати (корегувати) карму. Але носять її в суботу й не більш як 2 години, бо чорний камінь не лише знімає негатив, але й забирає енергію в людини.
Безіменний пальчик – це Сонце, потрійний обігрівач. Його день – неділя. Якщо на горбку під ним є якийсь особливий знак, приміром, рисунок з ліній, то це означає, що людина має певні здібності до якоїсь професії, пов’язаної з ручною роботою, чи талант до малювання, ліплення, вишивання тощо. Камені цього сонячного знака зазвичай червоні, оранжеві (рубіни, топази, корали), персні з ними на безіменному пальці посилюватимуть ці властивості людини.
Найменшенький палець – мізинчик, у нього знак Меркурія і день тижня – середа. Якщо горбик під мізинцем великий, то людина може досягти успіхів у бізнесі, великого достатку, тобто, цей пальчик можна сміливо назвати грошовитим. На мізинчику можна носити, особливо в середу, персні з кольоровими камінчиками, наприклад берил, топаз, яшму з різними вкрапленнями.
Посилюється дія каменів, якщо в золотій оправі їх носять на правій руці, а в перснях із срібла – на лівій.
- Олено Віталіївно, Ви говорили, що свята Гільдегарда серед своїх оздоровчих засобів використовувала камінці..
- Так, справді, коли вона була абатисою, своїм черницям рекомендувала вдягати на пальці персні з каменями, які, вважається, підсилюють планетарний вплив на людину. Камені - це прекрасне явище природи й водночас велика загадка. Але цікаво те, що не лише люди ними захоплювалися, не лише на картинах можна бачити панянок з перснями на руках. Наприклад, нещодавно я побувала у Франції, в місті, де було явлення Богородиці, й вона постала в перснях на кожному пальці, з них немов лилося небесне світло. Є такі ікони, де в Богородиці з пальчиків струменять красиві промінчики, вони йдуть від каменів і несуть велику позитивну енергію всім, хто біля них перебуває. Узагалі, камінь - це як антена, що може привернути певний потрібний планетарний вплив на людину, сприяючи успіху в бізнесі, поліпшенню здоров’я, гармонізації психічного стану тощо.
- Чи це означає, що кожний може на свій розсуд застосовувати камінці?
- Як прикрасу тимчасову – так, але з лікувальною метою камені використовувати можна лише під наглядом фахівця. Наприклад, сьогодні маленькій дитинці з епілептичним синдромом, яку привезли до мене на прийом, я підбирала камінь особисто для неї. Підійшов малюку агат із моєї колекції. Удома мама має покласти його в баночку з водою й давати цю водичку пити дитині, варити на ній кашку, супчики. Вода з агатом діє як гомеопатія, крім того, агат збагачує водичку та їжу різними мікроелементами. А потім, через місяць, приїдуть до мене на прийом знову, сподіваюся, результати оздоровлення будуть успішними.

Розмову вела
Любов ПОЛЬОВА-САХАНДА.