ЛІКУВАННЯ ВУГІЛЛЯМ

Поділитися:
ЛІКУВАННЯ ВУГІЛЛЯМ

Дерева - унікальні природні створіння, які приносять багато користі й допомоги людям в усіх сферах їхнього життя. Вони не тільки очищують повітря, прохолоджують його в спеку, захищають поля від вітрів, дарують смачні й корисні плоди, але й лікують нас.
Дерева енергетично очищують і підживлюють людину. Крім того, у будь-яку пору року вони дають людині ліки: бруньки, листя, сік, кору й навіть вугілля. Про останнє і поговоримо. Це унікальний сорбент. Він збирає й виводить із організму всі шкідливі речовини. Крім того, насичує корисними мікроелементами.
Цілющі властивості «чорних ліків» залежать від деревини, з якої їх виготовлено. Найкорисніше вугілля - букове й березове. Далі в порядку убування йдуть: сосна, липа, дуб, ялина, осика, вільха, тополя.
У побуті для швидкості вживання завжди можна використовувати таблетки аптечного карболену, однак якщо для лікування потрібна велика кількість сорбенту, то активоване вугілля ліпше виготовити самому. А якщо недуга заскочить вас там, де немає ні лікарів, ні аптек, тим більше потрібно навчитися готувати ці універсальні ліки.
Робити їх треба так.
Полінця попередньо очистіть від кори. Покладіть їх у вогнище всі одночасно й спаліть, домігшись такого стану, коли в багатті немає язиків полум’я, а відчувається тільки жар від гірки вугілля, як над мангалом для шашлику.
Потім виберіть вугілля за розміром менш ніж половина сірникової коробки, складіть в глиняний або інший посуд, щільно закрийте кришкою та дайте потухнути й охолонути. Після цього вийміть, обдмухайте від дрібного пилу, покладіть в ступку і подрібніть до стану дрібної кришки. Якщо ви хочете одержати якісніше активоване вугілля, то гаряче вугілля, перед тим як класти до горщика, висипте в друшляк або металеве сито й потримайте над каструлею з киплячою водою 5-10 хв.
Рекомендується використовувати поліна від дерев не старших за 50 років.

ЛІКУВАННЯ ВУГІЛЛЯМ

- За отруєння несвіжими молочними продуктами (сметана, йогурт, масло), а також зіпсованими (скислими) супами, овочами приймайте по 1/4 ч. л. вугілля в 1/4 склянки води три-чотири рази на день за годину до їди.
- За подагри в період загострення приймайте по 1 ч. л. вугілля, подрібненого й розведеного в 1/4 склянки води, двічі на день за годину до їди. Вугілля вбирає в себе сечову кислоту, що спричинює відкладення солей і сприяє виникненню запальних процесів.
- За гепатиту щодня приймайте по чашці теплого молока з 1 ч. л. розтертого на порошок вугілля (краще з берези).
- За діареї та навіть дизентерії розмішайте 1 ч. л. подрібненого березового вугілля в чарці червоного вина й швидко випийте. Повторюйте щодня аж до припинення симптомів.
- За алергії три-чотири рази на день за годину до їди приймайте порошок вугілля. Курс лікування - 2 тижні. Схема лікування така. Першого тижня поступово підвищуйте кількість вугілля від першої дози на кінчику ножа до чайної ложки на 4- 5-й день лікування, 2-3 дні приймайте по 1 ч. л. тричі на день, потім знову плавно знижуйте дозування.
- За захворювання нирок, печінки, підшлункової залози, атеросклерозу, ожиріння, після малих доз радіації (променева терапія), хіміотерапії приймайте активоване вугілля по 1/2 ч. л. два-три рази на день. Курс лікування 2 тижні.
Для прискорення виведення з організму радіоізотопів приймайте по 1/8 ч. л. подрібненого вугілля два-три рази на день за годину до їди. Одночасно із цим робіть очисні клізми з настоєм березового листя (1 ст. л. на 0,5 л окропу, настояти годину, процідити і влити у дволітрову клізму).
- За метеоризму, спричиненого вживанням капусти, цибулі, редису, ріпи, бананів, абрикосів, інших овочів і фруктів, прийміть 1/8 ч. л. подрібненого вугілля, розведеного в 1/4 склянки перевареної води.
- За метеоризму, спричиненого вживанням великої кількості молока, бобів, гороху, квасолі, приймайте по 1/8 ч. л. вугілля, розмішаного у воді, три-чотири рази на день, до припинення симптомів.
УВАГА! За приймання вугілля можливі закрепи, тому під час «вуглетерапії» варто вживати більше овочів, фруктів, які містять харчові волокна, а також пити більше рідини.