ЛІКАР УСЕРЕДИНІ ВАС, АБО ЯК ЗЦІЛИТИСЯ, ПРИЙНЯВШИ СЕБЕ Й СВОЮ НЕДУГУ

Поділитися:
Лікар усередині вас, або Як зцілитися, прийнявши себе й свою недугу

«Те, що всередині, те й зовні» - цей головний закон буття твердить, що зовнішній світ: здоров’я, кар’єра, взаємостосунки, цілком відображає наш внутрішній стан: ті відчуття, образи, установки, що маємо. Тож змінивши себе, знявши свої застарілі психофізичні навантаження, ми не лише стаємо щасливішими й успішнішими, а й запускаємо дивовижний механізм самозцілення організму. Здавалося б, усе дуже просто. Та є одна складність: самому розібратися й з’ясувати, яка причина спровокувала хвороби та невдачі, - складно, як і зуміти самотужки ефективно пропрацювати її.  Саме цю науку саморегуляції організму вже близько 20 років практикує медик за освітою, психолог та реабілітолог Світлана КАЛЮЖНА. Як працює цей механізм та яких результатів можна досягнути за такого комплексного відновлення організму, вона поділилася спеціально з читачами нашої газети.

-Що підштовхнуло Вас, медика за освітою, зайнятися нетрадиційною медициною та через корекцію внутрішнього стану сприяти одужанню душі й тіла?

-Я довгий час працювала медсестрою в реанімації, й  мені було важко бачити страждання хворих, серед них було багато людей, які намагалися покінчити життя самогубством через нерозв’язаний внутрішній конфлікт. Спостерігаючи за життям і смертю,  я вирішила, що хочу знайти таку методу, яка не допустить доведення людей до відчаю.      

До ідеї працювати з людиною як на тонких планах, так і фізичному мене підштовхнула й уроджена хвороба сина: він не переносив білок, його практично нічим було годувати,  щойно щось з’їдав, з’являлися висипання та екземи.  Хоч у нас уся родина медиків, але традиційними методами допомогти йому не вдавалося. Тож я звернулася до біоенергетика, й сталося диво: під час уже першого сеансу висипання в сина значно зменшилися.
Та справжнього прогресу в одужанні ми досягли, коли цілитель відкрив мені шлях до нових знань і я стала працювати не стільки з сином, як над собою. Я почала розвивати екстрасенсорні здібності, робила духовні практики и методики під керівництвом професіоналів, училася приймати й відпускати ситуації в усіх сферах життя. І простір показав мені дієвість принципу: зміни себе й зміниш світ. Через рік такої роботи я повела сина в лікарню на перевірку, й, на величезне здивування лікарів, він був здоровим. Медики не вірили, що це можливо, а я просто працювала над собою і, як наслідок, - дитина одужала.     

Це підштовхнуло мене розвиватися й удосконалюватися на цьому шляху, я, як людина-практик, перепробувала на собі багато методів і найдієвіші застосовую в роботі з пацієнтами. Мені приємно бачити, як вони , стають фізично  міцнішими, стійкими до захворювань, фінансово успішнішими, мають кращі стосунки в родині та на роботі. 

-Ви застосовуєте багато метод, та все ж - яка головна, універсальна практика?

- Щоб налаштувати себе на хвилю успіху та здоров’я, спершу треба зрозуміти, як ми внутрішньо збудовані. Ми поєднуємо в собі три природи. Перша – це активна сила, яка відповідає за виживання в соціумі, матеріальні блага, продовження роду.
  Друга – душа,  психоемоційний чинник. Це потреба відчувати й проявляти любов. Третя сила – дух, наше внутрішнє Я, воно поєднує Божественне Я, яке знає все й запускає всі процеси в нашому тілі, та полярне Я:  дитина, що боїться, сумнівається й прийшла, щоб отримати земний досвід.         

Так ось, розлад у житті й здоров’ї починається з перекосів між цими енергіями. Наприклад, ми починаємо активно заробляти гроші, затискаючи емоції, й душа тужить, нудьгує. Коли ми не вміємо комунікувати з нашим внутрішнім Я, то поринаємо  у світ ілюзій, розум малює спотворений образ нас і світу, й ця ілюзія починає керувати нами,  що теж зумовлює  дисгармонійні стани.         

Живучи в неусвідомленості себе та своїх справжніх потреб, людина починає кидатися в різні боки, спрямовуючи всі сили то на заробіток, то на компенсацію нестачі любові чи розуміння себе.  Ця неусвідомленість призводить до хаосу в житті, перевитрат психічної енергії, до фізичних та психічних захворювань. Тому наше завдання -  навчитися жити в гармонії з собою. А моє завдання -  спільно з пацієнтом знайти проблеми та перекоси й  збалансувати ці енергії, дати індивідуальну техніку, практикуючи яку,  людина скоригує всі сфери життя.       

Окрім того, під час сеансу ми трансформуємо негативні емоції,  спотворені програми, ілюзорні образи, які проявляються у вигляді фізичних порушень, керують нашими діями, прийняттям рішень, порушуючи роботу органів. Наше завдання – віднайти внутрішню свободу, нові перспективи, фізичний та психоемоційний комфорт, проживши й відпустивши зайве.

-Як саме Ви працюєте з пацієнтами під час такої терапії?

-Використовуючи техніку автогенного тренування, я допомагаю пацієнтам зазирнути всередину себе.  Використовуючи екстрасенсорні здібності, допомагаю визначити, з якими питаннями прийшла людина, й  підказую, як  скоригувати запит. Бо, наприклад, дівчина може прийти з тим, що хоче вийти заміж, а насправді вона не чоловіка шукає, а так утікає від проблем із батьками чи страхів.              

У процесі медитативної робота ми занурюємося в підсвідоме,  довіряючи себе своїй внутрішній силі, що веде до розв’язування конфлікту через  проживання фізичних емоційних відчуттів із цього питання. Для цього людина сідає, заплющує очі, розслабляється, концентруючись на центрі грудей і запиті, з яким прийшла, я ставлю їй подальші питання, а вона відслідковує й описує, які відчуття в неї з’являються в тілі. Важливо чітко змалювати їх, якщо це, наприклад, біль у грудях, то який - колючий чи тупий, які його обриси чи колір. За умов концентрації цей біль минає й з’являються нові й нові відчуття, які ми досліджуємо, доходячи до витоків ситуації, ніби як розмотуючи клубок, відмотуючи все назад.       

У  повсякденному житті люди направляють енергію назовні, наприклад, хтось образив, і ти на нього сердишся. У моїй методі ви дозволяєте собі емоціонувати, але концентруєте увагу не на кривднику, а на емоції. Потому,  як уповні проживете її, вона дивовижним чином мине.  Із вдихом потрібне лишиться, а з видихом  - зайве вийде з тіла.

Алгоритм методу зцілення: прийняти, вибачити й відпустити. Та попри видиму легкість, процес проживання емоцій не легкий і потребує допомоги спеціаліста, адже ми не вміємо правильно ставити запитання й відчувати відповідь. Це потребує часу та практик.       

Якщо все правильно зробити, після завершення сеансу з’явиться стан спокою, комфорту, наповнення, окриленості, впевненості. Тобто людина отримає свій базовий стан гармонії. Наприклад, базовим для  однієї моєї пацієнтки був стан «Істинної матері». Її не слухався син, та коли вона навчилася жити в цьому стані й сказала йому виконати уроки, він вперше зробив це без заперечень.   

-Які захворювання і як швидко минають, коли людина звільняється від непрожитих, затиснутих у тілі емоцій і з’ясовує першопричину запуску недуги?

-Причини появи захворювань найрізноманітніші: від психоемоційних станів, спровокованих складними пологами, ставленням до батьків, чоловіка, до викладачів у садку чи в школі. Ви про це ніби вже давно забули, але ці події продовжують жити у вас, спричиняючи недуги, викривлену самооцінку та сприйняття світу.      

Наприклад, захворювання нирок провокує страх, який проявляється спазмами судин, порушенням кровообігу, лімфоплину, м’язів. А варто страх прибрати й відновити енергії, затиснення зніметься й робота органа відновиться.  

Часто проблеми в шлунку провокує сварка чи критика. Тобто, ви якусь ситуацію не перетравили, вона може енергетично осісти на рівні шлунка. Після психокорекції швидко минають кашель, нежить.      

Один з останніх випадків:
після кількох сеансів у моєї пацієнтки пройшли напади бронхіальної астми.  Вони виникли через несприйняття мами та установку: виживати важко. Інша хвороба - пухлини в грудях, сигналізує про проблеми з любов’ю та дисгармонію в стосунках із чоловіками й дітьми. Такі образи блокують енергію в серцевому центрі. Здебільшого, доброякісні пухлини виникають, коли людина хоче любити,  але через образу та появу установки, що любов - біль, забороняє собі це почуття. 
Чому це так працює?  Річ у тім, що коли ми прийняли якесь рішення, воно переноситься в почуття та емоції, й така потужна трансформація на тонкому плані згодом виливається у фізичні хвороби.

- Як людям додатково працювати зі своїми установками й способом життя, щоб уміти вчасно зупинитися й вони не призвели до захворювань тіла?

- Пам’ятайте: поки не зміните світогляд, нічого не зміниться, адже ваші хвороби – це уроки, які слід пройти лише вам. Не накопичуйте емоції, любіть їх, вони - результат вашого сприйняття дійсності, а це можна змінити.

Найперше - навчіться розслаблятися, адже це базовий стан для здорового та успішного життя. Для цього щодня робіть таке автогенне тренування:  ляжте, заплющте очі, відключіть розум, концентруйте увагу на відчуттях у тілі, подумки даючи команди на розслаблення: моє обличчя розслаблене, спина, руки, плечі, ноги, пальці на руках правої руки, пальці на ногах лівої руки, на ногах розслаблені, по них розтікається тепло, дихання рівномірне. Під час кожного вдиху кожна клітина мого тіла наповнюється життєвою енергією, з видихом я позбуваюся втоми та дискомфортних відчуттів. 

Запам’ятайте цей стан наповненості, спокою та радості, й у момент, коли щось заболить чи трапиться неприємність, подумки командою поверніть себе в цей образ і побачите, як самопочуття та ситуація поліпшаться.              

Під час такого розслаблення можна спробувати й іншу методу. Якщо десь з’явився біль, спробуйте прийняти й відпустити його. Тобто відчуйте біль, із позиції спостерігача опишіть, який він - гострий чи тупий, його контури чіткі чи розмиті,  можливо, болить, ніби загнали кілок. Тоді ваше завдання - подумки відчути себе цим кілком, прожити й відпустити. Тоді больовий спазм пройде. Якщо з першого разу не вдасться, повторіть кілька разів. Це дуже дієва техніка позбавлення болю без таблеток.             

У такому напівмедитативному стані чудово спілкуватися й із Вищими силами – Богом, ангелами. Після автогенного тренування, не розплющуючи очей, можна попросити про допомогу в тих чи тих справах. Важливо відчути, що вони з вами й чують, тільки не прив’язуйтеся до цього відчуття. Попросили, наприклад, про одужання чи успішні результати від важливої зустрічі, й віддайте розв’язання ситуації в руки ангелів, попрохавши, щоб вони розв’язали її й дали те, що вам треба, в найкращий для вас спосіб на благо всіх учасників події. Коли пересвідчитеся, як це працює, ви налагодите міцний зв'язок з ангелами.

Ця метода любові, прийняття й відпущення  має ще один  чудовий додатковий ефект –омолодження. Якщо людина навчиться застосовувати цю практику в повсякденні, вона збільшить свій заряд енергія, подовжить собі роки. Адже, як я пересвідчилася на собі, - це своєрідним еліксир краси та довголіття.

Підготувала Валентина Берник.

Після кількох сеансів у моєї пацієнтки пройшли напади бронхіальної астми.  Вони виникли через несприйняття мами та установку: виживати важко. Інша хвороба - пухлини в грудях, сигналізує про проблеми з любов’ю та дисгармонію в стосунках із чоловіками й дітьми.

Ця метода любові, прийняття й відпущення  має ще один  чудовий додатковий ефект –омолодження. Якщо людина навчиться застосовувати цю практику в повсякденні, вона збільшить свій заряд енергії, подовжить собі роки. Адже, як я пересвідчилася на собі, - це своєрідним еліксир краси та довголіття.