ЛІТО - ЧАС НАКОПИЧЕННЯ СИЛ ДЛЯ НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ

Поділитися:
ЛІТО - ЧАС НАКОПИЧЕННЯ СИЛ ДЛЯ НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ

Зовсім скоро настане літо. Чудова пора для оздоровлення, відновлення організму, натхнення для нових задумів, накопичення сил для втілення в життя бажань.
Українська академія цілительства пропонує унікальну програму відпочинку на березі Чорного моря в Залізному Порту Херсонської області. Усі охочі мають можливість одночасно поєднувати відпочинок із пізнанням себе й Світу, відволіктися від повсякденних турбот і поринути в глибоку внутрішню роботу над собою. Викладачі та фахівці академії проводитимуть майстер-класи, семінари, тренінги, на яких поділяться своїми знаннями та досвідом, що допоможе багатьом по-новому поглянути на своє життя, усвідомити й розкрити свій потенціал, звільнитися від старих непотрібних стереотипів і переконань, розширити свій життєвий простір. Також у програмі: зарядка на сході сонця й наповнення творчими енергіями всіх стихій; щоденне наповнення та оздоровлення Силами Природи (спілкування з морем, небом і Сонцем, Землею-Матінкою); духовні практики; походи та екскурсії (морська подорож на острів «Джарилгач» із безліччю сюрпризів і поїздка в заповідник «Асканія-Нова»).
Треба відзначити, що ми перебуватимемо на базі відпочинку, розташованій на одному з кращих піщаних пляжів побережжя, з прозорою, чистою, морською водою, шумом ласкавого прибою й криком чайок. Степове повітря, наповнене солями моря, створює чудові умови для оздоровлення організму.
Відпочивальники розміщуються в 2-поверхових котеджах. На першому поверсі розміщуються 2 -, 3 - і 4-місні номери, з одним санвузлом на 3 кімнати, є гаряча вода. На території бази відпочинку розташовані: дитячий майданчик, затишний бар. Поруч - тенісний корт, паркова зона, ринок. Харчування 2-разове - домашня кухня.
Під час проведення лекцій для дорослих із дітками від 6 років займатимуться фахівці.
Охочі зможуть отримати консультації наших спеціалістів.
Обіцяємо активний і незабутній відпочинок, інтенсивне оздоровлення,
омолодження й духовний розвиток!

Вартість заїзду на одну людину - 3200 грн. Для дітей від 3-х до 10-ти років передбачено знижку 50%.
 Перший заїзд на базу відпочинку відбудеться 28 червня - 8 липня; ІІ заїзд: 1-11 серпня.
Детальнішу інформацію про умови нашого відпочинку, а також записатися можна за телефонами: (044) 253-06-57, (044) 253-79-94, моб.:  096-634-44-88, 095-554-79-99.