МЕТОДИКА АНТИТОКСИЧНОЇ «АЕРОБІКИ»

Поділитися:
МЕТОДИКА АНТИТОКСИЧНОЇ «АЕРОБІКИ»

Кілька років тому в газеті була цікава стаття про очищення організму за допомогою водного розчину пергідролю та солі. Напишіть, будь ласка, детально, як робити цю процедуру. 

З повагою Андрій Мазуркевич.

м. Сімферополь.

Лист коментує кандидат медичних наук Олександр Федорич.

Цю процедуру, так звану антитоксичну «аеробіку», розроблено для активації аеробного обміну в органах і тканинах організму, вона дає змогу на 100% використовувати ресурси всіх високодиференційованих клітин в організмі. У тому числі й клітин, що здійснюють імунний захист. Насичуючи киснем організм, ця методика змушує всі біохімічні реакції в організмі відбуватися за участю кисню. А це дуже важливо для подолання важких хвороб, у тому числі й онкологічних. Процедура сприяє видаленню токсинів (на що вказує помутніння розчину в кінці); активації імунного захисту на клітинному рівні, поліпшенню кисневого обміну високодиференційованих клітин і тканин. А також стимуляції всього організму енергіями «тепла» та «жару»; активній оксигенації організму (подібно до кисневої пінки); видаленню підошовних бородавок; лікуванню шкірних інфекцій на ногах. У разі грибкового ураження розчин пузиритиметься, як лимонад.

Процедуру проводять у пластиковому поліпропіленовому тазику ємністю не менш як 5-10 л або в спеціальній масажній ванні для ніг. Тазик заповнюють 3-5 л гарячої води (до 55 градусів за Цельсієм, не більше!). У воду додають кам’яну сіль (0,25-0,5 склянки на тазик) і пергідроль. Оскільки, пергідроль – це міцна отрута, привчаємо себе до перекису додаванням 1/8 склянки пергідролю на тазик. У міру звикання доводимо вміст пергідролю до 1/2 склянки на процедуру. При цьому кінцева концентрація розчину перекису водню буде в тазику в 50 разів меншою, ніж у пергідролю (з половиною склянки на тазик). Якщо в процесі такої процедури ви відчуєте слабкість і відчуття важкості в голові, то відбувається перенасичення організму перекисами. Потрібно негайно припиняти процедуру й наступного разу проводити її з меншим вмістом пергідролю.

Процедура відбувається однаково для обох ступень. Тривалість - не менш як 15 хв, частота - через день. Під час курсового лікування важких хвороб у комплексі з іншими методами лікування та оздоровлення курси проводять протягом місяця. Повторювати можна через місяць перерви.

У разі профілактики такі курси проводять до отримання рожевого природного забарвлення нігтів. Повторні курси можна проводити у разі зменшення яскравості рожевого забарвлення нігтів. Антитоксична «аеробіка» добре готує ноги до догляду за нігтями, особливо корисна в разі врослого нігтя. У процесі цієї процедури непогано кілька разів обполоснути кисті рук. Шкіру після процедури не витирають. Вона має висохнути самостійно.