КІЛЬКА ПРАВИЛ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ БУТИ ЗДОРОВИМ

Поділитися:
КІЛЬКА ПРАВИЛ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ БУТИ ЗДОРОВИМ

Тему мого виступу на сторінках газети «Здоров’я і довголіття», як завжди, підказали мої пацієнти. Сьогодні мені хотілося б поговорити про те, від чого залежить одужання людини. Чому інколи хворий роками не може позбутися своєї недуги, що потрібно для того, щоб повністю вилікуватися чи принаймні нормалізувати свій стан здоров’я?

ЗАВЖДИ З’ЯСОВУЙТЕ ПРИЧИНИ НЕЗДУЖАННЯ

Перше, що потрібно зробити, — це провести обстеження свого організму. На можна лікувати відокремлено якийсь орган, не маючи уявлення про те, що робиться в інших системах, адже вони тісно між собою пов’язані. Дехто стверджує, що медичні обстеження недоступні для пересічної людини через дороговартісність, і тому взагалі оминає поліклініки. Але часто достатньо здати аналіз крові і сечі, щоб лікар міг зробити попередню оцінку здоров’я й у разі потреби спрямувати на спеціалізоване дообстеження — 1—2 процедури. Дізнатися про стан внутрішніх органів і систем можна і за допомогою сучасних технологій. Вважаю, що вони є дуже інформативними, допомагають докопатися до істини, віднайти справжню причину тих чи тих хвороб, а відтак призначити адекватне лікування. Інформаційні методи показують навіть найменші зміни в роботі органів і систем, які лабораторні аналізи, ультразвукова діагностика можуть ще не зафіксувати. Приміром, я у своїй лікарській практиці застосовую прилад біорезонансної терапії, який діагностує внутрішні органи і системи за їх частотним коливанням. У разі будь-яких порушень рівень коливань змінюється, що більше відхилення від норми, то глибше ураження. Також я користуюся камерою газорозрядної візуалізації Короткова (ГРВІ). За її допомогою можна побачити електромагнітне поле людини в цілому, і її внутрішніх систем зокрема. Якщо на його зображенні є розриви чи зміна кольору, це дає змогу лікарю зорієнтуватися, в якій саме ділянці організму криється причина порушень. Наведу приклад із практики. До мене прийшов чоловік зі скаргами на рясні шкірні висипання, які не лише неестетично виглядали, а й свербіли, боліли, словом, дошкуляли йому неприємними відчуттями. Шкіра передусім реагує на проблеми нервової системи та печінки. Тому я направила пацієнта зробити печінкові проби. Аналіз показав, що в цьому органі є серйозні проблеми. У більшості випадків така картина спостерігається в разі ураження гепатитом. Я запитала чоловіка, чи хворів він на нього. І почула заперечну відповідь. Але проведене мною обстеження пацієнта на приладі біорезонансної терапії підтверджувало мої припущення, прилад Короткова також вказував на цю патологію. Тому я наполягла, щоб пацієнт зробив спеціалізовані лабораторні аналізи. І вони показали наявність в його організмі вірусу гепатиту С. Вірусологи-гепатологи запропонували хворому медикаментозне лікування вартістю понад 5 тисяч доларів, однак попередили, що немає жодних гарантій щодо його успішності. У нього, пенсіонера, таких грошей не було, хіба що продати хату. У розпачі він знову прийшов до мене. Ми розписали йому курс лікування для нормалізації і підтримання роботи печінки: двічі на рік курс медикаментів у вигляді крапельниць, а між ними прийом таблетованих препаратів. І не лише допомогли організму справлятися з вірусним навантаженням, а й позбутися шкірних проблем, з якими чоловік і звернувся по допомогу. У більшості випадків хвороба — це прояв цілого ланцюга порушень в організмі.

ПОЄДНУЙТЕ МЕТОДИ ОФІЦІЙНОЇ І НЕТРАДИЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Треба кілька слів сказати і про сучасні методи лікування. Хоча я, як професійний лікар, вважаю за потрібне в деяких випадках призначати фармацевтичні препарати, переконана, що для відновлення здоров’я потрібно залучати й нетрадиційні методи: рефлексотерапію, гомеопатію, фітотерапію, мануальну терапію тощо. Приміром, голкотерапію за своєю дієвістю можна назвати диво-методом. Практично немає жодної хвороби, де б вона не змогла допомогти. У багатьох випадках голки не лише пришвидшують процес лікування, а й дають змогу відмовитися від операції, уникнувши зайвих ризиків. Приміром, багатьом моїм пацієнтам вдалося уникнути призначеного хірургічного втручання з приводу міжхребцевих гриж. За допомогою голкотерапії вони позбулися нестерпного болю, скутості в тілі, обмеження в рухах тощо. Нещодавно до мене зателефонували з Чернігова: нам рекомендував звернутися до вас Володимир Б., якого ви буквально поставили на ноги. Мені було дуже приємно, бо я добре пам’ятаю цього пацієнта, який через біль у спині ледь пересувався.

ДБАЮЧИ ПРО ФІЗИЧНЕ ТІЛО, НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ЕНЕРГЕТИКУ

Люди часто не надають значення такому показнику, як енергетика. Відверто кажучи, лікарі також. Тим часом, вона відіграє величезну роль у збереженні здоров’я людини, процесі одужання. Знову ж таки продемонструю це прикладом з власної практики, який свого часу вразив мене. Якось на прийом прийшла жінка і приголомшила: «у мене саркома». Як лікар, я знаю, що це агресивна форма злоякісного процесу в організмі, яка швидко розвивається, виснажуючи хворого. Але пацієнтка зовсім не виглядала змученою, а, навпаки, мала квітучу зовнішність. Проте вона поклала на стіл свою медичну карточку, записи в якій не залишали сумніву щодо наявності в неї цього складного діагнозу. Я провела діагностику жінки на газорозрядній камері Короткова і знову була вражена. Її енергетичні показники були на найвищих поділках. У цьому і полягав «секрет» доброго самопочуття хворої. Завдяки потужній енергетиці, агресивний злоякісний процес, що з якихось причин виник в організмі, призупинився, «законсервувався», і поступово почав зменшуватися. Ось що означає високий енергетичний потенціал. Тому, якщо обстеження показує, що в пацієнта тьмяне, «рване» електромагнітне поле (аура), то одночасно з фізичними методами лікування потрібно провести й «енергетичне», інакше добитися позитивного результату в лікуванні буде важче.

ЗАКОНИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я ТА ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ

Кожній людині потрібно знати, що знижує енергетичний потенціал. Звичайно, має вплив втручання чужої енергетики — в народі це називають «вампіризмом», «навроченням», «поганим оком». Приміром, у когось на роботі не склалися стосунки з начальником, який постійно придирається, або колега, який поруч працює, постійно бурчить. Буває, що вдома немає спокою, бо рідні потребують підвищеної уваги, турботи, зокрема, так інколи поводяться люди літнього віку. Якщо людина болісно сприймає цю ситуацію, ображається, свариться або, навпаки, намагається догодити з останніх сил, вона втрачає свою енергію, а протилежна сторона нею підживлюється. Тому мені доводиться вчити своїх пацієнтів, як правильно поводитися в життєвих ситуаціях. Досягнути «золотої середини» в стосунках: з одного боку, захиститися від «посягань» на психологічну свободу, а з іншого — в жодному разі не допустити агресії у своїй душі. Коли в людини в серці більше любові, ніж зла в тих, хто її оточує, вона стає невразливою і змінює ситуацію в позитивному напрямку. До речі, той, хто заважає людині у досягненні якоїсь мети, обов’язково постраждає й сам. Узагалі, енергообмін між людьми: хтось бере, хтось віддає, — явище природне і закономірне. Приміром, діти енергетично слабкі. Тому природно, що вони постійно підживлюються енергією батьків. Однак, якщо батьки прийшли виснаженими з роботи (скажімо, лікар, який за день прийняв 30 пацієнтів, чи вчитель, який провів 6 уроків), буває, вони не встигають відновлюватися, а відтак відтік енергії понад норму. Треба сказати, що інколи й дорослі відбирають енергію в дітей. Це також можна простежити за допомогою камери ГРВІ. Є різні способи відновити енергетику, про які я обов’язково розповідаю пацієнтам. Один з них: запалити свічку і почитати молитви. До речі, це потрібно робити не лише для себе, а й дітей (найкращий час — коли вони сплять). Обстеження на камері газорозрядної візуалізації показують, наскільки змінюється енергетичне поле людини після цього дійства: стає яскравим і потужним. Окремо хочу сказати про стосунки дітей і батьків. Мені б хотілося донести до кожної людини формулу щасливого й успішного життя: шануй своїх батьків, піклуйся про них, і тоді в усіх сферах твого життя все складатиметься якнайкраще. На батьків не можна ображатися, ремствувати, осуджувати, їх потрібно сприймати такими, якими вони є, бути їм вдячними за все, що вони зробили. Саме від нашого ставлення до батька і матері залежать і наша кар’єра, і наше здоров’я, і наш матеріальний достаток, і наше особисте життя. Це також можна чітко простежити на життєвих історіях багатьох моїх пацієнтів.

ЯКЩО НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ФІЗИЧНУ ПРИЧИНУ ХВОРОБИ, ШУКАЙТЕ ЕНЕРГЕТИЧНУ

Діагностування енергетики, тобто електромагнітного поля людини, допомагає віднайти причини проблем зі здоров’ям, коли це не вдається зробити за допомогою класичних діагностичних методів. Приміром, до мене на прийом звернулося молоде подружжя, в якого не було дітей. І жінка, і чоловік пройшли повне медичне обстеження, жодних відхилень у їхньому здоров’ї виявлено не було. Однак жінка ніяк не могла завагітніти. Я подивилася обох на камері газорозрядної візуалізації і також не виявила особливих порушень. Однак, коли стала обстежувати їх на сумісність (в одного з подружжя знімаються показники, коли інший тримає його за руку чи за плечі), енергетичне поле обох різко змінилося в гірший бік — повне енергетичне розбалансування. Виявилося, що молода жінка вийшла заміж за чоловіка після пережитої особистої трагедії: її зрадив коханий. Але, створивши сім’ю, продовжувала любити іншого і жила з болем у душі. Звичайно, що це позначилося не лише на стосунках з її чоловіком (він її дратував, у них часто траплялися сварки), а й на рівні здоров’я — вона не могла зачати. Таким чином світ оберігав майбутню дитину, бо народжені без любові малюки страждають упродовж усього життя. Я пояснила жінці, що в неї є два виходи: або відпустити з душі колишнього коханого і проявити щирі почуття до свого чоловіка, або розлучитися з ним, не примушувати страждати себе і його. Наприкінці мого виступу хочу всім побажати бути розважливими й відповідальними за своє здоров’я і життя, а лікар вам у цьому допоможе. У наступній публікації я розповім про те, як допомогти організму без втрат здоров’я перейти із зимового сезону у весняний, які органи і системи в цей час є найвразливішими і як їх оздоровити.

ПОРАДИ НА ЩОДЕНЬ

Насамкінець хочу читачам газети «Здоров’я і довголіття» дати кілька порад, які допоможуть у профілактиці та лікуванні різних недуг. - Пам’ятайте: прості фізичні рухи можуть уберегти від багатьох складних хвороб. Візьміть за правило виконувати зранку хоча б елементарну зарядку, таким чином ви підготуєте хребет, суглоби та інші системи організму до денної роботи. - Протягом дня кілька разів потріться спиною об кут дверей чи одвірка. Таким чином ви поліпшите кровообіг у ділянці хребта, а відтак всі внутрішні органи повноцінно отримуватимуть потрібні їм імпульси. - Хоча б двічі на день по 2 хвилини (а можна й значно частіше) робіть дві вправи. Перша — це стискання і розтискання сідниць із утягуванням і розслабленням ануса, друга — качання преса: ляжте на підлозі, зачепившись ногами за батарею, диван тощо, і піднімайте та опускайте тулуб. Таким чином ви зміцнюватимете м’язи черевної стінки та тазового дна, поліпшуватимете кровообіг в органах таза. Ці прості заходи допомагають у лікуванні чоловічих та жіночих проблем, геморою, випадання матки та прямої кишки, опущення внутрішніх органів тощо. - Стежте за тим, щоб ваш раціон був повноцінним. Це дуже важливо для постачання в організм життєво важливих для нього речовин. Приміром, вживайте яйця і вершкове масло — джерело вітаміну А, від якого залежить робота імунної системи. Не вилучайте зі свого раціону хліб, особливо грубого помелу, з висівками. Вони поповнять вітамінами групи В, вкрай потрібними для нервової системи. - Посадіть на підвіконні цибулю, петрушку і щодня з’їдайте по кілька пір’їнок, таким чином ви завжди будете забезпечені вітаміном С, який захищає клітини від атак шкідливих вірусів і бактерій, а також руйнівної дії вільних радикалів. Нехай у вашому меню буде печінка — це джерело заліза, яке потрібне людині для збереження сил і бадьорості. - Їжте консерви сардини в олії, тушкуйте дрібну рибу і вживайте її разом з кістками. Це джерело кальцію, який повністю засвоюється (чого не можна сказати про аптечні препарати кальцію).

Підготувала Надія УСТИМЕНКО.