МІСЯЧНІ ТА СОНЯЧНІ ЗАТЕМНЕННЯ 2014 РОКУ

Поділитися:
МІСЯЧНІ ТА СОНЯЧНІ ЗАТЕМНЕННЯ 2014 РОКУ

У цьому році нас чекає два місячних і два сонячних затемнення.
15 квітня 2014 о 10:46 (тут і далі час затемнення наводиться за київським часом) - повне місячне затемнення.
29 квітня 2014 о 9:14 - кільцеподібне сонячне затемнення.
8 жовтня 2014 в 13:55 - повне місячне затемнення.
24 жовтня 2014 о 00:57 - часткове сонячне затемнення.

Під час сонячного затемнення Місяць закриває собою світло Сонця, проходячи між ним і Землею. Під час місячного затемнення земна тінь падає на Місяць, таким чином перешкоджаючи Сонцю освітлювати місячну поверхню.
Зазвичай люди не надають значення цим астрономічним явищам. І дарма. Вони, як свідчить столітній досвід, мають величезний вплив і на долі людей, і на долі країн у різноманітних аспектах.
Будь-яке затемнення сигналізує про початок чи завершення якогось циклу й може як позитивно, так і негативно позначатися на нашому житті. Завдяки правильним діям у ці періоди людина може не лише нівелювати негатив, а й отримати  користь для себе і в сфері здоров’я, і в матеріальних питаннях, і в перспективних планах.
Відмінність між впливами сонячного та місячного затемнення полягає в тому, що сонячне позначається більше на зовнішніх подіях та ситуаціях, а місячне – пов’язане з нашим внутрішнім станом, тобто емоціями та настроєм.

Перший цикл затемнень

Як було зазначено вище, у квітні нас чекає два затемнення. Цикл починає Місяць, тому події, на які впливатимуть ці затемнення,  будуть більш м’якими, не надто яскраво вираженими, однак дуже важливими.
Астрологи радять з 15 по 29 квітня уважніше придивлятися до всього того, що відбувається навколо. У цей період рамки, якими ми себе обмежили, можуть стати затісними для нас. На емоційному рівні відчуватиметься постійне напруження. Це може проявлятися роздратуванням та переживанням, які виникатимуть, здавалося б, через дрібниці.
Це місячне затемнення, як вважають астрологи, на світовому рівні продовжить руйнівні процеси в системі відносин між державами, які почалися ще у 2013-му році. В особистому ж житті: серйозні стосунки можуть несподівано завершитися серйозною сваркою, а давні дружні взаємини розірватися.
Кільцеподібне сонячне затемнення є найцікавішим і найважливішим з усіх затемнень. Воно впливає на долі як різних країн, так і людей. Його дія не обмежиться одним місяцем чи навіть півріччям, а розтягнеться на багато років. За прогнозами астрологів, це затемнення може  негативно позначитися як  на великому бізнесі, так і звичайних людях, які мають матеріальні накопичення. Імовірні труднощі й у сільському господарстві.

Другий цикл затемнень

Затемнення жовтня принесуть події середньої значущості (найважливіші події трапляються, коли обидва затемнення повні, найменш значущі - коли обидва затемнення часткові, у даному разі: місячне затемнення – повне, а сонячне - часткове). За прогнозами астрологів, це час руйнування давніх звичок і стереотипів. Проте боротьба  відбуватиметься не на рівні зовнішніх ситуацій, а всередині самої людини – на рівні душі. Розум і воля повстануть проти всього звичного та застарілого. У цей час можна виробити нові моделі поведінки, відпрацювати нові навички й набути нових, корисних звичок.
Сфери, яких торкнуться ці затемнення, ті ж самі, що й у квітні: співробітництво та партнерство. Але, якщо навесні потрібно було звільнитися від партнерства й відчути свою індивідуальність, то зараз, навпаки, слід вирішити, як правильно співпрацювати з іншими людьми.
Жовтневе місячне затемнення сприятиме припиненню конфліктів, війн та агресії. В особистому житті воно потребуватиме відмови від зайвої незалежності та індивідуалізму й налагодження  партнерських взаємин. Будьте готові до того, що деяка частина вашого життя може бути кардинальним чином переглянута чи навіть повністю відкинута.
Сонячне ж затемнення, як вважають астрологи, стимулюватиме прагнення шукати свій шлях, задуматися над своїм призначенням. У цей період, а також за кілька днів до й після затемнення ви можете здійснювати не зовсім обдумані й логічні вчинки, хоча спочатку вам здаватиметься, що ви все робите правильно. Тому ліпше нічого нового та глобального не починати, це вбереже вас від несподіваних розчарувань у майбутньому.

Практика сонячного затемнення

Дні сонячних затемнень - унікальні. У цей період за допомогою спеціальної практики можна не тільки позбутися негативних відчуттів та неприємних зовнішніх обставин, які гальмують наш розвиток, а й сформувати програму досягнення своїх цілей.
До затемнення слід протягом трьох днів не вживати м’яса, насіння й горіхів. Також у ці три дні - вранці та ввечері - потрібно приймати контрастний душ (5-7 змін температури протягом 10 хв). Чоловіки починають і закінчують гарячою водою, а жінки - холодною.
За годину до затемнення слід випити 1 склянку джерельної (чи очищеної, структурованої) води, потім прийняти контрастний душ. Далі потрібно сісти, запалити свічку й   подумати, чого ви хотіли б позбутися. За 10 хв до затемнення подивіться в дзеркало й ляжте на підлогу головою на схід. Розслабтеся й уявіть перед собою своє відображення (наче ви дивитеся на себе в дзеркало). Уявляйте,  як воно починає віддалятися від вас, забираючи із собою те, від чого ви хочете позбутися: самотність, невдачі, невезіння та все те, що заважає увійти у ваше життя удачі та успіху. Коли відображення зменшиться до розмірів чорної кульки, всередині неї спалахне блакитне чи фіолетове світло. Після цього темну кульку слід відіпхнути від себе якомога далі чи спалити.
Полежте ще трохи, встаньте й загасіть пальцями свічку. Прийміть знову контрастний душ і випийте склянку джерельної (чистої) води. Нікому не розповідайте про те, що ви робили. Зміни не забаряться.

Практика місячного затемнення

За допомогою цієї практики можна позбутися хвороб, шкідливих звичок, комплексів, зурочень і пристріту.
Безпосередньо перед початком затемнення слід прийняти контрастний душ: чоловіки починають і закінчують холодною водою, а жінки - гарячою. Потім лягти головою на північ і, роздивляючись своє відображення в уявному дзеркалі, думати про те, що це воно хворіє, курить, п’є, соромиться, комплексує тощо.
Далі слід робити так само, як і в практиці сонячного затемнення, різниця лише в тому, що насамкінець свічку не треба гасити – хай сама догорить. Також не варто розповідати про те, що ви робили, щоб не розтратити свою накопичену під час ритуалу позитивну енергію.

Рекомендації в день затемнення

Затемнення може негативно позначитися на самопочутті навіть практично здорової людини. Дію цього природного явища можна відчувати за два тижні до його настання. Особливо страждають люди із серцево-судинними патологіями, гіпертоніки та метеозалежні.
У день затемнення ліпше бути вдома, перебувати в спокої, уникаючи будь-якої активності.
Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, у дні затемнення рекомендується приймати контрастний душ. Уранці обливання потрібно закінчувати прохолодною водою - вона тонізує, а ввечері - теплою. Корисно прийняти ванну.
Крім описаних вище практик, під час затемнення рекомендується проводити й будь-які інші духовні практики: наприклад, слухати церковну музику чи релігійні співи, читати молитви, мантри, книги з духовного розвитку.
Якщо ви вирішили кинути курити, то найліпше це зробити під час місячного затемнення.
Саме затемнення спостерігати не рекомендується, ліпше в цей момент перебувати в приміщенні.
Попросіть вибачення в усіх тих, кого ви образили, й подумки пробачте тих, хто завдав вам болю.
Під час затемнення не рекомендується нічого їсти. Прийом їжі ліпше здійснювати за 3 години до й після затемнення.
Не слід у цей час укладати фінансові угоди, розв’язувати важливі проблеми чи здійснювати значні покупки.
Будь-які хірургічні операції не рекомендуються, крім нагальних випадків.

Підготувала Алла ГРІШИЛО.